Şimdi Ara

RENAULT 25 GTS

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar yeni bir renault 25 gts aldım ama forumlarda kimse 25 konusunda yazmamış. 25 i olan herkesi bu sayfada bilgi paylaşımına davet ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragontba -- 12 Şubat 2007; 13:36:54 >

• öncelikle aracın hayırlı olsun.
    ülkemizde çok fazla bulunan bir araç olmadığından dolayı kullanan kişileride bulman biraz zor olabilir.

biz arabayı tanımıyoruz,bsen biraz bahsedebilirmisin araçtan,motoru,donanımı vs?

kazasız belasız sürüşler
  • Zamaninin Renault nun en ust sinif otomobili.Renault 30 un varisi, renault safrane in atasi.
    Versiyonuna gore degismekle birlikte donanim olarak zengin.
  • motor concord ile aynı hemen hemen çoğu parçası aynı
  • arkadaslar araç 1995 cc 103 hp j6t motor max hız 190 km trim 2. donanım zengin kendi içinde bir çok versiyonu var özellikle trim 5 olan baccara super turbo modeli donanımsal olarak oldukça zengin. benim aldığım gts de ise klima var ön camlar elektrikli, arka cam sileceği, hidrolik direksiyon, içteki sigara dumanı vs emici sistem birde, kontrol paneli var . emniyet kemeri ikaz radyotör su ikazı yağ çubuğu göstergesi ve bir kaç ikaz daha var ama benim aldığım şahıs bu göstergelerin çoğunu iptal ettirmiş. aracın iç hacmi ise şimdiye kadar chevrolet ve gmc hariç hiçbir araçta görmediim kadar geniş. baccarada ise ilave olarak abs ses aktivasyon ultrasonic radarlı alarm elektrikli aynalar ve hafızalı koltuklar var motor 2500cc 210 beygir 240 km max hız. aslında bir taunus hastasıydım ama taunusumu istediğim fiyata satamadığım için bununla takas ettim. satsaydım tek istediğim gene bir 1.6 taunus gt almaktı olmadı. 25 gts nin çoğu parçaları flash reno 12 manager ile aynı geçen gün benzin otomatiği değiştirdim flash ınkini alıp taktım mesela parça problemi yok orjinal parçaları pahalı ama uydurma laırsan daha ucuz oluyor yakıtı şu anda şehir içi lpg ile km de 16 ykr tabi karbüratörün 2. bogazını kapattım bu şekilde 130 km hız yapıyor çekiş iyi sayılır 2 boğazıda çarsam 200 görüyor ama yakıt tüketimi 20 ykr yi geçiyor o nedenle ekonomik kullanıyorum herkese selamlar

• arkadaşım bende de 25 tx var, feci alet valla
  • Renault 25 ve Safrane üst seviye otomobilllerdir. İçlerinde en ucuz Renault 25' e binilebilir. Renault 21 onların yanında hafif kalmaya başlar.
  • Tek tük rastlanan bir model özellikle fransadan gelen ailelerde bulunurdu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: babursss

arkadaşım bende de 25 tx var, feci alet valla

ankaradaysan görüselim. sendeki yol bilgisayarlı vs donanımlı olandanmı acaba?
  • hocam bir resim eklede şu çakalın fotoğraflarını görelim yav ben biliyorum ama merak ettim şimdi gts ini çekip şöyle birkaç güzel pozu yayınla da elalem efsane görsün babam da kullanmış hep söyler ama bide civa ibreden bahseder bu 25 lerin donanımları yada bu gurptaki renault modellerinde civa ibre varmı acaba bilen varmı?
  • bizim arkadaşta vardı gerçekten çok konforlu bir araçtı ama parçaları çok pahalıydı her usta anlamıyordu arabada servis bilezar zor galeriye kafa kafaya brodwayle takas yaptı.özellikle radyatör suyunun azaldığını göstermesi güzel bir özellik bizim meganelarda yok heralde o özellikten
  • Hala kullanan var mıdır?

Merak ettim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.