Şimdi Ara

REKLAM İZLEYEREK PARA KAZANMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle konuyu yanlış yerde açmış olabilirim daha yeniyimde.

Türkiye aslında bu tarz sistemlere yabancı değil, bir çok arkadaşımızın bunların yabancı versiyonlarına rast gelmiş ve para kazanma uğrunda çaba sarf etmiştir. Fakat hepsinin aklına gelen şey sanırım ilk olarak “güven” konusu olmuştur. Türkiye de bu anlamda açılan en büyük platformlardan birisi olan birmilyonizleyici sistemi kısa bir süreliğine ücretsiz üyelik alımlarını başlattı.

Evvela referans numarası ve referans sahibinin adı soyadıyla sisteme kayıt oluyor ardından 2 tane alt üye bulup hesabınızı aktif ettirebiliyorsunuz. Ardından anket doldurarak, video izleyerek, web sitesi ziyaret ederek, sms alarak vb yöntemler ile firmaların şirkete vermiş olduğu yöntemlere katılarak adet başı para kazanmaya başlıyorsunuz.

En güzel olaylardan biriside alt üye başı para kazanmaya başlamanızın yanı sıra alt üyelerinizin izlediği her videodan dolduruğu her anketten vs komisyon alıyorsunuz. Bu anlamda da bir milyon izleyici bir ilk teşkil ediyor.Büyümeye her geçen gün devam eden bu sistem sayesinde para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Arkadaşlar aslında normalde clixsense falan kullanıyordum ancak biliyorsunuz paypal ile sorun var ve bu Türk bir girişimcinin sisteminii keşfettim ve gerçekten belirttiği kazanç oranları çok iyi üye olurken referans zorunlu olduğundan paylaşıyorum, isterseniz başka kişilerin referanslarıyla da olabilirsiniz.

Sizler için üyelik formunu ve ücretsiz üyelik için referans bilgilerini iletiyorum.

http://www.birmilyonizleyici.com/kayit.php?ref=1cce1446b42f9c64baabb395b790cc29

• quote:

Orijinalden alıntı: seyfibalci

clixsense ile uğraşmanıza gerek yok. online geri dönüşüm işi yapın adam gibi para kazanın..

https://recyclix.com/?id=122313d2d3a6b6

clixsense demedim ki ?
  • Alt üye, alt üyenin alt üyesi falan deyince korktum bi an. Noluyo lan yeni nesil saadet zinciri mi diye :)

Reklam izlemeden para kazanma olayı her yıl ara ara açığa çıkıyor ama daha bir hayrını göreni duymadım o kadar :) ne kadar kazandırabilir ki sonuçta..
  • Şunları engelleyin ya paranız gidecek geri gelmeyecek sonra çıkıp birisi ağlayacak. Foruma bak ne hale döndü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bende güvenmiyorum o yüzden para yatırılıp kazanmayı vaad edenleri yapmıyorum. Risk alıp kazananlara da helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyfibalci

Kim kime yatırım yapmadan, para harcamadan para verir allah aşkına ya.. öyle bir dünya yok..

geçende bu kairos mu ne çıktıydı 125dolar yatır pc açık kalsın parakazan gibi demi kardeş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.