Şimdi Ara

Rekabet Kurumu'ndan WhatsApp'a soruşturma: Sözleşmeyi kabul etme zorunluluğu durduruldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
10.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce geldi bana, yanlışlıkla kabul ettim .d bakalım iyi bir şey çıkar inşallah hakkımızda.
  • Neden AB ye zorunlu değil de Türkiye'ye zorunlu, Sayın FatSap Efendi. Madem öyle Seni Sildim biraz da Telegram ve BİP le devam edeyim.
  • Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Telegram ve BİP le devam
  • egehan531 kullanıcısına yanıt
    Kardeş rehberimin hemen hemen hepsi Telegram ve BİP e geçmiş. Signalde de bir kişi. Mecburen Telegram ve BİP le devam edeceğim...
  • mehmetolgun1971@gmail.com M kullanıcısına yanıt
    Benim rehberimde Signal %14, telegram %35. Durum çok kötü değil. Biraz reklam ve davet ile 1 2 ayda Signal %50yi bulur. Ha gayret.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wp bundan yara alacak kullanıcıları huzursuz etti suyu bulandırdı bir kere gidenler başka platforma geçenler illaki olacaktır diğer platformlar düzgün yaparlarsa işlerini kullanıcılar en iyisine doğru toplanmaya başlayacaktır gitgide

• CyFrodo C kullanıcısına yanıt
    Kendileri açıkladı bugün zaten alıyorduk diye...

• mehmetolgun1971@gmail.com M kullanıcısına yanıt
    AB yasalarında bunu engelleyen bir kanun maddesi var o yüzden avrupa birliği ülkelerine uygulayamıyor.

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    Telefondan kaldırırsın olur biter

• Fevkelade1i kullanıcısına yanıt

Bende de başta fazla değildi. Şu an baya bir kişi var. Davet attım herkes :D

• Bir süre üç dört tane mesajlaşma programını aynı anda kullanıcaz gibi görünüyor. Bu süreçte hangisi ağır basmaya başlarsa onunla devam edilir.

• Hiçbirşey olmaz. Üstüne madde bile ekletir bizimkiler. 🤣
  • birisi whatsapa bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söylemesi gerekiyordu

• zattı WhatsApp ara yüzü çok sıkıcı idi sevmiyordum.
  • Ülkenin yarışı telegram geçti bile. Watsap çok da şeyimiz deydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sıradan vatandaşım. beni takip etseler ne olacak etmeseler ne olacak beni ne yapsınlar milletin bu tripleri nedir görende gizli ajan sanacak.

• 😂 Ne güzel demişsin. Hem güldüm hem amin dedim.

• healthbreaker H kullanıcısına yanıt

Ulan ne güzel günlerdi be. Hatun titreşim atınca ne sevinirdik 😄

• Haberleşme gibi değilde dizi izlemek oyun oynamak gibi bi şeydi .
    Nabiyon ? Msndeyim 😂
  • Neden avrupada zorunlu değil diyen var. Avrupada insan hakları var , insanlar özgürçe yaşıyorlar. Devletide vatandaşına değer veriyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.