Şimdi Ara

Remnant 2 Türkçe Yama ve Kurulumu (Düzenlenmiş Makine Çevirisi) (Steam\Epic\GamePass)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
6.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Remnant 2 Türkçe Yama ve Kurulumu (Düzenlenmiş Makine Çevirisi) (Steam\Epic\GamePass)

Yama Bilgileri

Türkçe Yama orijinal son sürümle uyumludur.

Türkçe Yama bütün platformlarda çalışır.

Türkçe Yama Düzenlenmiş makine çevirisidir.

Emeği Geçenler

VolkTyson

Steam \Epic Kurulum

Aşağıda vermiş olduğumuz linkten indirdiğiniz Rar dosyasındaki Türkçe Yama exe'sini ve Remnant2 klasörünü oyunun kurulu olduğu ana dosya konumuna atarak, Türkçe yama exe'sini çalıştırın. Oyunun ana dosya konumunun seçili olduğunu kontrol ettikten sonra yükle butonuna basarak yamayı yükleyebilirsiniz.

GamePass Kurulum

Aşağıda vermiş olduğumuz linklerden GamePass olanı indirerek, Rar'ın içinden çıkan Remnant 2 Klasörünü ve Türkçe yama exesini, oyunun ana dosya konumuna (Contentin içine) atmanız gerekiyor. Sonrasında oyunun dosya konumuna attığınız Türkçe yama exesini çalıştırarak Yükle butonuna basarak yamayı kurabilirsiniz. İyi oyunlar

Yama Kaldırma

Yamayı kaldırmak için dosya konumundaki Remnant2_YamaKaldır.exe den yamayı kaldırabilirsiniz. 

NOT

NOT 1: Bizlere destek olmak, bizlerle daha hızlı iletişime geçebilmek, yama isteğinde bulunmak ve yamaların eski sürümlerine ulaşmak için Discord kanalımıza aşağıdaki linkten gelebilirsiniz.

NOT 2 : Windows defender veya virustotal'da karşınıza çıkan virüs uyarıları, setup programımızın bir lisansa sahip olmaması ve bu yüzden de virustotal'de bulunan antivirüs şirketlerinin ve defenderin altyapılarının bizim programı tanıyamayıp şüpheli program olarak etiketlemesinden kaynaklanıyor. Güvenmeyecek olanlar için ise programa herhangi bir şifreleme uygulamadık. Eğer isteyen yazılımcı olursa, kodları inceleyip herhangi bir risk teşkil edip etmediğini kontrol edebilir.

NOT 3: Türkçe yamayı yüklemeye çalışırken erişim reddedildi hatası alanların "Yönetici Olarak Başlatması" gerekiyor. Bunun nedeni ise var olan dosyayı değiştirmek için gerekli izine sahip olmamasıdır. Bu yüzden de yama dosyasını, var olan dosyanın üstüne yazmak için yönetici olarak başlatmanız gerekiyor.

LİNKLER

Steam \ Epic Türkçe Yama Link: https://www.mediafire.com/file/vvcufz4jon846pq/Remnant_2_T%25C3%25BCrk%25C3%25A7e_Yama.rar/file

GamePass Türkçe Yama Link: https://www.mediafire.com/file/h997chimvyds3j3/Remnant+2+GamePass+T%c3%bcrk%c3%a7e+Yama.rar/file

Discord Link: https://discord.com/invite/9zJe7ttAjS

Oyun İçi Görüntüler

Yönetim uyarınca gerekli düzenlemeler yapılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volktyson -- 4 Aralık 2023; 16:51:36 >

• calismiyor hocam suan yeni guncellemeden sonra

• YigitShady kullanıcısına yanıt

Güncelleme yeni geldi sanırım, kısa süre içerisinde güncellemeye çalışırım.

• volktyson kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • Gamepass için uygun değil sanırım.
  • Karaatlı K kullanıcısına yanıt

bende şimdi deniyorum. ana dosya yolunu bulamıyorum ne yapsam. Nasıl sececeğim bilginiz var mı?

• mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Bende yapamadım maalesef. TR yama yapan arkadaşların bir el atıp, gamepasse uygun hale getirmelerinden başka şansımız yok gibi.
  • Gamepass için uyumlu hale getirmedik henüz, müsait bir zamanda el atacağız

bekliyoruz hocam bir el atarsan makbule geçer.

• bu yamaları yarım bırakacağımıza yapmasak daha iyi ya.Para versek daha iyi ya.Bak gamepass aldık ne güzel mutlu türkçe yamayla uyumsuz oynayamadık.Çok üzgünüm.

• gamepass için bekliyoruz hocam

• ayapai kullanıcısına yanıt

Oyunun gamepass'e yeni eklendi, yamayı yapacaklarını söylemişler zaten. Hem bedava hizmet alıp hem de anında ürün bekliyorsunuz, oyunu bir kaç gün oynamazsanız bir şey kaybetmiyeceksiniz.

• Türkçe yama GamePass için güncellenmiştir. Konu içeriği güncellenerek linkler ve kurulum talimatları eklenmiştir. İyi oyunlar  

• Teşekkürler gamepass için çalışıyor.

• Thema kullanıcısına yanıt

Rica ederiz, iyi oyunlar

Geçen gün sana ileri geri konuştuğum için özür dilerim.İşlemciyi yeni almıştım heyecanıma yenildim emeğine sağlık umarım kusuruma bakmazsın.
    eline sağlık hocam teşekkürler
  • ajapai kullanıcısına yanıt

Hatanın farkında olduğuna göre sorun yok dostum. Anlıyorum zaten sizi, sizde bir an önce oynamak istiyorsunuz ama çok fazla oyun çıkıyor ve aynı anda çıkarttığımız yamaların oyunlarına güncelleme falan gelince maalesef aksıyor biraz işler ve bide kendi özel işlerimiz de olduğu için her zaman aynı gün direkt ilgilenemiyoruz. Böyle zamanlarda da anlayışınızı bekliyoruz. Teşekkürler bu arada ve iyi oyunlar dostum

• Birseysoylicem kullanıcısına yanıt

Rica ederiz, iyi oyunlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.