Şimdi Ara

Rekabet Kurumu, TTNET hakkında soruşturma başlattı! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
0
Favori
11.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşin komik yanı TTnet 'e gelen ceza'yı devlet alacak mağdur yine mağdur kalacak. TTNet 'e iki yıl kullanıcıya bedava internet sunması gerek :D yada mağdurlara para iadesi.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Yok bu dünyada bu kurumdan bize rahat yok anlaşıldı.
  • Sanayinin başkenti Kocaeli deyim,hemde şehrin tam merkezinde 6 gb maksimum hız alıyorum.16 gb paket parası ödüyorum.

Süperonline yok ,var şu şekilde hep sitelerin toplu konutların olduğu yerde.
    Batarsın inşallah kurtuluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @BJK@ -- 14 Şubat 2017; 20:47:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beter olsunlar. Umarım sağlam geçirirler

• 3-4 ay önce süperonline adsl bağlattırdım ama alt yapı ttnet'in di bağlantı hızı çok kötüydü şimdi belli oldu sebebi adamlara da kızıp kapattırmıştım inş. batarsınız ... (ama süpronlinde kabahatli bahaneyi bana yıkmaya çalıştılar 300tl cayma parası istediler hakem heyetine verdim 1ay bile kullanmamışken) yani hepsi aynı.

• Vay be demekki vodafone onun için kendi altyapısını sıfırdan getirdi ilçemize abi helal olsun o zaman vodafone'a vodafone'a abone olmuştum tam üç ay geçmiş hala bağlanmamıştı internetim meğer ttnet yüzündenmiş bir ay daha bekledikten sonra şimdi ne kesilme ne kopma olmadan 7/24 wifiden kullanıyoruz ttnet kullandığım zamanları hatırlıyorum da yarabbim neler çekmiştim neler şimdi sadece şu nalet kota sorunu var ama 3 mbit hızında bile süper bağlanıyor normal internete ama iptv yada netflix izlerken tv'de arada takılmalar oluyor ama yinede normal internet çok hızlı artık vodafone'dan asla vazgeçmem beş kuruş para almadan dairemize kadar sıfırdan kablo çektiler yine beş kuruş almadan modem verdiler ne fatura süprizi yaşadım ne de bir teknik arıza helal olsun vodafone'a

ttnet'e gelecek olursak ne ektilerse onu biçiyorlar kul hakkını bu dünyada ödeyemezler ama ahirette iki elim yakalarında olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 kuruş ceza kesilir gene onu da vatandaştan çıkarırlar zam ile.
  • Adam zaten kızgındı. Sonunda da dava etti.

https://youtu.be/q-kzswY2b9w

• Allah belalarını versin tam 4 kere bunlara hakaret ettiğim için ban yedim batarlar inşallah

• GEBERRRR!!!!!!!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKK'nin mucidine en ağız ceza bile az gelir... TT batsada kurtulamaz...
  • batsalar keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagriyil

quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

quote:

Topluca dua edelim bence batsın diye..

Batar inşallah herkesin ahı var bu şirkette inşallah batar inşallah. Az çektirmediler zamanında kapısından bile geçmiyorum artık.

Şimdi hangi internet tarifesini kullanıyorsunuz?

Superonline fiber kullanıyorum gayette son derece memnunum

Taşındınız mı, yoksa telekomdan sonra bölgenize mi geldi?

Taşındım aynı zamanda telekom hattı da var caddemizde fakat biz karar aldık boykot koyduk binamıza kabin koymalarına dahi izin vermedik verdikleri hizmetlerden ötürü.

• Binlerce nedenden dolayı ayrı ayrı para cezaları yemeleri lazım, yesinlerki kullanıcılara geçirsinler, birkaç ağlayan TT kullanıcısı görmek istiyorum buralarda, sonra anlasınlar biz ne için uğraşıyoruz.
  • Beter olsunlar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Batar inşallah herkesin ahı var bu şirkette inşallah batar inşallah. Az çektirmediler zamanında kapısından bile geçmiyorum artık.

Taşındım aynı zamanda telekom hattı da var caddemizde fakat biz karar aldık boykot koyduk binamıza kabin koymalarına dahi izin vermedik verdikleri hizmetlerden ötürü.

Anladım. Superonline'a da apartman olarak imza toplayarak mı başvurdunuz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Anladım. Superonline'a da apartman olarak imza toplayarak mı başvurdunuz?

Sol komple altyapı getirdi caddeye biz eve girdiğimizde böyleydi. Müteahhit ile anlaşmış sanırım

• Beter olsunlar. Hatta başındaki Türk ismini de kaldırtmalılar. Yakışmıyor bu sömürücülere.

• Şunlari seven bir kisi bile çıkmaz.

• Bugün internet hızım 0.10 Mb'e düştüğü için aradım ve akk'yı geçtiğiniz için normaldir dediler. Dedim 3e düşmesi gerekmiyor mu? Dediler "3e kadar "diyoruz biz. Tamamda 30'da biri normal değil dedim, normal bu durum dediler utanmadan...

O zaman denemek için akk'yı kaldırın bence akk'dan değil dedim, kaldıramayız dediler. Ay sonuna kadar internetsiz mi kalıcam dedim bu yüzden vee onada utanmadan evet yapacağımız birşey yok dediler.

Paramızla rezil oluyoruz... Keşke superonline olsa Sakaryada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fukasaku -- 14 Şubat 2017; 22:37:33 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.