Şimdi Ara

REMAPS CHİP TUNİNG

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
26.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın en ünlü firmalarından biri olan remaps tuning'i sizler için buraya getirdik
    farkı hissediceksiniz.
    hatasız yazılımların tek adresi..

www.remaps.de
    www.elektrotuning.com

• http://www.remaps.de/pkw vermiş olduğum linkten chip tuning sonrası (kw-ps-nm) ne kadar güç ve tork kazanıcağınıza bakabilirsiniz..
  • quote:

Almera 1.5L 72kw 98PS 136Nm 5kw / 7PS 146 Nm 349 €

Bu işi siz mi yapıyorsunuz ? Yeriniz nerede acaba ? Beğenilmezse iade garantisi var mı ? Servis silerse tekrar yüklüyor musunuz ? Motor ömrünü kısaltıcı etkisi var mı , varsa ne kadar etkiler ?
  • Evet bu işi ben yapıyorum (yaptığım sadece coderlik) yani araçtan alıp yenisini araca gönderiyorum.
    standart bi yerim yok genelde mobil çalışıyorum isteyen müşterinin yanında yapıyorum işi bana gelmesine gerek kalmıyo,beğenilmediği taktirde iade garantisi tabiki var.servis silerse tekrar yüklüyoruz siz mahdur olmuyosunuz motor ömrünü asla kısaltıcı bi etkisi yok
    standart motor
    tuningli motor arasında hiç bi fark yok

araç hakkında bana detaylı bilgi verirseniz size daha net bilgiler verebilirim ve fiyatlar üzerinde güzel indirimler yapılıcak oradaki fiyatları baz almayın
  • ya buiş çok mantıklı gibi aracım getz 1.5 bursadayım 110binkm de yakıt tasarrufu için düşünüyorum bilgi verirseniz sevinirim
  • Tabiki elimden geldiğince bilgilendiriyim sizi sakin kullanımda % 20 yakıt tasarrufu sağlıyosunuz,aynı araçtan bendede var denendi test edildi,ama agresif kullanırsanız ozaman % 10 fazla yakıyo ama bi okadarda spor araba edasında gidiyo bu işlemi düşünmekte fayda var.
    bence yaptırın deneyin 1 hafta istemezseniz paranız iade

www.elektrotuning
    www.remaps.de
    536-356-18-70
    554-306-13-71
  • acaba fiyatlar belli mi mesela ben de 2.0 dtı vectra 2001 war uzun süredir yaptırmayı düşünüyorum fakat motor ömrü konusunda baya endişelerim war.fiyat konusu da etkilendiğim konular arasında .mağlum öğrenciyiz cep düşünülüyor.diğer sorumda listede yazanlar acaba max. artış mı?
  • Evet fiyatlar belli motor ömrü konusunda bi sıkıntın olmasın diycem ama araç kaç km de evet listede yazanlar max artışlar
  • Dünyanın en ünlülerinden biri mi? İlk defa duyuyorum şahsen bu olaylarla ilgilenmeme rağmen. Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackgod -- 15 Nisan 2009; 15:29:32 >
  • Teşekkür ediyorum
  • Mobile çalışma sistemimiz sayesinde TR nin neresinde olursanız olun vermiş olduğumuz fiyatın üzerine 1 lira bile ekleme yapmadan geliyoruz .Adetli araç olmasınada gerek yok tek araç içinde geliyoruz.
  • 2005 KANGOO 1.5 65 hp 72.000 km.90 hp olurmu .160 lık tork ne kadar artar.karışık olarak 50 lt ile 800-900 km yapıyorum.bunlarda egr varmı. sökülecekmi. yararı ne olur? aracın ilk sahibiyim.fiat ne olur.orhangazide ikamet etmekteyim.ne kadar sürede chip tuning yaparsınız. pazar günü olurmu?biraz uzun oldu ama tavsiye edermisiniz.sorun yaşama olasılığım nedir?
    c
  • fiat marea 2.0 20v nsaıol verim alırız ve bu iş bize kaça patlar....pm atabilirsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: erceylan

2005 KANGOO 1.5 65 hp 72.000 km.90 hp olurmu .160 lık tork ne kadar artar.karışık olarak 50 lt ile 800-900 km yapıyorum.bunlarda egr varmı. sökülecekmi. yararı ne olur? aracın ilk sahibiyim.fiat ne olur.orhangazide ikamet etmekteyim.ne kadar sürede chip tuning yaparsınız. pazar günü olurmu?biraz uzun oldu ama tavsiye edermisiniz.sorun yaşama olasılığım nedir?
    c

Ortalama olucak rakamlar 85-90 hp (200-210) nm artıcaktır.Yakıcağınız yakıt tamamen size bağlı ben illaki az yakıcaksınız demiyorum basarsanız yakarsınız,sakin kullanırsanız yakıtınız işte ozaman % 10-15 düşmekte.Yanlız kendi adıma üzülerek söylüyorum aracınız okuyamıyorum şuan için aracınızı okuyabileceğim soket elimde mevcut değil .

EGR sistemi kullanılan bir araçta gibi emme manifolduna uygulanan egzoz gazı miktarının CO, HC. ve NOx miktarı nasıl değiştirdiği görülmektedir .

Egzoz gazı resirkülasyonunun (EGR) iki etkisi bulunmaktadır.

