Şimdi Ara

REMINGTON PG400 Tıraş Makinesi Seti Incelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
1
Favori
67.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Şu An Yabancı Bir Sitede Dolaşırken Pg520 Modelini 55 Tl Buldum Ve

Az Önce Sipariş Verdim Ve 7 Gün İçinde Elime Ulaşır...
  • @ ÖzGüR-LüK

hayırlı olsun o stant çok kullanışlı zaten benim banyonun bir köşesinde duruyor aparatlarla beraber banyoya kuafor havası veriyor
  • peki aletin kullanımda püf noktaları neler? işini en iyi yapabilmesi için yapılacak birşey varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzGüR-LüK -- 27 Kasım 2010; 19:04:47 >
  • Özgürlük Sen Kaça Aldın Acaba

....
  • 93+2 lira kargo ücreti hepsiburadadan 95 e patladı bimeksdede kdv dahil 110 lira doğubankda 130 liraya görmüştüm, teknosaya da şimdi baktım 149 lira diyor ve hepsiburadadaki indirimdede son 3 gün alacak olan arkadaşlar kaçırmasın deerim ürünün püf noktalarınıda bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzGüR-LüK -- 28 Kasım 2010; 0:12:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karqasa

Arkadaşlar Şu An Yabancı Bir Sitede Dolaşırken Pg520 Modelini 55 Tl Buldum Ve

Az Önce Sipariş Verdim Ve 7 Gün İçinde Elime Ulaşır...

Hangi sitede gördün acaba hocam ? Güvenilir midir ?
  • Arkadaşım Ebay da Gördüm ve Ürünü Şu An Ptt Kargodan Takip Edebiliyorum...

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120631462840&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Link Budur...
  • dün capacity teknosada 49 liraya gördüm fekat almadım.
    alacak olanların bilgisine.
  • Mesajınızı Görür Görmez Aradım ve Sordum ama

REMINGTON PG200C ERKEK BAKIM KİTİ

Bu Modeli 49 TL veriyorlarmış....
  • quote:

Orijinalden alıntı: karqasa

Mesajınızı Görür Görmez Aradım ve Sordum ama

REMINGTON PG200C ERKEK BAKIM KİTİ

Bu Modeli 49 TL veriyorlarmış....

pg200 modeli o fiyatta doğrudur.. PG 400 ü ben almadan en ucuz hb da bulmuştum.. bu arada normal şarj süresi hakkında arkadaşlar ne kdar şarj ediyorlar hala cevap gelmedi ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shift_rk -- 29 Kasım 2010; 16:02:26 >
  • Ben Ebaydan sipariş verdim..

PG520 modelini 55 tlye

Sordum Şarj Süresi Bayağı İyi Dediler...
  • bende bugün sipariş verdim Remington PG520 modelini 2 yıl türkiye garantili 124 lira eğer almak isteyen olursa linki vereyim belki işinize yarar
    http://www.sefasepeti.com/Remington-PG520-Groom-All-In-One-10in1-Advanced-Titanium-Bakim-Kiti_10476.html?search=Remington%20PG520#0
  • arkadaşlar ürünün standart şarj süresi nedir ve başlıklarını su ile yıkayabilirmiyiz?

ürünü banyoda kullanabiliyorsak nelere dikkat etmeliyiz?
  • karqasa arkadaşım makineni iyi günlerde kullanasın hayırlı olsun. Benim bir sorum olacak bende ebay den çok alışveriş ederim fakat bazen elektronik cihazlarda gümrük sıkıntısı çıkabiliyor (bir iki kötü tecrübem oldu).Sen ebay deki satıcıyla herhangi birşey konuştun mu yada o uyardı mı? hediye olarak gösterip yollayabiliyor muymuş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leblebi82

quote:

Orijinalden alıntı: 4n1L

pg520 modelini aldım ben $32.99 tuttu toplamda kargoyla 49.19$ mal oldu türkiye fiyatının yarısından daha ucuza geldi benim için

Hocam nasıl oldu o iş. Biz de alalım :)

eBay dan aldım amerikadan geldi kargo biraz tuzlu ama olsun
    http://myworld.ebay.com/shaver_outlet_inc/
    satıcı bu bircok model satıyor

• 4n1L arkadaşım çok saol bilgilendirmen için şuan bende hemen sipariş veriyorum. yalnız bir sorum olacak ben bu satıcıyla konuşmamda 120 volt için kullanılır 220 v uygun değil demişti. Bende uygun bir çeviriciyle kullanabiliriz heralde dimi demiştim ama derdimi anlatamamıştım, o yüzden sipariş etmemiştim. Sende heralde içinden 220 uygun priz çıkmadığı için bir aparat takıp öyle prizde kullanıyorsun heralde dimi? Yada bu ebay satıcısıyla ben hiç anlaşamadım. nys cevabını 4 gözle bekliyorum şimdiden çok saol
  • Hiç Bir Sorun Yaşamadım...

Ve 220 V Çalışıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: testtest

dün capacity teknosada 49 liraya gördüm fekat almadım.
    alacak olanların bilgisine.

dün bu ürünü aldım

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=120240069&CS_Category=_TIRAS_MAKINESI976&CS_Catalog=_KISISEL_BAKIM

hayatımda ilk defa traş makinesi kullandım.
    amacım top sakalımı düzeltmek (kısaltmak ve şekil vermek) ya da favorilerimi düzeltmek (kısaltmak ya da şekil vermek) ti.
    ama dedim bi deniyim hazır 3 4 günlük sakalda varken
    taktım sıfırlayan başlığı.
    sonuç mükemmel
    ne bir acı ne bir zorlama gayet rahat rahat kestim tüm sakalımı
    boyun bölgesinde hemen hemen her makinede olan sıkıntılar bunda da var sanırım.ya da ben kesemedim bilmiyorum
    boynumun yarısını makineyle yarısını traş bıçağıyla aldım.problem değil.

favorilerimi üstten kısaltıp sonra içe doğru şekil verdim.
    top sakalımı berber edasıyla kesip şekil verdim.
    son derece kullanışlı bir alet.49 lira fiyatı vardı kartımdaki bonuslarıda kullandım geldi 30 liraya.
    kesinlikle tavsiye edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi testtest -- 6 Aralık 2010; 11:37:53 >

• Teşekkürler cevabın ve ilgin için karqasa şu an sipariş verdim bende.
  • Ebay üzerinden sipariş verenler ürünleri alınca yorum yaparsa sevinirim. Ben hiç ebay alışverişi yapmadım o nedenle yorumlara göre ilk alışverişimi yapmayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.