Şimdi Ara

REINA GECE KULÜBÜNE SİLAHLI SALDIRI [41 ÖLÜ 63 YARALI] (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.295
Cevap
7
Favori
143.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kutup ayısı

REINA GECE KULÜBÜNE SİLAHLI SALDIRI [41 ÖLÜ 63 YARALI]

İnsanları hedef göstermek ne kadar kolay, basit... Lanet olsun! Bu yaptıkları yanlarına kalmayacak ama!!!

http://www.milliyet.com.tr/superhaber-den-aciklama-ve-ozur-gundem-2371404/
    http://superhaber.tv/gundem/reina-saldirganiyla-ilgili-fotograf-hatali-yayinlanmistir/haber-33394

• cemsinan kullanıcısına yanıt
    Benim gibi? Ben yılbaşı kutlayanlar ölebilir vs gibi birşey söylemedim. Sadece müslümansak kutlamak yanlış dedim. Yine derim. Yapılan vahşice bir eylem, olmamalıydı. Bunu yapanlar zaten müslüman değil şerefsiz köpeklerin elemanlarından biri
  • Çevrem diyor neden dinden soğudun aha işte bu gavatlar ve yaptıkları yüzünden. Şu gerçek hangi din olursa olsun fazlası tüm dünya'ya zarar abi.

Bir insan nasıl hangi kafa ile gidip onlarca insanı tarar ya, nasıl bir kafa lan bu. Seni doğuran anana, babana, sülalene lanet olsun it sürüsü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdiozgor

Kötüle devleti, suçla; gerekeni yapıyormuyum yapmıyormuyum görürsün. siber@egm.gov.tr anında iletilirsin.

defol git yeni yetme trol trollügü bile beceremiyon...
  • quote:

Kötüle devleti, suçla; gerekeni yapıyormuyum yapmıyormuyum görürsün. siber@egm.gov.tr anında iletilirsin.

Burda hükümeti eleştirenleri egm ye şikayet ederek teröre hizmet ediyorsun

Egm nin görevi hükümeti eleştirilerle uğraşmak değil teröristi bulmaktır gereksiz yere ilgili mercileri meşğul ediyorsun hükümeti eleştirdi diye kimseye birşey olmaz

He alenen terörü ve teröristi desteklersen o mevzu ayrıdır.

Hala hoşuna gitmesede demokratik bir ülkeyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jul

quote:

Orijinalden alıntı: kutup ayısı

Isid sempatizanlarinin so 1 hafta yayınladığı gorselker

Sen nasil buldun bunlari?

te allam ya, nasıl buldun bunları diyor ortalık bunlarla dolu

• deniz006 kullanıcısına yanıt
    Trol olsam kendi ismimle hesap mı açarım? Mantıksız insan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urfali Apti

quote:

Burada hükümeti kötüleyenleri gerekli yerlere bildiriyorum. Benim kendi fikrim müslüman yılbaşı kutlamaz bu belirtilmiş zaten kitabımızda. Fakat kutlayan kim olursa olsun kendinden sorumludur. Bize yorum yapmak düşmez.

Selamlar.kitabın hangı ayet/suresınde var bu bilgi,detay verebilir misin.tşk

Her şeye laf yetiştiriyorsun bir de bunu açıklasana ? Sormuş sana ama cevap vermemişsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: patren

ne bileyim simon phonix gerçek olsa, bu saldırıyı ölmeden o yapar
    filmide güzeldi, eski olan tüm aksiyon filmlerini çok seviyorum yenileri pek tat vermiyor bana full patlama

O zaman buradan Wesley Snipes abimize selamlar olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: black_67

quote:

Egm nin görevi hükümeti eleştirilerle uğraşmak değil teröristi bulmaktır gereksiz yere ilgili mercileri meşğul ediyorsun hükümeti eleştirdi diye kimseye birşey olmaz

Hangi mesajımdan teröre destek verdiğimi düşündün de bu yazıyı yazdın?