1. Silindir içine geri dönen egzoz gazlan yanma sonu sıcaklığını düşürür.

2. İçeri giren taze H/Y miktarını azaltır.

Emme manifolduna giren H/Y karışımına direkt olarak etki eden bu egzoz gazları motor gücünü ve NOx miktarım düşürmektedir ve de özgü! yakıt tüketimini artırmaktadır. Gaz kelebek açıklık miktarı arttıkça buna bağlı olarak araç hızı artmaktadır araç hızının artmasına bağlı olarak yapılan EGR miktarında bir artış görülmektedir. Düşük araç hızlarında ve rölanti çalışmasında EGR olmaz

• Kendi aracım getz 1.5 crdı 82 ps chiptuning sonrası 0-100 testi

http://www.mantartube.com/gkm/video/1847/getz-0-100-test
  • Güncel fiyatlarda kampanya PM atın fiyatlar için farkı kendiniz görün !!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: bartu dayı

Tabiki elimden geldiğince bilgilendiriyim sizi sakin kullanımda % 20 yakıt tasarrufu sağlıyosunuz,aynı araçtan bendede var denendi test edildi,ama agresif kullanırsanız ozaman % 10 fazla yakıyo ama bi okadarda spor araba edasında gidiyo bu işlemi düşünmekte fayda var.
    bence yaptırın deneyin 1 hafta istemezseniz paranız iade

www.elektrotuning
    www.remaps.de
    536-356-18-70
    554-306-13-71

quote:

Orjinalden alıntı: bartu dayı

Ortalama olucak rakamlar 85-90 hp (200-210) nm artıcaktır.Yakıcağınız yakıt tamamen size bağlı ben illaki az yakıcaksınız demiyorum basarsanız yakarsınız,sakin kullanırsanız yakıtınız işte ozaman % 10-15 düşmekte.Yanlız kendi adıma üzülerek söylüyorum aracınız okuyamıyorum şuan için aracınızı okuyabileceğim soket elimde mevcut değil .

EGR sistemi kullanılan bir araçta gibi emme manifolduna uygulanan egzoz gazı miktarının CO, HC. ve NOx miktarı nasıl değiştirdiği görülmektedir .

Egzoz gazı resirkülasyonunun (EGR) iki etkisi bulunmaktadır.

1. Silindir içine geri dönen egzoz gazlan yanma sonu sıcaklığını düşürür.

2. İçeri giren taze H/Y miktarını azaltır.

Emme manifolduna giren H/Y karışımına direkt olarak etki eden bu egzoz gazları motor gücünü ve NOx miktarım düşürmektedir ve de özgü! yakıt tüketimini artırmaktadır. Gaz kelebek açıklık miktarı arttıkça buna bağlı olarak araç hızı artmaktadır araç hızının artmasına bağlı olarak yapılan EGR miktarında bir artış görülmektedir. Düşük araç hızlarında ve rölanti çalışmasında EGR olmaz

bartu kardeş...

ilk yazında %20 yakıt tasarrufu demişsin daha sonra 10-15 arası demişsin...

karar ver kardeş :)

biraz gerçekci olalım ..lütfen....

• Harmandalı beyfendi öncelikle merhaba diyim size ilk yazdığım mesajda cevap getz için verildi aynı araç bendede mevcut zaten bahsetmişim mesajımda kendim yaptım testini merak etmeyin hayal dünyasında yaşamıyorum 2. mesajdaki araba renault. testini ben yapmadım ama bu şekilde bilgilendirildim....

Bu arada bildiğim kadarıyla nerdeyse babam yaşındasınız ama siz (kardeş ) diye yaklaşıyosunuz,bence daha iyi bi yaklaşım sergilerseniz çok memnun olurum
  • samimiyetimden öyle "kardeş" dedim

ben "bey" yada "beyefendi" olmak istemiyorum o yüzden bana lütfen öyle hitap etme :D

burada ilk yazdığını değil doğrudan o yazıyı hedef aldım.

yazarken doğru bilgilendirmek lazım

misal falanca arabada şu kadar filanca da bu kadar tasarruf olabiliyor gibi...ama siz diğer yazılarda herhangi bir marka model vermediğin için bence insanların kafası karışır....

son olarak agresif sürüşte %10 fazla yakar diye bir yaklaşımada ben katılmıyorum yine yol şartları sürücü etkeni ve araç büyük etkendir.

kendi aracımda yol bilgisayarında 200km sabit de yol bilgisayarı 100km ortalamada 9-10 litre yakıt veriyordu
    bundan da şunu anlıyoruz iyi bir modifiye iyi bir araç iyi bir sürücü yakıtı artırmaz tam tersi düşürür...

90km sabit hızda 100km ortalamda ise düz yolda 4.1km değerleri elde ettim en iyi değerim ise 3.8 idi...

üstelik her araç yada her sürücü aynı tasarrufu yapacak diye bir şey de yok....aralıklar verilir değerler verilir toleranslar belirtilir...

• Şöyle başlıyım yazılarıma ben size abi diyim sizde (kardeş ) yerine kardeşim diyin (kardeş) çok itici geldi bana :D
    siz test yapmışsınızdır denemişsinizdir bişey diyemem ama ben agresif kullandığım zamn bu araç gerçekten % 10 fazla yakıyo :D,hata bendemi yani
    bu arada verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.