Şimdi Ara

Renault Clio 0.9 Tce Touch Detaylı İnceleme ve Test Sürüşü - Videolar eklendi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
12
Favori
174.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Renault Clio 0.9 Tce Touch Detaylı İnceleme ve Test Sürüşü - Videolar eklendi

Bagajın daha net-aydınlık bir fotosunu çekememişim maalesef. :(

Renault Clio 0.9 Tce Touch Detaylı İnceleme ve Test Sürüşü - Videolar eklendi

Kapı içlerindeki hoparlörler janjanlı olmuş:

• Haluk Abi yine herşeyden önce hız sabitleyiciyi test etmişsin doğru mu
    GT Line yok muydu yahu bir el atsaydınız ona da gitmişken
  • Nihayet benim kullanımımdaki Clio'nın test sürüş videosu yüklendi arkadaşlar: :)

Aslında konuşmalar dışında heyecan ve keyif veren bir durum yok zira gayet monoton bir sürüş oldu.

Ama dediğim gibi amaç az yaktırmaktı:

Can'ın kullanımı daha performanslı olacak, peşinen belirteyim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Diğer video haftaya anca abi
  • Güzel inceleme olmuş teşekkürler.

Alacaklar için bilgilendirici olmuş. 0.9 motoru ben de denemek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.C.k.

quote:

Icon clio'yu da paylaşayım hele bir:

Senin test sürüşü sabaha ancak yetişir artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haluk 23 -- 10 Ekim 2012; 1:43:46 >

• quote:

quote:

quote:

Icon clio'yu da paylaşayım hele bir:

Senin test sürüşü sabaha ancak yetişir artık :)

18.saniyeye dikkat 110 kilodan eser yok sanki abi, baba-anne-hatun ve tüm sülale görmeli

• Temsilci yardı beni ''Senin bodykitine sı..ayım öyle bodykitmi olur ALLAH belanı şununda fotoğrafını çek
  • İncelemeler güzel. Yalnız bu araçtan fena halde soğutan bir şey var, arka görüşün feci şekilde kısıtlı olması. Arka camları otomatik değildir, bu yeni serilerle halledilir ama o cama çözüm bulunmaz. Grand Tour modeli tek çare benim gözümde;

Ek olarak söylemeden edemeyeceğim; haluk 23'ün yolda direksiyonu bırakıp fotoğraf makinesiyle uğraşması gerçekten üzüntü vericiydi. Yanlış görmediysem, bi' ara iki elini de çekti direksiyondan. Hiç yakıştıramadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay jay justified -- 10 Ekim 2012; 2:15:51 >

• quote:

Nihayet benim kullanımımdaki Clio'nın test sürüş videosu yüklendi arkadaşlar: :)

Aslında konuşmalar dışında heyecan ve keyif veren bir durum yok zira gayet monoton bir sürüş oldu.

Ama dediğim gibi amaç az yaktırmaktı:

Sanırım yokuş yukarı 4. viteste kullanmışsınız. Az daha hızlı gidip 5. vitese geçseydiniz daha az yakardı belki.

Bu arada Clio 4 Türkiye dışında fransa flins fabrikasında da üretiliyor.

Bir de diğer videodaki kırmızı araçta renkli vernik kullanılmış, göze hoş gelse de ilerki dönemde boya işlemlerinde sıkıntı yaratabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrleoo

Temsilci yardı beni ''Senin bodykitine sı..ayım öyle bodykitmi olur ALLAH belanı şununda fotoğrafını çek

Adam haklı ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

Haluk Abi yine herşeyden önce hız sabitleyiciyi test etmişsin doğru mu

GT Line'ın koltukları mükemmel olmuş. Kadrandaki "Renault Sport" yazısı da kışkırtıcı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku

quote:

GT Line'ın koltukları mükemmel olmuş. Kadrandaki "Renault Sport" yazısı da kışkırtıcı.

GT Line koltukları berbat olmuş, vücut kitle endeksi 25'in üzerindeki vatandaşları insan olarak görmeyen zihniyet nedeniyle Renault'u kınıyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Utku

quote:

GT Line koltukları berbat olmuş, vücut kitle endeksi 25'in üzerindeki vatandaşları insan olarak görmeyen zihniyet nedeniyle Renault'u kınıyorum

Bütün spor koltuklar öyle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir araba alacakken kesinlikle test sürüşü yapılmalı. Hem haluk abinin yaptığı gibi az yaktırmaya yönelik bir amacın olacak.

Ben arabamı almadan önce netten yorumları okudum, astra forumunda herkes 8 litre yakıyor sıkışık trafikte hemde.

Gerçek öyle değil işte. Şehir içi minimum 10 litre yakıyorum. 48 kuruş km başına.

İnternette veriler her zaman gerçeği yansıtmıyor ne yazık ki.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Haluk abi

Yeni clio kirmizi ile cok guzel duruyor yigidi oldur hakini yeme

Bir Seat Leon değil ama Mr. Cihanair.

Kirmizi renk cok hos ama abi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grand tour ' u gelecek mi bu aracın
  • Piyasada bulunan pek çok motorsikletten daha az yakıyor galiba Ford fiestanın tahtını da ele geçirecek gibi gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Betonaoturmaüsütürsün -- 10 Ekim 2012; 10:34:37 >
  • çok iyi inceleme olmuş
  • En çok satan B sınıfı otomobil olacak sanırım önümüzdeki birkaç yıl. Umarım 0.9 tce motor uzun vadede sıkıntısız bir motordur, zamanla göreceğiz hep beraber
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.