Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (174. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.467
Cevap
133
Favori
2.605.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mod arkadaşlara bu topici kapatmasını tavsiye ediyorum çünkü eskisi gibi yardım yok ,herkes birşey istiyor kimse aradığınla ilgilenmiyor kadirartun gittiğinden beri böyle zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: kapakolsun

Mod arkadaşlara bu topici kapatmasını tavsiye ediyorum çünkü eskisi gibi yardım yok ,herkes birşey istiyor kimse aradığınla ilgilenmiyor kadirartun gittiğinden beri böyle zaten

ben böyle düşünmüyorum.herkesin nasıl ne yaptıgını da bilemeyiz.isteklere bakılırsa herkes bir şeyleri cok istiyor ve bu kadar arzulanan birşeyi sadece baskalarına bırakmıyorlardır kendileri de arıyolardır.gec te olsa isteklerimize yanıt alabiliyoruz kimi zaman alamıyoruz tabi bu da normal.forumda yüzde yüz bulucaz aradıklarınızı gibi bi ön sunuş yok burada bişey pazarlanmıyo sadece bi paylasım yapılıyo.yok öyle hemen kapatılsın falan...
    kolay gelsin herkese...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cervantes_bloom -- 15 Ocak 2007; 15:31:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Digiturk , C-Thru ve Kanal D'de çıkan Efes Cup reklamlarında arka planda çalan Techno tarzı şarkıyı arıyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: rhombeus

arkadaşlar fb-bjk uefa cup grup son maçlarının fragman müziği lazım :) kanal d de çıkıyo opera tarzı çok makbule geçer bilen warsa adını

Efes Cup reklamlarında çalan müzik

Pirates of the Caribbean-Theme Music (Klaus Badelt)

Ancak Techno değil.

Ayrıca Peugeot 207 teklam müziğini bilen var mı?
    Reklam videosu:
    http://www.youtube.com/watch?v=U6y2YOETyZY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mistercado -- 16 Ocak 2007; 18:29:44 >

• uşağın mı var senin de her istediğini anında verecek buraya....
    senin istemenle mi olcak?

+

arşivde bile durması yeterllii...belki ararken birinin işine yarar...ne akla hizmet kapanmasını istiyorsun..az da olsa paylaşım var...direk kapayın ne saygısızlık öyleee
    quote:

Orjinalden alıntı: kapakolsun

Mod arkadaşlara bu topici kapatmasını tavsiye ediyorum çünkü eskisi gibi yardım yok ,herkes birşey istiyor kimse aradığınla ilgilenmiyor kadirartun gittiğinden beri böyle zaten

• Merhaba arkadaşlar.
    Fiat'ın "Eğer sen de mutluysan selam ver" reklamındaki müziği arıyorum.
    Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Beyler bu müziği bilen var mı?
    quote:

Orjinalden alıntı: TUEUR

bu marşı besiktaşlılarda söylüyordu
    quote:

Orjinalden alıntı: vlknkzgn

quote:

Orjinalden alıntı: TUEUR

http://www.youtube.com/watch?v=MksjhIQGYdM&mode=related&search=

arkadaşlar burada calan müziğin adını bilen var mı?

bu bi ülkenin milli marşı galiba bi yerlerden hatırlıyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: forzali

Merhaba arkadaşlar.
    Fiat'ın "Eğer sen de mutluysan selam ver" reklamındaki müziği arıyorum.
    Yardımcı olursanız sevinirim.

o şarkı zaten asıl ing çoçuk şarksıdır If you re happy and you know it clap your hands

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmc 12 -- 16 Ocak 2007; 23:45:09 >
  • Digiturk , C-Thru ve Kanal D'de çıkan Efes Cup reklamlarında arka planda çalan Techno tarzı şarkıyı arıyorum.
  • discovery channel de programların tanıtımında çalan şarkıyı bilen varmı?
    american chopper le başlıyor genelde:)
  • Liptonun En sonçıkan reklam müziğini arıyorum, http://www.lipton.com.tr/LiptonDunyasi/ReklamFilmleri.asp
    Linkte en üstteler (2007)
  • ARKADAŞLAR
    Bir çok kişinin aradığı Ruffles Reklamının, tv'deki versiyonunu buldum. İsmi "Street Tuff Reloaded"
    Şimdi edindim ve dinliyorum, gerçekten tavsiye ederim.
  • johnsons baby kolonyanın reklam müzigini bulablirmisiniz arkdaslar acaba luffeenn............
  • arkadaşlar ya ben pantenin reklam müziğinin ismini istiyorum yardımcı olursanız sevniriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakanba5020

arkadaşlar ya ben pantenin reklam müziğinin ismini istiyorum yardımcı olursanız sevniriz

daha önce defalarca yazıldı ama...
    Natasha bedingfield--unwritten
  • LİPTON REKLAMLARI (kış çayı ve narlı çay)

1-http://www.youtube.com/watch?v=JbWUUScaCs8

2-http://www.youtube.com/watch?v=mJr9It-ye6w

bu reklamların reklam müziğini bilen arkadaşlar lütfen yazsınlar...

not: googleda da arattım çıkmıyo...tüm netin altını üstüne getirdim...YOK YOK YOK...

bu şarkının adını arayan çok ama bilen yok heralde...yakında liptona telefon edicem...

• quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Digiturk , C-Thru ve Kanal D'de çıkan Efes Cup reklamlarında arka planda çalan Techno tarzı şarkıyı arıyorum.

bendee bendeee
  • quote:

Orjinalden alıntı: FaTaLL

tam aradıgım konu akbank reklam müzigi lazım banada..teşekkürler..

Üzerindeeeen çooook geçti ama ben buldum şarkıyı şu dınınınınını diye olan sanırım sorduğun

SeitKaliyev - waltz of the butterfly
  • arkadaşlar turkmax ta akıl şampiyonu diye bir program war orada çalan müziği bulabilir misiniz şimdiden tşk.
  • Yapıkredi reklam müziği
    Crosby stills nash and young-our house
  • arkadaşlar hala daha bulan yokmu şu johnsons baby kolanya reklamının müziğini:( ben arıyorum arkadaşlar siz de aramaya devam edin bulalım! herkesin emeğine sağlık! bulan yazarsa süper olur
  • 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.