Şimdi Ara

Reisin yilbasi zamlari icin kilifi FIRATIN DOGUSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
5.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bide gitmiş anlık bir fotodan yeni türkiye portresi çıkarmaya çalışmış.Biz biliyoruz yeni türkiyeyi saman ithal et ithal öküz ithal fabrikası kalmamış yandaş şirketlere 20 30 yıllık köprüler hastaneler havaalanları yaptırılıp garanti ücret taahüt edilmiş türk öğrencilerden burs değil gidin kredi alın derken suriyelilere direk üniversiteye giriş milyarlarca dolar yardım..
  • Evet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence seçim için reis ABD nin izin vermediği bir şeyi yapmayı göze alamaz. Rahipten ağızları fena yandı. Türk devletinin itibarı iki paralık oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kardelisiozi

Bence seçim için reis ABD nin izin vermediği bir şeyi yapmayı göze alamaz. Rahipten ağızları fena yandı. Türk devletinin itibarı iki paralık oldu.
    Kendi seçmenine göre iki paralık olmadı, adam yükseldikçe yükseliyor

Amerikaya rahip brunson verilmedi, dublörü ajan ragıp bulunsun yollandı, 2023’te 82 waşingtın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabiki yanlışsın. bir de soruyor musun? abd li komutanın ypg lilerden profesyonel ordu kurulacağını açıklamasından ve hazırlıklar bittikten sonra geldi başkanımızın bu açıklaması. geç kalınan her gün memleket bekası için zarardır. şu an bu operasyonu kim yaparsa yapsın ben şahsen destek olurdum.
  • tabiki yanlışsın. bir de soruyor musun? abd li komutanın ypg lilerden profesyonel ordu kurulacağını açıklamasından ve hazırlıklar bittikten sonra geldi başkanımızın bu açıklaması. geç kalınan her gün memleket bekası için zarardır. şu an bu operasyonu kim yaparsa yapsın ben şahsen destek olurdum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ispirliyik

tabiki yanlışsın. bir de soruyor musun? abd li komutanın ypg lilerden profesyonel ordu kurulacağını açıklamasından ve hazırlıklar bittikten sonra geldi başkanımızın bu açıklaması. geç kalınan her gün memleket bekası için zarardır. şu an bu operasyonu kim yaparsa yapsın ben şahsen destek olurdum.
    "Başkanımız"...
  • quote:

Orijinalden alıntı: webbie

"Başkanımız"...

Alıntıları Göster
    ne oldu neyine şaşırdın bu söylediğimin. bu ülkenin başkanı değil mi?
  • işi gücü rant,oy,kılıf.

avanelerinin önünede makarna,kömür atıyor,seslerini kesiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ispirliyik

ne oldu neyine şaşırdın bu söylediğimin. bu ülkenin başkanı değil mi?

Alıntıları Göster
    Ben "Şaşırma" alışkanlığımı bundan 6-7 seçim önce bıraktım. Her emekçiye olduğu gibi, size de emek harcadığınız için saygı duyuyorum çünkü herkes farklı bir şekilde bu hayattan kendisi için önemli olan şeyleri almaya çalışır ve bunun için emek harcar.
    Benim tek beklentim, seçimlerin geçmesi ve herkesin eski düzenine dönmesidir. Böylesi hem size hem de bize zor oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: webbie

Ben "Şaşırma" alışkanlığımı bundan 6-7 seçim önce bıraktım. Her emekçiye olduğu gibi, size de emek harcadığınız için saygı duyuyorum çünkü herkes farklı bir şekilde bu hayattan kendisi için önemli olan şeyleri almaya çalışır ve bunun için emek harcar.
    Benim tek beklentim, seçimlerin geçmesi ve herkesin eski düzenine dönmesidir. Böylesi hem size hem de bize zor oluyor.

Alıntıları Göster
    ben seçimden sonra da buralarda olacağım. iş ortamında pek siyaset yapmıyorum arkadaşlarla. kırılma, darılma olmasın diye. çünkü duracağı yeri bilmeyip sabit fikirli insanlar mevcut. burada olacağım bundan böyle.

• Yanlis degilmisim tskler

• quote:

Orijinalden alıntı: RevesAtelier

Bu mesaj silindi.

Bide gitmiş anlık bir fotodan yeni türkiye portresi çıkarmaya çalışmış.Biz biliyoruz yeni türkiyeyi saman ithal et ithal öküz ithal fabrikası kalmamış yandaş şirketlere 20 30 yıllık köprüler hastaneler havaalanları yaptırılıp garanti ücret taahüt edilmiş türk öğrencilerden burs değil gidin kredi alın derken suriyelilere direk üniversiteye giriş milyarlarca dolar yardım..

• Zamlar komik soon!

• Allah fakire, çocuğu olanlara yardımcı olsun. Umarım sonucu sadece ekonomik olur.

Daha çok çalışır öderiz.

Operasyonun gereği tartışılmaz. Sonuna kadar destekliyorum.

Asıl seçimden sonra yapılsaydı karşı çıkardım çünkü çok geç olurdu.

• Kriz en iyi savaş ile gizlenir , seçime kadar Fırat mevzusu gündemi meşgul eder

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colda

Allah fakire, çocuğu olanlara yardımcı olsun. Umarım sonucu sadece ekonomik olur.

Daha çok çalışır öderiz.

Operasyonun gereği tartışılmaz. Sonuna kadar destekliyorum.

Asıl seçimden sonra yapılsaydı karşı çıkardım çünkü çok geç olurdu.
    8 yıl önce çokmediler mi fıratın doğusuna
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.