Şimdi Ara

Renault 12 ( GTS ) Sahipleri (resim eklendi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
24
Cevap
0
Favori
22.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkezin ilk kullandığı araç modellerinden birdir ancak GTS kullanıcıları halen çok nadir de olsa mevcut.Forumda bu aracın sayfasının olmadığını eksik gördüm..Geçmiştede olsa R12 GTS Sahiplerini burada görmek güzel olur diye düşündüm.
    Merak edenler olcaktır GTS'nin ne farkı var ?..,Oyak'ın sayılı üretmiş olduğu(yaklaşık300) ve yurt dışına ihraç edlilmek üzere ayırdığı arabadır.
    Şahsen 18 yıllık 2. kullanıcısı olarak arabamız 84 model,orjinal Chausson klima,elektrikli ön camlar,renkli camlar(yeşilimsi),metalik gümüş rengindedir..Motor ise 1400cc 72hp,50A Motorola şarj dinamosu .187bin km'de daha maşallahh

Kullananlar bilir bu canavarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anıl_35 -- 16 Ocak 2009; 17:47:41 >

• bizim vardı bir zamanlar ama satıldı tabiki evin önünde kendini bilmezin teki çarpıp kaçmıştıFakat bizdeki araçta klima falan yoktu sanırım.camları dediğiniz gibi yeşilimsiydi iç göğüs ve direksiyon kremrengiydi :) hey gidi günler.gerçekten güzel arabaydı.gtsyi almadan önce 77 model full orjinal 12 tl miz vardı ölü fiyatına satılmıştı çok üzülmüştük ailecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0Mæ®

bizim vardı bir zamanlar ama satıldı tabiki evin önünde kendini bilmezin teki çarpıp kaçmıştıFakat bizdeki araçta klima falan yoktu sanırım.camları dediğiniz gibi yeşilimsiydi iç göğüs ve direksiyon kremrengiydi :) hey gidi günler.gerçekten güzel arabaydı.gtsyi almadan önce 77 model full orjinal 12 tl miz vardı ölü fiyatına satılmıştı çok üzülmüştük ailecek
    bizdekinin göğüs rengi fümeye yakın mavi tonlarında..İzmir'de hiç orjinal göremedim şimdiye kadar..Yeni modeller çıkınca yaşlı araçlar ölü fiyatına gidiyor dediğin gibi.Ancak bu araçların gerçek hastaları var bi gün arabanın yanına indim 2 adam içine bakıyo buyrun dedim,4 sene önce 6.5milyar verdiler illa sat diye...dedim yook

• quote:

Orijinalden alıntı: Anıl_35

bizdekinin göğüs rengi fümeye yakın mavi tonlarında..İzmir'de hiç orjinal göremedim şimdiye kadar..Yeni modeller çıkınca yaşlı araçlar ölü fiyatına gidiyor dediğin gibi.Ancak bu araçların gerçek hastaları var bi gün arabanın yanına indim 2 adam içine bakıyo buyrun dedim,4 sene önce 6.5milyar verdiler illa sat diye...dedim yook

Alıntıları Göster

Klima orjınal olup sonradan takılan bi tek stebel korna göze geliyor

resimler çıkmıyor sorun var galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anıl_35 -- 16 Ocak 2009; 19:53:46 >

• quote:

Klima orjınal olup sonradan takılan bi tek stebel korna göze geliyor

resimler çıkmıyor sorun var galiba

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bende bu gts leri görünce çok heyecanlanırım ve incelerim bizimde 77 orjinal tl miz vardı 97 ye kadar bindik ama benimde korkum bu hurda indirimi dalgası ile eldeki son gtslerinde hurdaya çıkması....

• quote:

Orijinalden alıntı: pulpa

arkadaşlar bende bu gts leri görünce çok heyecanlanırım ve incelerim bizimde 77 orjinal tl miz vardı 97 ye kadar bindik ama benimde korkum bu hurda indirimi dalgası ile eldeki son gtslerinde hurdaya çıkması....

Alıntıları Göster
    Kıymet değer bilinmeden kullanılınca çok çabuk hurdaya çıkıyo..gts lerin hurdaya gitmesi iç buruyor tabiki
  • quote:

Kıymet değer bilinmeden kullanılınca çok çabuk hurdaya çıkıyo..gts lerin hurdaya gitmesi iç buruyor tabiki

Alıntıları Göster
    Pembe köşkte vardı bir GTS ..

İkidebir içine bakardım bizim TSW den sonra başka bir boyuttan gelmiş gibiydi

Her zamanki "elaleme dolu bizimkilere çıplak" üretilen araçlardandır.

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

Pembe köşkte vardı bir GTS ..

İkidebir içine bakardım bizim TSW den sonra başka bir boyuttan gelmiş gibiydi

Her zamanki "elaleme dolu bizimkilere çıplak" üretilen araçlardandır.

