Şimdi Ara

Remothered: Broken Porcelain Türkçe Yama (TAMAMLANDI) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
5
Favori
7.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yama tamamlandı ve paylaşıldı. Tamamlanan yamalar konusuna taşınabilir. İyi oyunlar...

• eline sağlık

• elinize sağlık teşekkür ederim emeğiniz için

• Kardeşim bundan sonra normal yama gelmez diyenlere kapak olsun eline emeğine sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yama için çok teşekkürler emeğinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline koluna sağlık, teşekkür ederiz.

• Emeğin için teşekkür ederim TÜRKÇE'mize bir oyun daha kazandırdığın için

• çok teşekkür ederim.umarım daha fazla bu tür çevirirsiniz.

• Eline sağlık.

• Elinize emeğinize yüreğinize sağlık.  

kolay gelsin iyi çalışmalar diliyorum.  

• Yama güzel, eline sağlık. Yükledim ve hemen oynamaya başladım ama daha başlar başlamaz hayal kırıklığına uğrayıp oyunu sildim. Hangisini anlatsam bilmiyorum çünkü oyunda o kadar çok hata var ki! Karakter animasyonları rezalet. Gerçekten rezalet. Karakterin sağa sola dönüşü bir facia resmen. Siz sola basıyorsunuz, o etrafında bir tur atıp sola dönüyor örneğin :)) Hele ki dolapları açıp içinden bir şey almaya çalışmak... Allah oynayanlara sabır versin. Diğer facialara girmiyorum bile çünü vaktimi buna harcamak istemiyorum. O derece kötü.

• denizari82 D kullanıcısına yanıt

Hocam eğer oyunun orjinal ise son güncelleme(1.0.8) yüklemeni tavsiye ederim. Güncellemelerle çeşitli sorunlar düzeltildi. Birkaç hata hâlâ var ama oynanmayacak kadar kötü değil.

• 1.1.1 güncellemesi ile birlikte oyunun dil dosyasındaki satırların yerleri değişmiş. Oyunun orjinal versiyonuna sahip arkadaşlar orjinal versiyon için paylaştığım yama dosyasını indirebilir. İyi oyunlar.

Edit: Oyun içi görseller eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atessivas -- 1 Kasım 2020; 6:41:25 >
  • Adamsın kardeşim. Teşekkürler yama ve emekleriniz için. Başlayacak ya da devam eden çalışmalar varsa kolaylıklar diliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • atessivas kullanıcısına yanıt

şu an için en güncel sürüm kaç hocam?

• rerea kullanıcısına yanıt

Çeviriyi orjinal sürüm 1.1.7 ve korsan sürüm için paylaştım. Oyuna yeni gelen güncelleme ile (1.2.0) dil dosyası değişmiş. Yarın çeviriyi güncel sürüme uyarlayacağım.

• Yama oyunun 1.2.0 sürümüne uyarlandı. İyi oyunlar  

• Yama oyunun 1.2.4 sürümüne güncellendi. İyi oyunlar.

• atessivas kullanıcısına yanıt

hocam korsan sürümünü de 1.2.4 olarak güncellediniz mi

• rerea kullanıcısına yanıt

Oyunun korsan sürümü 1.04. Korsan sürüm olarak paylaştığım yama 1.04 sürümü için.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.