Şimdi Ara

Renault Clio Symbol gösterge panelindeki SERV ışığı hakkında ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
52.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Expression tavsiyedir.Sis farı,çelik jant,abs olsun bence aldıgınız arabada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Evet kararlıyız,1.2 motor 16 valf 75 bg (benzin ve vergiden tasarruf)+araç donanım olarak bakarsak,fiyatları çok uygun.Parçaları ucuz ve servisi yaygın.

@thecubamojito

Resmi temsili olarak koydum.Dediğim araba şu ; http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-arac-cok-duzgun-temiz-bir-aractir-on-numara-bakimli-2011model-70119314/detay

Eğer ilandaki aracı alacaksan iyi araştır.
    6000 kmdeki araçta 4 parça boya var.Biraz düşündürücü geldi bana..

• quote:

Orijinalden alıntı: arjen553

araç çalışır durumda değildir teyp için kontak çevrilmiştir yanar sorun olmaz
    araç çalışır durumdadır servis yolu gözükmüş demektir

Ekleme:Resme baktım araç çalışır durumda değil kontakta yanması normal her araçta yanar

evet katılıyorum serv ışığı yanarsa arıza var demektir o yanıp sönen kırmızı ışık el freni uyarısı deil immobilizer ışığı gibi bişey
  • 6000 km arabada 4 parca boya ve cizikten olmus. Kimsenin gunahini almak istemem ama bir bit yenigi var gibi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: naczet24

servis ışığı pertten çıkma araçlarda yanar
    bi daha da sönmez
    bence uzak durun o araçtan

hey allahım ya servis ışığı yanan araba alınırmı diye konu açılır oldu
    ne paranoyak millet olduk.
    20yıllık arabada boya varmı diye sorarlar
    Kapısı değişmiş arabaya ağır kazası varmı derler
    Servis ışığı yanan arabaya alınırmı derler

Benim arabanın sol camı zor kapanıyo SATARKEN SORUN YAŞARMIYIM...1-2bin lira düşük mü versem acaba yoksa mazallah satılmaz düşünsenize CAMI ZOR KAPANIYOOOOO

Sormasindan dogal ne var? Adam bi ton para veriyor alipta ertesi gun servis yolu mu tutsun? Para kolay kazanilmiyor genc arkadas

Benim tepkim aslında genel anlamdaydı mesajın tam içeriğini anlayamadınız sanırım.
    Neyse polemiğe girmicem.

Servis lambası yanan araç hakkında alınır mı alınmaz mı diye sorulması tuhaf geldi.
    Yarın öbürgün dikiz aynası değişen araba alınır mı diye sorarlarsa hiç ama hiç şaşırmıcam bu forumda

Paranın kolay kazanılmadığını çok iyi biliyorum .
    Yaşım da 32 pek genç sayılmam.18lik liseli değilim.
    Saygılarımla

• Pertten toplama olabilir.

servis ışığı yanıyorsa uzak dur.
    Ayrıca kontak ilk açılışı değil gibi. Çünkü motor sıcaklığı düzgün seviyede. airbag ışığı yanıyor. Sağ ön klima ızgarası çatlaklarla dolu. Araç bana göre toplanmış.

Aracın tipi iyi değil. Yani ön farlar düzgün durmuyor. Ön panjur filan ayrı. Önde kaza yapmış gibi geldi bana. aracı dikkatlice inceletin.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-arac-cok-temiz-bakmaya-deger-66207757/detay/

firmanın diğer sattığı araçlardan biri. Firma veya firmacık pert, kazalı araçları topluyor anladığım kadarıyla. era'nın ön tampon düzgün yerleşmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Sürücü -- 10 Ocak 2012; 1:26:12 >

• benim eski aracim megane 1 di ve gosterge paneli bununlaayniydi.

kontagi cevirdikten sonra en son serv isigi sonunce marsa basiliyordu. yani kontak yarim cevriliyken de serv isiginin sonmesi gerekiyor.
  • Yirmi bin TL'yi bu tenekeye -isterse pert olmasın- vermezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Yirmi bin TL'yi bu tenekeye -isterse pert olmasın- vermezdim.

2011 model 6bin kilometredeki araca sence ne kadar para verilmeli 15bin iyi mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Yirmi bin TL'yi bu tenekeye -isterse pert olmasın- vermezdim.

2011 model 6bin kilometredeki araca sence ne kadar para verilmeli 15bin iyi mi?

Üstad şu kadarını söyleyeyim:

Bu araç, hiçbir güvenlik testinden geçmemiş ve Clio2 gibi eski bir platform üzerine kurulmuş; konforsuz, kalitesiz, donanımsız ve güvensiz bir otomobildir. Aynı para ödenerek alınacak 8-9 yaşındaki araçların eline su dökemez. O aracı getir bakalım; biraz kullan. Sonra benim 2004 Focus 1 makyajlı aracımı kullan; sonra görüşelim. Kendisi beş yıldır bizde olup, periyodik bakım haricinde sadece egzost değişimi yapılmıştır. Benim gözümde Albea-Symbol-Logan gibi araçlar halen Kuş serisi mantığında üretilip satılır:Tenekeyi araba fiyatına satmak. Bu araca eğer "hakkını verecek olursak" verilecek para 14.000 TL'yi geçmez. Ama maalesef piyasa şartları böyle.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.