Alıntıları Göster
    ya nedendir bilmem bende bu aralar renault 12 hastalığı başladı (renault araçlarını genel olarak çok severim)

yolda görsem maybach görmüş gibi dönüp dönüp bakarım defalarca

bi gözüm toprağa mı bakıyo nedir r12 r25 bunlara bayılıyorum

maddi imkanım olursa temiz birşeyler almayı düşünüyorum ama bu gidişle bi dahaki yüzyıla kısmet olursa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahsilat makbuzu -- 21 Ocak 2009; 14:54:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tahsilat makbuzu

ya nedendir bilmem bende bu aralar renault 12 hastalığı başladı (renault araçlarını genel olarak çok severim)

yolda görsem maybach görmüş gibi dönüp dönüp bakarım defalarca

bi gözüm toprağa mı bakıyo nedir r12 r25 bunlara bayılıyorum

maddi imkanım olursa temiz birşeyler almayı düşünüyorum ama bu gidişle bi dahaki yüzyıla kısmet olursa

Alıntıları Göster
    Renault 12 GTS (1983-1984) çok nadir bir model. İnan ki bu kilma parçalari piyasada bulmak zor. Kazasız belasiz kullanin.

Bu arada for u muzda GTS modeli kullanan 2 tane üyemiz bulunmaktadır. Ziyaret edersen seviniriz;

Renault 12 ve Toros hayranları bu adrese buluşuyoruz;

www.renault12-toros.com.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JDCorpez -- 25 Ocak 2009; 16:55:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JDCorpez

Renault 12 GTS (1983-1984) çok nadir bir model. İnan ki bu kilma parçalari piyasada bulmak zor. Kazasız belasiz kullanin.

Bu arada for u muzda GTS modeli kullanan 2 tane üyemiz bulunmaktadır. Ziyaret edersen seviniriz;

www.renault12-toros.com.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: firatdo

www.renault12-toros.com.

benim bir tanıdıgımda var gts halen aktif olarak kullanıyor aracı camları dediğiniz gibi yeşilimisi

elektirikli ön camlar var .. ve renk i cok entrasan bi metalik renk... gölgede bordo güneşte borda yeşil karısmı hoş 1 renk

• quote:

Orijinalden alıntı: JDCorpez

www.renault12-toros.com.

Alıntıları Göster
    quote:

www.renault12-toros.com.

Teşekkür ederim hocam resimlerdeki araç benim herşeyi ile dört dörtlük kullanıyorum.En kısa zamanda sitede görüşmek üzere

• quote:

quote:

www.renault12-toros.com.

Teşekkür ederim hocam resimlerdeki araç benim herşeyi ile dört dörtlük kullanıyorum.En kısa zamanda sitede görüşmek üzere

Alıntıları Göster
    resimler @Anıl_35 e aittir

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: orjinalden Çalıntı

Hocam teşekkür ederim..o kadar ekledim çıkmadı

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Anıl_35

quote:

ne demek rica ederim

bu arada yazamadım ama araba bayağı bi güzelmiş

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Anıl_35

quote:

ne demek rica ederim

bu arada yazamadım ama araba bayağı bi güzelmiş

Alıntıları Göster
    bizde var renault 12 gts orjinal aynı brodway iç döşeme süper çekiş süper muayene sigorta yeni yapıldı tüp yeni değişti

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa6658

bizde var renault 12 gts orjinal aynı brodway iç döşeme süper çekiş süper muayene sigorta yeni yapıldı tüp yeni değişti

Alıntıları Göster
    İlk arabamdı 84 gts füme renk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: drive_earth

İlk arabamdı 84 gts füme renk...

Alıntıları Göster
    araç 1983 model renault 12 gts ön camlar otomatik klima + kalorifer +motor koruma zırhı + otomatik radyötör fanı+muyanesi yeni yapıldı +cd çalar+tüp yeni değişti +bu ay içerisinde filim çekilip yere pusturcam+jantları sipariş verdim araç piyasadaki orjinal gts türüdür koltukları dahi orjinal iletişim 0531 953 16 54
     Renault 12 ( GTS ) Sahipleri (resim eklendi) Renault 12 ( GTS ) Sahipleri (resim eklendi) Renault 12 ( GTS ) Sahipleri (resim eklendi) Renault 12 ( GTS ) Sahipleri (resim eklendi) Renault 12 ( GTS ) Sahipleri (resim eklendi) Renault 12 ( GTS ) Sahipleri (resim eklendi) Renault 12 ( GTS ) Sahipleri (resim eklendi)

• Anıl abim eğer arabanızı satıyorsanız almak istiyorum
  • Anıl abim aracınızı sarmak isterseniz talibim
  • Anıl_35 kullanıcısına yanıt
    Abim aracınıza talibim 05325275758 numaram
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.