Şimdi Ara

REINA GECE KULÜBÜNE SİLAHLI SALDIRI [41 ÖLÜ 63 YARALI] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.296
Cevap
7
Favori
143.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir uçuruma doğru surüklenmekteyiz...Sağ-sol Türk-Kürt Laz-Cerkez Ermeni-Gürcü bir vücut olup terör belasına dik durmalıyız..Yoksa biteceğiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ülkemizin başı sağolsun.
  • Saldırgan terörist bence Suriye'ye kaçtı
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Saldırganın kimliği çıktı zaten. Işidin Afgan-Çeçen-Doğu Türkistanlı grubuna mensupmuş

Yalan haber arkadaşlar o resimleri paylaşılan o terorist değil
    http://www.yenisafak.com/gundem/sosyal-medyada-terorist-ilan-edilince-sikayetci-oldu-2590079

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arwen Undomiel -- 1 Ocak 2017; 22:52:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Saldırgan terörist bence Suriye'ye kaçtı

Suriye'de geçtiğimiz haftalarda oldukça detaylı bir terörist temizliği yapıldı. O temizlikten kaçan teröristler ise TR'yi bir kabile devletine dönüştüren "ortakları" sayesinde ülkeye elini kolunu sallayarak girebildiği için bu gibi katliamlar yaşanıyor(katilin sınır kapısında görüntüleri paylaşıldı). Yaşananların tek mantıklı özeti bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saldırgan diye fotoları gösterilen kişi yanlış kişiymiş.

Gerçek terörist nereye gitti kim bilir.
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    Yalanmış o haber. Milliyette görmüştüm oysa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huzur morel dene bişey kalmadı kendimi şimdiye kadarki şehitlerimizin yerine koyuyorum ailelerinin yerine koyuyorum ve bu girdabın içinden çıkamıyorum enerjim bitmiş gibi hedef o şu bu değil hepimiziz milletimiz ülkemiz Rabbim yardımcımız olsun, belki bize ülkemize bunu reva görenler için o kadar masumun kanını döken bu zalim ve vicdansız yaratıkların hesabını ahirette gösterecek Mevlam ama nasılki Firavun ve kavmini helak eyledi bu neye hizmet ettiği belli olmayan gözü dönmüş terör sürüsünüde helak eylesin peri perişan eylesin Dünya gözüyle görelim bizde inşAllah !!
  • sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    Kardes yazman var onu anladimda okuman varmi ??. Yok gibi görünüyor benim yazdiklarimla senin bu cevabin bi alaka göremedim ben. Milletin silahlansin diye bir seymi demisim??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım yakalanır en kısa sürede kimmiş necimiş şerefsiz öğrenelim ışıd hücresi ve sempatizanı çok malesef ülkemizde bir deliğe girmiştir gidip çomak sokmak gerek

• nası kaçıyor ya şaka gibi.
  • Saldırgan çoktan suriyeye geçmiştir.

• yahu istifa etmeleri için ne olması lazım? Gök taşı falan mı düşmesi gerekiyor ne bekliyor bu adamlar?

Anladık yani bunlar ölmeden gitmeyecekler başımızdan....
  • Soyunup kaçmış şerefsiz silahı falan attıysa parmak izi vardır kimliğine resmine ulaşsak hemen bulunur

• quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

nası kaçıyor ya şaka gibi.

Üzerindeki montunu değiştirmiş o yüzden kaçmış. Kameralara yakalanmış montunu değiştirirken.
    Eğer montunu değiştirmeseydi kesin %100 yakalanırdı çünkü biz yakalamakta başarılıyız ama işte mont bozuyor olayı.

• saldırıyı yapan kişi herhalde Simon Phoenix, okadar kişi öldürüyor bide üstüne kaçıyor
  • İnanarak söylemesem de umarım 2017 yılı için ilk ve son olur.
  • millet ne oldugunu anlayamamış korkudan oraya buraya koşturuyo tabiki saldırgan kargaşadan kaçmış...planlı gibi yani banka soygunu gibi içerde fazla kalmamış...
  • Atatürk boşuna tekke,zaviye ve türbeleri kapatmamış.
    İleri görüşlülük diye buna derler.
    Yasa sözde kalmayıp tekrardan uygulamaya geçirilmeli.
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.