Şimdi Ara

[Rehber] Yeni Launcher'da Custom Skin Yüklemek (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
0
Favori
52.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum ben directory dedikten sonra skiped 2 dedi bişi olurmu ? bu arada bu önceden yapamdağım lux skini senin denediğin
  • bide
    Installed 0 files.
    Skipped 20 files based on your settings.Yazıyor dostum ınstall dedikten sonra burdada bi sorun varmı aceb? ban yememak için co-op ta denicem inş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yufoman -- 12 Kasım 2011; 8:08:20 >
  • dostum bıraktım olayı tamam olmuyor bu seferde normal hata alıyorum oyuna girerken repair atıyorum dahada denemicem bişi soracam bide sen benim verdiğim skini yükleyip oyuna girip oynadınmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yufoman

dostum bıraktım olayı tamam olmuyor bu seferde normal hata alıyorum oyuna girerken repair atıyorum dahada denemicem bişi soracam bide sen benim verdiğim skini yükleyip oyuna girip oynadınmı?

Bende Lux yok fakat hatasız yükledi hiçbir dosyayı atlamamıştı diğer skin'ler gibi normal bir şekilde kuruldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ashandle

quote:

dostum bıraktım olayı tamam olmuyor bu seferde normal hata alıyorum oyuna girerken repair atıyorum dahada denemicem bişi soracam bide sen benim verdiğim skini yükleyip oyuna girip oynadınmı?

Bende Lux yok fakat hatasız yükledi hiçbir dosyayı atlamamıştı diğer skin'ler gibi normal bir şekilde kuruldu

2 önceki yazdığımada bakarmısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yufoman -- 12 Kasım 2011; 9:23:27 >
  • http://imageshack.us/photo/my-images/263/juyjuy.png/
    şöyle bişey geliyor dostum sorun olurmu?
  • quote:

http://imageshack.us/photo/my-images/263/juyjuy.png/

Sorun yok gibi görünüyor 19 dosyayı hatasız oyuna atmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ashandle

quote:

http://imageshack.us/photo/my-images/263/juyjuy.png/

Sorun yok gibi görünüyor 19 dosyayı hatasız oyuna atmış

ama olmuyor işte acılmıyor oyun ya bug report yada normal hata veriyor

• Hocam dediklerini harfiyen yaptım bende Morde nin Lich King skinini denedim herşey sorunsuzdu oyuna girip Loading ekranına gelene kadar. Orada da Lich King olduğunu gördüm ancak tüm ekranda bir renk karışıklığı olup oyundan atıyor. Loading screen'i geçemiyorum yani.. Umarım yardımcı olabilirsiniz, teşekkürler.

Ashe sylvanas skini ile denedim yine aynı sorunla karşı karşıyayım.. Loading screenden atıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSThiSnA -- 21 Kasım 2011; 17:11:18 >
  • Sağolun ilginiz için..
  • dostum ben bu programı yükledim tamam. skin de indirdim. yukarıda verdiğin 64 bit netframework linkini de hallettim. indirdiğim skini program ile tanıttım o da tamam. programı kapatıp oyuna girdim. skinini uyguladığım champ ı seçtim. oyuna girerken champ yükleme sırasında ekran siyah oldu sonra oyundan attı. var mı bir fikrin bu sorun ile ilgili ?
  • Bi deniyim diyordum da bug splat ekranı açıldı karakter yüklerken , verdiğin çözümü de deniyim bi

Edit ; tekrar denedim yükleyip ama yine olmadı neyse kısmet değilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p1r4t3s -- 12 Ocak 2012; 18:05:58 >
  • Son patchle birlikte custom skin kullanan var mı acaba? Skinleri yüklediğimde picklerden sonra ya loading ekranında hata veriyor oyun yada bug splat ekranı çıkıyor, bir türlü yükleyemedim skinleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeeLTh3Pain

Son patchle birlikte custom skin kullanan var mı acaba? Skinleri yüklediğimde picklerden sonra ya loading ekranında hata veriyor oyun yada bug splat ekranı çıkıyor, bir türlü yükleyemedim skinleri.

+1
  • up up up !!!! ilk mesajda yazan herşeyi denediğim halde loading ekranında donuyor ve bug splat hatası veriyor anlayamadım gitti
  • Aynen bende de aynı sorun var sanırım etkinliği katbetti bu özellik.
  • İlk mesajdada yazdığı gibi;

Oyuna gelen yamalarla birlikte bu yama artık kullanışlı değildir ve fazlaca probleme sebebiyet vermektedir rehberi kullanmak tamamen sizin insiyatifinize kalmıştır kullananlar için yardım talepleri tarafımdan cevap bulmayacaktır.

rehberi uygulayanların launcher'dan oyunu repair etmeleri ve daha kullanışlı bir rehber yapana kadar orjinal hali ile oynamaları tavsiyemdir
  • Merhaba öncelikle kendi adıma teşekkür etmek istiyorum paylaşımınız olağanüstü.Resim çektim sorunumu anlatan birde yazı yazdım resimi inceleyin lütfen şimdiden çok teşekkür ederim atacağınız her msj için.

[Rehber] Yeni Launcher'da Custom Skin Yüklemek

----------------------------------

Herkeste oldugunu bılmıyordum afedersiniz. Sorun genelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utku1676 -- 6 Şubat 2012; 14:22:09 >
  • yeni patch ile Skin Installer Ultimate çalışmıyor Skin Installer Ultimate güncellenmesı beklıyın arkadaşlar
  • Arkadaşlar 3.319 en son sürümmü yani bu mu sorunlu olan sıu yoksa yenısımı bu
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.