Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.279
Cevap
102
Favori
1.313.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: msaltik

naaptın hoca, ben scenic'le yapmıyorum o kadar

napalım biraz km yapsın belkı düser ( %100 dusecek)

hav gercekten -2 ının uzerıne cıkmıyor bu son gunlerde ve de kısa mesafe lı kullnamam etken.
  • SEN KAŞINDIN :))))))))))))

FOTOĞRAF DÜNE AİT

• al bu da yolun durumu :)))))))))))

bunu çektiğim esnada arabada 6 kişi vardı

aynı anda çekilmedi ama yol durumu

Bu arada burası Karadeniz DEvlet Sahil yolu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msaltik -- 3 Şubat 2012; 13:01:23 >
  • murat ne kasınması, aracı calıstırıyorum1.5 km gidiyorum cocugu bırakıp 4 km daha gıdınce santıyeye varmıs oluyorum. aracı aldıgım gunden berı motor hıc ısınmadı kı.
  • ama kısmetse bu hafta sonu hava da guzel , bakalım
  • hoca Fluence sana baya bi lüks kaçmış o zmn :))))

hyundai atos lazım sana... 1.0 motor... :))))))
  • murat o kadar da değil artık.
    bi ara aslında elektrıklı motosiklet dusundum ama dıgıtal kliması yok diye vazgectim.:)))))
  • bugun haric 2-3 gundur havalar cıdden cok kotuydu. Bursa sozde BŞB ama alakası yok yollar buzdan gecilmiyordu. bende aracı otoparktan cıkarmadım. arazi aracı ile gelip aldılar (ölçüm ekibi) daha ii oldu aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HOUSTON16

bugun haric 2-3 gundur havalar cıdden cok kotuydu. Bursa sozde BŞB ama alakası yok yollar buzdan gecilmiyordu. bende aracı otoparktan cıkarmadım. arazi aracı ile gelip aldılar (ölçüm ekibi) daha ii oldu aslında.

Hocam sen ne is yapiyodun, santiye dedin, olcum ekibi dedin... Bunlar bir hrt muh.un ilgisini cekecek kelimeler :)))
  • Bugün senelik bakımı yaptırdım araba inanılmaz değişti anlamadım 8000 kmdeki araçta bu kadar değişim beklemiyordum. Bu değişim filtrelerden olsa gerek ama artık maksimum 5-6 ayda bir filtreleri temizleticem.
  • Arabamın mart ın 1 nde senesi doluyor randevu mu alacaz servisten bizi arayacaklarmı şu an kilometrem 16500 de ortalamam hep şehir içi 6,4 total yaıt kullanıyorum. bakıma giden arkadaşlar gitmeden önce neler yapmalıyım bilgi verirlerse sevinirim cevap yazan arkadaşlara şimdiden teşekürler
  • bikaç gün önce arar randevu alırsınız, onlar sizi aramaz tabiki, neye göre takip yapacaklar ?

randevuyu alıp saatinde oraya gideceksiniz, başka yapılacak bişe yok
  • quote:

bikaç gün önce arar randevu alırsınız, onlar sizi aramaz tabiki, neye göre takip yapacaklar ?

Msaltik:

Fluence gitmiş, yerine Senic gelmiş hayırlı olsun. ;)

hashas1:

Zaten ilk bakım 15 bin yada 1 yıl hangisi önce dolarsa gidilir, genelde hiç bir servis bize mesaj mail vs. atmazlar. Siz randevu alıp giderseniz en iyisi olur.
  • teşekkür ederim, 7 kişilik Fluence olmayınca mecburen...... :))))

hocam 20bin'de bir yada yılda bir...

Clio3'lerde 15te birdir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msaltik -- 5 Şubat 2012; 9:41:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzafferata

Arkadaşlar 2011 model FLUENCE EXTREME 15.000 km.de hatasız 1.5 DİZEL 105 BG. bulut gri aracımı satıyorum. Ortalama ne kadar eder?

EKSTREME 105 BEYGİR 2011 MODEL ARACIMI CUMA GÜNÜ 39.500 TL YE ALDIM.İLK BAKIMI YAPILMIŞ VE SADECE 23000 KM.DE.... BU ARADA AKLIMA TAKILDI HAYIRDIR BİZ ALIRKEN SİZ NEDEN SATIYORSUNUZ?ÇABUK BIKTINIZ ANLAŞILAN FLUDAN...
  • ilk bakımla ilgili benimde bir sorum olacak
    1 yıl ben de 5 Ocak 2013 de doluyor. İlla bu tarihte mi gideceğiz yoksa 15-20 gün sonra gitsek olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_bey

quote:

Orijinalden alıntı: muzafferata

Arkadaşlar 2011 model FLUENCE EXTREME 15.000 km.de hatasız 1.5 DİZEL 105 BG. bulut gri aracımı satıyorum. Ortalama ne kadar eder?

EKSTREME 105 BEYGİR 2011 MODEL ARACIMI CUMA GÜNÜ 39.500 TL YE ALDIM.İLK BAKIMI YAPILMIŞ VE SADECE 23000 KM.DE.... BU ARADA AKLIMA TAKILDI HAYIRDIR BİZ ALIRKEN SİZ NEDEN SATIYORSUNUZ?ÇABUK BIKTINIZ ANLAŞILAN FLUDAN...

Dün serviste vardı bir tane 2011 extreme 28000 km 42,250 istiyorlardı ama bencede ederi 40 civarı.Sahibindene bakıyorum mesela çok uygun privilege donanımlar oluyor hatta MSTler çok uygun 2.elde

@kanarya46

2-3 gün geçmesi bir sorun olacağını sanmam ama 15-20 gün şans bu motorunuzda bir problem çıkar sorun olmasın bence zamanında gidin. Ben 15 gün önce girdim mesela 324 TL bu arada ilk bakım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kanarya46

ilk bakımla ilgili benimde bir sorum olacak
    1 yıl ben de 5 Ocak 2013 de doluyor. İlla bu tarihte mi gideceğiz yoksa 15-20 gün sonra gitsek olur mu?

20bin km veya 1 yıl hangisi önce dolarsa o zaman bakıma gidersiniz. Normalde bakımı erken yaptırırlar siz neden geç gitmeyi planlıyorsunuz?
  • Teşekür ederim.
  • quote:

bikaç gün önce arar randevu alırsınız, onlar sizi aramaz tabiki, neye göre takip yapacaklar ?

teşekür ederim
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.