Şimdi Ara

Renault 2014 Liste Fiyatları Açıklanmış (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumenu

2013 bu fiyat almazsan 2014 te kazıklı fiyat diye psikolojik baskı uygulamış.
    Renault bu kafayla giderse işi zor. Alman ve japonlardan 3-4 bin lira ucuz satması lazım.

Bunu defalarca dile getirdim, Renault'un ucuz bir yanı kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

quote:

Orijinalden alıntı: hondaaaa

Seat halen nispeten ucuz. Üstelik herseyi vw ile ayni

Aman hocam böyle şeyleri ulu orta yazma , devlet duymasın

Doğu söylemiş ama, bu fiyatlara göre VW ve özellikle de Seat daha uygun.
  • Önceden Reno ucuz yollu aile ve esnaf arabası olarak biliniyordu Reno'da aynı Hyundai gibi marka üzerinde ki algıyı değiştirmek istiyor gibi ama şansı zor.
  • cüş .kafayı yemişler galiba .
  • Heryer fluence kaynıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demage

Heryer fluence kaynıyor

Çoğusu şirket araca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

Orijinalden alıntı: Demage

Heryer fluence kaynıyor

Çoğusu şirket araca.

Şirketler kdvyi düştüğü için 60-70 bin koymuyor.
  • Nasıl fiyatlar bunlar yemin ederim aklım almıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cruze çok yakıyormuş ya ne yakarsa yaksın 35.000 fark var . sırf bu parayı yakıta versen dünyayı gezersin.
  • Ohh ne gzl ne gzl, halkımızın parçası ucuz diye tercih ettiği markanın yaptıklarına bak. Yetmez dahada artmalı bence.
    Ondan sonra vay efendim vw çok satıyor millet kuyruğa giriyor. Şimdi 75 bine fluance mi ? Passat mı ? Benzinlide olsa passat derim sabaha kadar.
  • Şirket aracı olarak Renault bayağı bir rağbet görüyor.Çalıştığım firmada da 40 civarı renault megane ve türevi var.
    Tabii filo kiralama şeklinde alındılar Mazotu koy kullan,gerisi herşey kiraya veren şirketin sorumluluğunda. Etlisine sütlüsüne karışmıyoruz.
    Ödenen kira gider yazıldığı için de kabul edilebilir harcama oluyor.
    Kiraya verende bakın ve parça sorununu minimum maliyete getirme derdinde.Böyle olunca Filo kiralama için talep gören marka Renault oluyor.
  • Sen kimsin lan bu fiyata bu arabaları satabiliyorsun he ? Rezillik pez...... herifler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu bırakın sağa sola bahane üretmeyi. Adamlar zam yapıyorsa tek nedeni tüketicinin tüm zamlara aldırmadan otomobil almasındandır. Fiyatlar arttıkça satışlarda artıyorsa adamlar neden indirim yapsınlar ki.
    Fiyatlar şöyle yüksek, böyle yüksek diyen adamlar iki gün sonra:
    -Arabayı aldım. Şu sorunu nasıl hallederiz.
    -Ben aldım bir kuruş indirmediler, indirimli alabilen var mı?
    diye birbirlerine soruyorlar.
    Böylesine kaypak ortamda ne indirim olur, ne de zamlar durur!
  • Bu fiyatalara bu arabalar harbi çok komik heleki fluence
  • Siz alınmıyor sanın, kapış kapış gidiyor! Bankalar olduktan sonra 100 bin deselerde bizim millet alır bu arabaları.
  • clio 60'a doğru gidiyor, hayırlısı be gülüm.

Ülkede milletin hükümete verdikleri oyları düşününce, bu millet bu fiyatlarla aynen yine renault almaya devam eder diyorum. Nato kafa nato mermer.
  • Bizim millet benzinin litresi 10 tl da olsa alir clio 70bin tl da olsa alir. Tepki olarak gidip alinmasa sifir illa ki dusurecekler fiyatlari. Bosuna sizlaniliyor.

Ben Cruze' u aldigim da cok yakiyor diyenlere soruyorum aldigim fiyatin uzerine 38bin tl daha ekleyerek bir Fluence alinabiliyorken 100 km.de 3 litre fazla yaksa totalde kac yilda arada ki bu fark kapanir?

• Tüm otomobillerde % 30 fiyat artsın. Kazandığımızi avrupaya gönderiyoruz. Üretmeyen bir ülkenin lüks araçlara binmeye hakki yok bence.

• Yeni symbol touch 1.2 16v satış fiyatı 37.760 TL

Bizim 2009 model 1.2 16v expression full paket (4 cam oto+dijital klima+ebd...) symbol 25.000 tl lik faturası halen duruyor,2014 fiyatları uçmuş
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.