Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.279
Cevap
102
Favori
1.313.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • msaltık hocam bu arada babanızın vefatına üzüldüm. başınız sağolsun, mekanı cennet olsun. kalanlarına sağlık dilerim.
  • sağol arkadaşım
  • msaltık hocam araçtaki P butonu park ederken gerçekten gözle görülebilir bir şekilde işe yarıyormu?
  • P butonu derken, park sensöründen bahsediyorsan, o butonla bi işin yok ztn. O sadece kapatmaya yarıyo.

park sensörü bence önemli. çünkü arabanın arka görüşü biraz zayıf. Ayrıca park sensörü de çok güzel. sensörlerin yeri güzel ayarlanmış. Bazen bi arabanın yanında geçerken de ötüyo. Hatta köye gittiğimde biraz uzamış otları bile görüp sinyal veriyo. Sen de noooluyo arkadaş diyosun. Ama uyarı vermesi güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msaltik

P butonu derken, park sensöründen bahsediyorsan, o butonla bi işin yok ztn. O sadece kapatmaya yarıyo.

park sensörü bence önemli. çünkü arabanın arka görüşü biraz zayıf. Ayrıca park sensörü de çok güzel. sensörlerin yeri güzel ayarlanmış. Bazen bi arabanın yanında geçerken de ötüyo. Hatta köye gittiğimde biraz uzamış otları bile görüp sinyal veriyo. Sen de noooluyo arkadaş diyosun. Ama uyarı vermesi güzel.

anladım. birde hız sabitleyiciyi açıklarsan ben kitapçıktan okudum. daha işlerim nedeniyle uzun yola çıkamadım. diraksiyonda sağ tarafta iki düğme var. soldada iki. şimdi soracağım şu. mesela 100 km ile giderken konsoldaki sabitleyiciyi devreye sokuyoruz. daha sonra solda düğme üst yükseltme alttaki hız düşürme. sabit şekilde giderken her basışımızda kaç km yükselio hız. sağdakilerde devreden çıkarma ve tekrar devreye sokma mı?

• aracı hızlandırdın 100'e gelince soldaki (+) tuşuna basarsan o hızda sabitler... sonr dediğin gibi soldakiler artırır ve azaltır... her basışda 2km/h

R > Restore yani, hafızadaki son değere getirmek için... Diyelim 100'le gidiyosun, frene bastın 80'e düştü. R'ye basarsan 100'e gelene kadar gazı kökler...
  • quote:

aracı hızlandırdın 100'e gelince soldaki (+) tuşuna basarsan o hızda sabitler... sonr dediğin gibi soldakiler artırır ve azaltır... her basışda 2km/h

R > Restore yani, hafızadaki son değere getirmek için... Diyelim 100'le gidiyosun, frene bastın 80'e düştü. R'ye basarsan 100'e gelene kadar gazı kökler...

sağdaki R tuşundan hariç 0 var o ne işe yarar
  • hocam çok açık değil mi

0 işte, bildiğin sıfır yani...

iptal...
  • quote:

hocam çok açık değil mi

0 işte, bildiğin sıfır yani...

iptal...

hocam atalar demişki: bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. sayende ayıbımızı siliyoruz
    ben o işareti sıfır olarak değilde opsiyonel olarak kavrama yaptım. demekki 0 mış. mesela R butonu na diosunki restore. bende reset sanmıştım
    sonuçta ikiside R ama işlev ve anlam bakımından farklı.
    neyse çok konuştum.
    sonuç olarak anladım hocam saol. teşekkür ederim

• restore da olmayabilir, bnm de aklıma o gelmişti :)))))))

ama eski hıza getirdiği bi gerçek :)))))
  • quote:

restore da olmayabilir, bnm de aklıma o gelmişti :)))))))

ama eski hıza getirdiği bi gerçek :)))))

sonuç olarak kavramların önemi yok. bizzat uygulama herzaman daha geçerli. sizde uygulama yapmışınız. ha reset ha restore. önemli olan işlevi:))))))
  • ben bişey anladıysam arap olayım...
    zyf:))
  • niye hocam biri sizin "0" tuşunuza mı bastı yoksa

siz megane III aldığınızı söylüyodunuz. bilmeniz lazım !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: ingeniatorem

ben bişey anladıysam arap olayım...

bende anlamadığınız konu hangisi onu anlamadım hocam:))))))))
    sizde anlamadığınız konuyu anlatırsanız, anlamadığınız konuyu anlatmak için çaba sarfedebilirim. tabi bende tam olarak anlamışsam:)))))))))))))
  • hocam ben daha hiç denemedim cc yi...uzuna yola çıkmadım henüz...o yüzden denemedim..aslında denemek lazım bozuk filan olabilir belki...gerçi aracı teslim alırken beraber gezdik satıcıyla o yapıyodu bişeyler...ama ben tam dinleyemedim...arkadaş vardı aarcı teslim alırken...vıdı vıdı konuşmaktan adamı dinleyemedik tabi haliyle...çok zayıf bir arkdaştı kendiis
  • quote:

Orijinalden alıntı: marker01

quote:

sizde anlamadığınız konuyu anlatırsanız, anlamadığınız konuyu anlatmak için çaba sarfedebilirim. tabi bende tam olarak anlamışsam:)))))))))))))

anlamadığım konuyua anlatabilmem için anlatılan konudan alnıtı yapmak anlatılanları yeniden anlatmak olur.yukarıda anlatılan konudan anladığım hiçbirşey anlamadığımdır.anlamadığım bir konunun ne olduğunu anlatmak yanlış anlatmak olur.o bakımdan anlatılanlardan anladığım anladığım kadarıdır.bırka hep ole kalsın:)))))))))))))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: marker01

quote:

anlamadığım konuyua anlatabilmem için anlatılan konudan alnıtı yapmak anlatılanları yeniden anlatmak olur.yukarıda anlatılan konudan anladığım hiçbirşey anlamadığımdır.anlamadığım bir konunun ne olduğunu anlatmak yanlış anlatmak olur.o bakımdan anlatılanlardan anladığım anladığım kadarıdır.bırka hep ole kalsın:)))))))))))))

senimi kıralım hocam:)) bırakalım o tuşlar hep orada kalsın. sanki bundan önce cc mi vardı. olduda bizmi kullanmadık diyemiyeceğim. çünkü artık cc li bir aracım var ne yapmak lazım fırsatını bulduğunda hanıma hava atmak için yada yanındaki bir arkadaşa tuşlara basıp şöyle bir cümle kullanmak lazım. rahatlığa bak be, adamlar yapmış be:)))) derken sağ ayağı yukarı çekip miderde oturur gibi bağdaşını kurup yola devam etmek lazım:)))))))))

• şaka bir tarafa ben araçta neyi beğenmedim: beğenmediğim bagaja insan bir amortisör atar. eski megane ıı de vardı bunda yok. bence hata yapmışlar. neden böyle yapmışlar anlam veremedim. anlam katacak arkadaşlar varmı acaba
  • CC'yi illaki uzun yolda kullanmanız gerekmez, ben yokuş çıkarken de ona bırakıyorum bazen. şehiriçinde 40-50yle giderken de...
  • quote:

CC'yi illaki uzun yolda kullanmanız gerekmez, ben yokuş çıkarken de ona bırakıyorum bazen. şehiriçinde 40-50yle giderken de...

helal olsun msaltık hocam. teknolojinin nimetlerinden sonuna kadar yararlanmasını biliosun.
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.