Şimdi Ara

Rek sai Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu nasıl bi herodur arkadaş olur olmadık yerlerden cıkıyor zamanında zacte böyle idi adam bu zacten bile hard bi hero gang geldiginde cıglık atıyor giriyor cıkıyor iniyor kalkıyor Q yetenegi ne öyle seri seri indiriyor.

durumum Better Nerf Olması artık şunu ireliayı yamultukları gibi bide şunu yamultsunlar

• İrelia yı nasıl yamulturlarsa yamultsunlar bu sene perma ban yer ban rate % 85 den alta inmez

rek sai'yide biraz fazla op çıkardılar ama önlenecekte bir durum görmüyorum beceremeyen kill alamıyor
  • Kesinlikle haklısın oldukça güçlü ve etkili bir hero hydra + üçlü ile oldukca güzel işler çıkarıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JarLewiS kullanıcısına yanıt
    Becermesi deigl bi kere kırmızılı denk geldin mi hydra ile bam bam bam kacırtmıyor bazen

Ama Dedigin Gibi Dengelenmesi Yakındır.
  • Bırakmıyorki hero q+q+q+q+q yapıyor delirtiyor kacsan tünelliyor sektiyor hoplatıyor bu ne la r desen bi kere bastıgında durmuyor
  • hydra değil de üçlü ve sihiriçen diğer itemlarda tank olunca çok op oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: stanhazretleri

Bırakmıyorki hero q+q+q+q+q yapıyor delirtiyor kacsan tünelliyor sektiyor hoplatıyor bu ne la r desen bi kere bastıgında durmuyor

Birde saçma sapan bağırıyor

• Ben hydra çok tercih etmiyorum jung zırh delme, 3lu, randium, ruh gomlegi, mahvolmuş buildiyle op

• Ben pek beğenmedim, latede düşüyor. Almayı düşünüyordum ama 5.1'deki nerflerden (PBE'ye düştüğünde) sonra oyum Sejuani'den yana olmuştu. Seju'yu aldıktan sonra karşıma deli gibi feedlenmiş full built bir tane gelmişti, Seju ile annesinden emdiği sütü burnundan getirmiştim

Özet: Oynayanın elinde harikalar yaratabilir ama ben beğenmedim.
  • Bilen oynayabiliyor Rek Sai'yi. Geçen topta Irelia oynadım; Rek Sai jungle gank geldi. Karşımda da Vayne vardı. Maymuna çevirdim ikisini de.
    Sonuç olarak bilene geldiysen kafayı yemek mümkün.

• Ben freeken jung donememistim ilk levellarda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.