Şimdi Ara

Rekor yakıt tüketimi Clio 4 1.5 dCi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
46
Cevap
2
Favori
22.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oda birşey mi biz 1500 kg araba 4 kişi yol düz de değil yani iniş çıkışlı yol 1.4 Turbo ya 3.9 yatırmış insanız adam dizel de 3 litre tutturmuş sevinç çığlığı atıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirARSLAN -- 8 Temmuz 2018; 23:41:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Audi a3 1.0 tfsi daha düşük ortalama hız ile

Rekor yakıt tüketimi Clio 4 1.5 dCi

İnsan hayret ediyor gerçekten.

Esefle bakıyor ve ibret alıyor

• vetenes kullanıcısına yanıt
    bizim.sirkette bunun 1.6 tdi stronic var 7 litre yakıyor bi yanlisin olmasın
  • Tebrikler 15 kilometrelik yolda 0.4 litre harcamışsın benim rekorum 1 litre mazotla 24 km idi.
  • Geçen gün 100 km yol indim yayladan.

2.9 yakıt tüketimim vardı. Araç 1.6 benzinli jetta
  • Şu TSI'cılarla anti VAG'cıların atışmaları çok komik oluyor. Firmalar bile birbirlerine sizin kadar düşman değildir.
  • onurcngzhn34 O kullanıcısına yanıt
    Ben şehir içinde 7.5 litre yakıyorum ortalama hızım 22 depo verisi. O a3 ü kullandığınız gibi aynı şartlarda clioyu kullanın bi 😂
  • Allah belasini versin o maltepe kartalin istanbulun kpss kastik ankaraya atandik hayat var huzur var para birikimi var burada cumhurbaskanligi sarayina giderken gaza basmazsin viteste 2 litre yakar
  • vetenes kullanıcısına yanıt
    en hard da bile 6.5 geçmiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcngzhn34

en hard da bile 6.5 geçmiyor :)
    Teneke olduğu için normaldir a3 daha ağır yarım litre fark kabul edilebilir
  • Herkesin tercihine saygım var ama ben tsi motora resmen aşığım... Babamda 6 yıldır 1.2 tsi jetta var...

Tek bir sorun çıkmadı 130bin küsür şu anda...

Bende de 2015 1.4 TSI jetta var orjinal 150hp...

Yok böyle bir keyif... istediğinde ekonomi istediğinde fişek...
  • Rekor yakıt tüketimi Clio 4 1.5 dCi

kardeşim moral bozmak gibi olmasın ama :)

Astra 136 BG Dizel manuel (km seninde çok düşük aslında kıstas değiller)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertay_a -- 9 Temmuz 2018; 19:15:12 >
  • Yakında üretir bu araç, hayırlı olsun
  • Bunlarda benden olsun F30 320d 184 beygir 1.5 ton.

Okmeydanı Çatalca arası önce Hasdal Bağlantı yolu sonrası Göktürke doğru Kuzey Marmara Otoyolundan Çatalca, hız 80-90 arası 3.3 - 3.4 litre mümkün :)

Köy yoluna ve köy içine girince ort. hız düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abstraction -- 9 Temmuz 2018; 19:43:58 >

• onurcngzhn34 O kullanıcısına yanıt
    İsterse 700.000 TL olsun, ülkenin durumundan kaynaklı, arabanın başarısından değil.
  • Armin van Buuren* kullanıcısına yanıt
    hocam hayırdırda siz ferrarimi kullanıyorsunuz, bu nr gömme çabası.Ben araba on numaramı dedim size ?
  • Ben de YB'yi sıfırlayıp geçen gün yokuş aşağı 3km gittim. Tüketim 0lt/100km.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

Bunlarda benden olsun F30 320d 184 beygir 1.5 ton.

Okmeydanı Çatalca arası önce Hasdal Bağlantı yolu sonrası Göktürke doğru Kuzey Marmara Otoyolundan Çatalca, hız 80-90 arası 3.3 - 3.4 litre mümkün :)

Köy yoluna ve köy içine girince ort. hız düşüyor.

Biri gelir arabanı hem beygir gücüyle bir kaç kez katlayan sonra ağırlığını ortaya koyan öyle 10/15 km de değil 2000 cc 184 beygir 1.5 ton ile 70 km giderek 3.3 ortalama yakalayıp sana forumda gelmiş geçmiş ve gelecekte ki en büyük kapağı yapar geçer. Şimdi benim 6 silindir atmosferik motorlu benzinli arabanın yakıt tüketim ortalamasını koymayayım bayılır kalırsın sonra 112 yi gereksiz yere meşgul edersin muğla gölcük/marmaris ortalaması 1.8 litre hemde arabanı fiyat hariç her yönden katlayan bir araç.

Yeterin artık az da yaksa çokda yaksa para sizin cebinizden çıkıyor neymiş birilerine bilgi amacı güdermiş yaw he he herkes senle aynı şekilde araba kullanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TSY -- 9 Temmuz 2018; 23:55:7 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.