Şimdi Ara

Rekabet Kurumu'ndan WhatsApp'a soruşturma: Sözleşmeyi kabul etme zorunluluğu durduruldu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
10.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Whatsapp'ın bu kararı insanları sorgulamaya ve bilinçlenmeye itti. İnsanlar Whatsapp'ında bir alternatifi olduğunu öğrendi, alternatif olduğunu öğrenince diğer konularda da bir alternatif var mı diye sorgulamaya başladılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coderux -- 14 Şubat 2021; 16:14:41 >
  • Helal olsun devletimize Yola gelsinler gelmezlerse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR HESAP AYARLARINDAN HESABI SİLİN BE TEKRAR KURUN KARSINIZA TEKRAR GÜNCELLEME GELECEK KABUL EDENLER İÇİN BU SEFER KABUL ETMEZLER. BEN YAPTIM OLDU

• Bence Whatsapp Türkiye de banlansın. Bak nasıl yola geliyorlar. Acilen banlanmalı. Nasıl olsa Bip var Telegram var Signal var. Çözüm bol.
  • Valla artık telegram kullanıyorum. Uğraşamam bunlarla
  • Tadımı kaçırma WhatsApp silerim seni çöp olursun.

• iş için aktif olarak wp kullanıyoruz, neredeyse zorunlu gibi, gün içerisinde sürekli bilgi alışverişi yapılıyor, mecbur olmasam wp'yi sileceğim telefonumdan, bu dayatmalardan bıktım.

• Ben bu heriflerin telefonun mikrofonu aracılığıyla bizi dinlediklerine kesinlikle inanıyorum. Geçen hafta enişte bana geldi ağırlık sehpasini gördü. Bende mi ağırlık sehpası alsam ne güzelmiş gibi bişeyler söyledi.
    İnstagram da takılırken karşıma n11 ağırlık sehpası reklamı çıktı. Hadi buyur bakalım.. Aylardır bu ürünle ilgili ne arama yapmışım ne bir faaliyet göstermişim. Aynı olay geçmişte başka bir şey için de oldu.

Bir haftadır whatsapin bütün izinlerini kullanmayacağım zaman kapatıyorum. Kamera mikrofon ve kayıt yeri.

• Madem bilgileri zaten alıyorlar değişen hiç bir şey olmayacak neden adamlar milyonlarca kullanıcıyı kaybetmeyi göze alarak böyle bir atak yaptı? Hiç sözleşme falan ortaya çıkarmadan devam etseler daha iyi değil miydi onlar için?

• Devlet tüm uygulamalara KVKK ile üstlerine çökmeli..

• saçma sapan yapay gündem, kozmik odaya girildi devlet sırları ifşa oldu ses çıkaran olmadı ama gıybet yaparken geçen kelimeler reklam olarak çıkacak diye amma goygoy yaptınız ki zaten çıkıyor, hükümet kozmik odaya girenlere hesap soramamış gidip yalandan yere soruşturma açıyor, ticari kaybı olmasa geri adım atmazdı yoksa kim takar senin tabela kurumunu.

• Allah razı olsun,cam filmi mevzusundan sonra ülkenin yaşadığı en büyük krizide atlattık,şimdi önemsiz ve suni gündem olan ekonomi,covid,aşılama programı hakkında konuşabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: _Kullanıcı_Adı_

En basitinden Google de facebookta bir akıllı telefon arat. Sonrasında çıkan reklamları gör. Bunu anlamamak için kör olmak lazım

Kardeşim keşke yazmadan önce cookie nedir bir araştırsaydın Rekabet Kurumu'ndan WhatsApp'a soruşturma: Sözleşmeyi kabul etme zorunluluğu durduruldu 

• İnsanımız tuhaf vesselam.

Neden Devlet bizi yasa ve kanunlarla bu gibi dayatmalardan korumuyor demek yerine, amacı kar etmek olan ve bu amacına uygun olarak hareket eden bir şirketi linç ediyor.

• İnsanların sosyalleşmesi adı altında nasıl bir dataya eriştikleri ve bunlar için neler yapabileceklerinin en iyi kanıtı.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Kullanıcı_Adı_

En basitinden Google de facebookta bir akıllı telefon arat. Sonrasında çıkan reklamları gör. Bunu anlamamak için kör olmak lazım

Şöyle basit yüzeysel şeyler bilip konunun uzmanıymıs gibi davranınca böyle oluyorsunuz arkadaşlar ve ben çok gülüyorum bu durumumuza

• Rekabet Kurumu'ndan WhatsApp'a soruşturma: Sözleşmeyi kabul etme zorunluluğu durduruldu

Mark Zuckerberg  işi biliyor göstere göstere söylemiş

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.