Şimdi Ara

Reisin yilbasi zamlari icin kilifi FIRATIN DOGUSU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
5.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

8 yıl önce çokmediler mi fıratın doğusuna

Alıntıları Göster
    Arkadaş operasyonun göz boyama olduğunu hala anlayamamış ya da anlayamayacak kadar kıt aklı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßenle100les

Begenmedigin ecevit kibrisin yarisini aldi

Doru papazi alamicaksiniz diyip iphonelari kirdilar sonra papazi verip ekonomiyi abdli bir sirkete vermeye calistilar agagsgdh

Alıntıları Göster
    Olay tamamen bakış açısı.

Bence de Ecevit Kıbrısın yarısını verdi.

Bakış açısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackjack8696

Arkadaş operasyonun göz boyama olduğunu hala anlayamamış ya da anlayamayacak kadar kıt aklı var.

Alıntıları Göster
    bir taneside düşünemiyor bu operasyonlar neden hep seçim zamanına denk geliyor
  • Bana kalirsa asgari ucret cok bile, bu zihniyete oy verenler nasil olsa makarna ve komur yardimi aliyordur. Komuru yemeye,makarnayi yakmaya devam etsinler. Hic acimiyorum

• Simdi durduk yere nerden cikti firat mevzusu..yine davul zurnayla temizlige mi gidiliyor..reis birak allah askina ya doyduk artik

• quote:

Orijinalden alıntı: ßenle100les

Begenmedigin ecevit kibrisin yarisini aldi

Doru papazi alamicaksiniz diyip iphonelari kirdilar sonra papazi verip ekonomiyi abdli bir sirkete vermeye calistilar agagsgdh

Alıntıları Göster
    süleyman şah türbesi gibi bir zaferleri var bu kişilerin kıbrısta neymiş.. sıkıysa abd üssünü ve kürecik radarını kapatsınlar ama olmaz. lafta israil düşmanları .. yersen...

• ßenle100les kullanıcısına yanıt

Akp'nin bir an önce gitmesini istiyorum. Ama "ekonomiyi abdli bir şirkete vermeye çalıştılar" yazıp gülen çocuğun tekini +'lamak da ironikmiş.

• Oy vermeyecektim. İki gün şurada takıldım. Bütün düşüncem değişti. Batacak mıyız ? Beraber batalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6CB62D8CE

Akp'nin bir an önce gitmesini istiyorum. Ama "ekonomiyi abdli bir şirkete vermeye çalıştılar" yazıp gülen çocuğun tekini +'lamak da ironikmiş.
    Komik degil mi ? Bence komik. :d burda nefret soylemi veya hakaret yok reis

Olay su birini sevmiyorsun onu kotuluyorsun sonra yine onun pesine gidiyosun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Kibris bide degildi ki yarisini versin o donemde kibris bizim vilayetimiz bile degildi gerci suanda vilayetimiz degil fakat susmamisiz o donem

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Kibris bide degildi ki yarisini versin o donemde kibris bizim vilayetimiz bile degildi gerci suanda vilayetimiz degil fakat susmamisiz o donem

• Adamın ukalaca abd başkanının yüzüne dokunmasını yeni Türkiye diye lanse etmeye çalışanlar olduğu sürece biz daha çok yerimizde sayarız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ßenle100les kullanıcısına yanıt
    McKinsey'den danışmanlık talep etmek, gayet de akıllıca bir hareketti. Bu hareketi eleştirmem, ama alınacak danışmanlık hizmetini iptal etmelerini eleştiririm.

Muhalefet yapacağım diye saçmalayanlar, muhalefet olan düzgün insanların seslerini bastırıyorlar. Hükümeti boş ve hatalı eleştirmek, muhalefeti kirletmektir, varolan düzene destektir.

• Dostum beni ne zannediyorsun sen

Once baska insanlari ayni kefeye koymayacaksiniz

Sonra abdye rest cekiliyorsa dolar yuzunden millet heder ediliyorsa hicbir sey olmamis gibi tekrar abd sirketlerine yanasamazsiniz bukadar basit

Artik dusunebilen insanlari baska kefeye koymayiniz zira haksizligi gorup susmak dilsiz seytanliktir. Ordata bir sorun varsa elestirilir kufur vb olmadan bende bunu yaazdim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.