• Sonra dikdatör diyince de kızıyorsunuz al işte senin gibi kraldan çok kralcılar varken bu ülkede hiçbirzaman belimiz doğrulmaz.Hiçkimse muhalefet olmasın kimsenin sesi çıkmasın sizde istediğiniz kadar at koşturun öyle mi ? Sen siber e şikayet et ben sana hakkımı helal etmiyorum bakalım hangisi daha ağır basıyor.
  • quote:

Üstat, belli ki aklını çorba parasına kiralayan taifedensin. Seninle günün şu vaktinde sidik yarıştıracak değilim, Allah'ından bul.
  • Urfali Apti kullanıcısına yanıt
    Görmedim onu. Efendimizin sözleri sana yeterli gelmiyor mu? Kuranı kerimde direk olarak yılbaşı kutlamayın demez. Hristiyanların yaptıklarını yapmayın der yoksa onlara benzersiniz der. İşte bu ayetleri dahada açmak için peygamber göndermiştir Allah. Mesela kuranı kerimde namaz kılın der, ama başınızı kapatıp kılın demez. İşte bunları açıklayan peygamberlerdir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: black_67

quote:

Hangi mesajımdan teröre destek verdiğimi düşündün de bu yazıyı yazdın?

Yazımda nedeni açıkca yazıyor hecelemek mi lazım

• quote:

Aynen kanka bende bakiyorum devlete elestri yapanlari gordum mu aninda sikayet ediyorum nasil olsa demokratik bir ulkeyiz

Not; Agir issizim.

• https://m.youtube.com/watch?v=wl5bhOP8Ydg

Şunu izleyin . Timurtaş Hoca nasıl özetliyor . Aksini inkar eden zaten geri kafalıdır...
  • Urfali Apti kullanıcısına yanıt
    Her şeyi hazır beklemeyin biraz araştırın

• quote:

Görmedim onu. Efendimizin sözleri sana yeterli gelmiyor mu? Kuranı kerimde direk olarak yılbaşı kutlamayın demez. Hristiyanların yaptıklarını yapmayın der yoksa onlara benzersiniz der. İşte bu ayetleri dahada açmak için peygamber göndermiştir Allah. Mesela kuranı kerimde namaz kılın der, ama başınızı kapatıp kılın demez. İşte bunları açıklayan peygamberlerdir.

Yahu hakikaten bu kadar cehalet olmaz, bu sana istinaden yazdığım 3. mesaj ve senin gibi nadan ile konuştuğum için hakikaten kendimden de utanıyorum artık.

Bahsettiğin söz Ebu Davud'un aktardığı bir hadistir. Git inandığın kelamı, kitabı oku; nebiye atfedilmiş sözleri politik araç olarak da kullanma. Ayrıca iman ettiğin Allahü Teâlâ değil de hükümet gibi konuşuyorsun, dikkat et ahirette hükümetce değil Allahü Teâlâca dünyadan sual olunacaksın. Hesabını veremezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magykalfyre -- 2 Ocak 2017; 0:19:30 >

• quote:

Efendimizin sözleri dediğin hadislerin çoğu uydurma. Ayrıca kuran tek başına yeterlidir. Hiçbir yerinde de yılbaşı kutlamayın demez. Ayrıca noel kutlamaktır müslümanlar için yanlış olan yılbaşı değil. Hristiyan lar nasıl bizim kutlu doğum haftamızı kutlamıyorlarsa bizde noel kutlamıyoruz. Ama noel geçeli 1 hafta oldu. Noel = yılbaşı değil yani. İnsanların birbiriyle hediyeleştiği beraber zaman geçirdiği bir günün nesi kötü olabilir ki Allah kitap aşkına derdiniz ne yani. Ayrıca çarpıklaşan ve sapıklaşan müslümanlar ve islam anlayışı yüzünden bizde kötüleniyoruz hatta en zor duruma biz düşüyoruz zira adam müslümanlıktan fersah fersah uzakta ama müslümanım deyip insanları katlediyor. Ama biz insanlara anlatamıyoruz adamın yaptığı şeylerin islamda olmadığını en çok zan altında da yine biz kalıyoruz. Ayrıca onlarce yüzlerce sivil zarar görüyor canlarını kaybediyor. Dünya nasıl saçma bir yer haline geldi belli değil. Ortalıkta milyon tane suç ve suçlu varken, müslümanlıpa uymayan yüzbinlerce olay oluyorken gerçekten yılbaşı mı sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: 80.S.5.5

https://m.youtube.com/watch?v=wl5bhOP8Ydg

Şunu izleyin . Timurtaş Hoca nasıl özetliyor . Aksini inkar eden zaten geri kafalıdır...

Cuk oturmuş.
    Görünce yine üzüldüm ama bu adama ne işkence etmişler zamanında hapishanede.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.