Şimdi Ara

Reklamlarda Çalan Aradığınız Müzikler [ANA KONU] (173. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.467
Cevap
133
Favori
2.605.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=5Mj7Jn05iZo

arkadaşlar kesinlikle dinlemelisiniz bu şarkıyı.hatta izlemelisiniz de ronaldo nun eski karısı daniella var.
    neyse burdaki şarkıyı arıyorum yardımcı olursanız sevnirim.ilgilenenlere şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ecoşş

arkadaşLar bana pantene rekLamındaki şarkı buLurmsunuzzz???? çokk güseLL..

natasha bedingfield - unwritten
  • quote:

Orjinalden alıntı: murrat35

http://www.youtube.com/watch?v=5Mj7Jn05iZo

arkadaşlar kesinlikle dinlemelisiniz bu şarkıyı.hatta izlemelisiniz de ronaldo nun eski karısı daniella var.
    neyse burdaki şarkıyı arıyorum yardımcı olursanız sevnirim.ilgilenenlere şimdiden teşekkürler.

Paul Oakenfold -Starry Eyed Surprise
  • quote:

Orjinalden alıntı: dmc 12

quote:

Orjinalden alıntı: murrat35

http://www.youtube.com/watch?v=5Mj7Jn05iZo

Paul Oakenfold -Starry Eyed Surprise

çok saol dostum.

• Ya beyLer şu vadafon mudur ne onun rekLamı var hani kadın adamı arıyor, sonra eLden eLe götürüoLar adamın yanına. Orda çok güzeL bişi çaLıyor. Onu buLabiLir miyiz ?
    Bi de şu vesteL notebook rekLamında, hani notebooktan bi cLassic çaLıyorLar ya, o eser kimin acaba vivaLdi miydi mozart mıydı, yoksa başkası mıydı, bi de eserin adı neydi biLen var mı ?
  • Selam bende Rahmetli Kemal Sunal'ın e-kolay reklamlarında oynadıgı reklamların muziklerini arıyorum.soyle keman sesleri falan vardır enstrumantal bir parcaydı.tesekkurler şimdiden
  • quote:

Orjinalden alıntı: LynXMaSTeR

Ya beyLer şu vadafon mudur ne onun rekLamı var hani kadın adamı arıyor, sonra eLden eLe götürüoLar adamın yanına. Orda çok güzeL bişi çaLıyor. Onu buLabiLir miyiz ?
    Bi de şu vesteL notebook rekLamında, hani notebooktan bi cLassic çaLıyorLar ya, o eser kimin acaba vivaLdi miydi mozart mıydı, yoksa başkası mıydı, bi de eserin adı neydi biLen var mı ?

2den başlıyayım vestel müziği mozartın türk marşı dır. 1.ise The Pixies - Where Is My Mind ama bu şarkı değil reklam için biraz değiştirmişler umaraım yardımcı olmuşumdur.
  • arkadaşlar ben bi klip izlemiştim,şimdi klibi hatılıyorum ama sarkıyı kimin soledigini hatırlamıyorum.biraz klibi anlatırsam yardımcı olabilrisiniz sanırım.klipte sadece ayakları ve elleri gorunen biri once uyusturucu kullanıyo sonra dışarı cıkıyo giyinip ve barlara gidio.hatunlara falan sarkıyo dj in mekanını alt üst ediyo.butun kızlar bunu reddedio en sonunda bi kızla anlasıyo evine gidio birlikte oluolar kız giyinip gidio sonra bu da yataktan dogruluyo bi bakıyo aynaya bu da hatun.dumur durumları falan işte ama ben sarkıyı hatırlayamıyorum,bi de bu telsim in reklamında bi sarkı var buraya yazdıgınız oldugunu sanmıyorum,reklamda uzaydan dunyaya bakıyo sonunda falan.neyse şimdiden teşekkürler arkadaşlar,bekliyorum ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: dmc 12

quote:

Orjinalden alıntı: LynXMaSTeR

Ya beyLer şu vadafon mudur ne onun rekLamı var hani kadın adamı arıyor, sonra eLden eLe götürüoLar adamın yanına. Orda çok güzeL bişi çaLıyor. Onu buLabiLir miyiz ?

2den başlıyayım vestel müziği mozartın türk marşı dır. 1.ise The Pixies - Where Is My Mind ama bu şarkı değil reklam için biraz değiştirmişler umaraım yardımcı olmuşumdur.

SaoLasın. Ama bişi sorcam. Şu mozartın türk marşı demişsin ya. Tam oLarak bi ismi yok mu parçanın ? Yani "Mozart - Türk Marşı" diye mi geçiyor nette ?

• aslında ayrıcana bir müzik değildir 11.sonatının bir bölümüdür

Mozart - Piano Sonata in A major K331 III Rondo alla turca

aslında Rondo alla turca die aratırsan çok rahatlıkla bulursun

iyi dinlemeler
  • quote:

Orjinalden alıntı: palermo9

digiturk u bulana cumhuriet altını veriecmm

teklifim hala gecerli arkadaşlar
  • SEVGİLİ ARKADAŞLAR BANA TÜRKCELL İŞTECELL REKLAMINDAKİ ÇALAN MÜZİK LAZIM YARDIMCI OLABİLİRMİSİİNZ ACABA
  • ARKADAŞLAR CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orjinalden alıntı: azg21

SEVGİLİ ARKADAŞLAR BANA TÜRKCELL İŞTECELL REKLAMINDAKİ ÇALAN MÜZİK LAZIM YARDIMCI OLABİLİRMİSİİNZ ACABA
    Snap - The Power'dı herhalde.
  • arkadaşlar yalvarırım şu şarkı....

hani peugout 207 nin reklamında hani iki tane uğur böceği çiftleşiyor ya..hani araba sallanıyor filan...

o reklamın müzüğü lazım arkadaşlar lütfennnnnnnnnn...

yalvarırımmmm...tek çare sizsiniz..kimse bilemiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: silverwindowsX

arkadaşlar yalvarırım şu şarkı....

hani peugout 207 nin reklamında hani iki tane uğur böceği çiftleşiyor ya..hani araba sallanıyor filan...

heheh kendim buldum....the marcels=grup
    heartaches =şarkı

herekze tavsiye ederim..
  • Digiturk , C-Thru ve Kanal D'de çıkan Efes Cup reklamlarında arka planda çalan Techno tarzı şarkıyı arıyorum.
  • liptonun yeni reklamlarındaki müziğin adı nedir? hani narlı çay filan çıkmış...reklamda bi kız war...salıncakta filan sallanıyo böle...

nedir bu şarkının adı? bilen kişiden allah razı olsun...hadi gözünüzü seveyim söleyin şunu...
  • quote:

quote:

arkadaşlar yalvarırım şu şarkı....

heheh kendim buldum....the marcels=grup
    heartaches =şarkı

herekze tavsiye ederim..

bende onu aramak için girmiştim.saolasın.çok eğlenceli bi şarkı

• quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

quote:

Orjinalden alıntı: azg21

SEVGİLİ ARKADAŞLAR BANA TÜRKCELL İŞTECELL REKLAMINDAKİ ÇALAN MÜZİK LAZIM YARDIMCI OLABİLİRMİSİİNZ ACABA
    Snap - The Power'dı herhalde.

Snap ; I have got the power
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.