Şimdi Ara

[Rehber] Yeni Launcher'da Custom Skin Yüklemek (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
0
Favori
52.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lancelot71

quote:

Orijinalden alıntı: yufoman

kardeş bu All in One dosyası yüklemeleri cokmu uzun sürüyor?
    System Runtimes: - Visual C++ Runtimes
    - Visual C++ 2005 x86 ->
    yazıdı öle duruo

hiç görmedim k.bakma :D
  • quote:

quote:

quote:

- Visual C++ 2005 x86 ->
    yazıdı öle duruo

gerek yok değiştirdim ben sende kalsın :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

- Visual C++ 2005 x86 ->
    yazıdı öle duruo

gerek yok değiştirdim ben sende kalsın :D

• yav of kardeş ya bi lux skini yükledim bug report gelio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yufoman -- 7 Kasım 2011; 19:34:54 >
  • YAV BUNE YA ANISINI SATAYIM Bİ SKİN YÜKLEDİK OYUNA GİREMİYORUM League Of Legend yazısı geliyor öyle duruyor yumruk atacam monitöre sinirden 3 skin denedim 2 sindede aynı şey birinde bug report geldi diğer 2 sinde dondu kaldı sinir krizi geçirmek üzreyim!
  • quote:

YAV BUNE YA ANISINI SATAYIM Bİ SKİN YÜKLEDİK OYUNA GİREMİYORUM League Of Legend yazısı geliyor öyle duruyor yumruk atacam monitöre sinirden 3 skin denedim 2 sindede aynı şey birinde bug report geldi diğer 2 sinde dondu kaldı sinir krizi geçirmek üzreyim!

Launcher'dan repair et oyunu sonra hangi skini yüklemek istiyorsan onun linkini at önce ben deneyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ashandle

quote:

YAV BUNE YA ANISINI SATAYIM Bİ SKİN YÜKLEDİK OYUNA GİREMİYORUM League Of Legend yazısı geliyor öyle duruyor yumruk atacam monitöre sinirden 3 skin denedim 2 sindede aynı şey birinde bug report geldi diğer 2 sinde dondu kaldı sinir krizi geçirmek üzreyim!

Launcher'dan repair et oyunu sonra hangi skini yüklemek istiyorsan onun linkini at önce ben deneyeyim

http://leaguecraft.com/skins/3007-vampirbad-proudly-presents-his-lux-skin.xhtml
    al kardeş ilk denediğim şey dene bakalım link demi sorun var bendemi

• Bende bir sorun çıkmadı rar'ın içindeki her rar dosyasınıda açacaksın içindeki klasörleri masaüstüne açacağın Lux ismindeki bir klasörde topla sonra rehberde anlatılanı yap sorun çıkacağını sanmıyorum
  • quote:

Bende bir sorun çıkmadı rar'ın içindeki her rar dosyasınıda açacaksın içindeki klasörleri masaüstüne açacağın Lux ismindeki bir klasörde topla sonra rehberde anlatılanı yap sorun çıkacağını sanmıyorum

denyeince oyuna girdinmi ve oyunu oynayabildinmi peki? eğer girdiysen bende ne sorun var yav senin verdiğin program öle donup kalıyor videoyuda izledim aynı olan şeyleri yaptım buf report oldu işte durum bu
  • quote:

quote:

Bende bir sorun çıkmadı rar'ın içindeki her rar dosyasınıda açacaksın içindeki klasörleri masaüstüne açacağın Lux ismindeki bir klasörde topla sonra rehberde anlatılanı yap sorun çıkacağını sanmıyorum

denyeince oyuna girdinmi ve oyunu oynayabildinmi peki? eğer girdiysen bende ne sorun var yav senin verdiğin program öle donup kalıyor videoyuda izledim aynı olan şeyleri yaptım buf report oldu işte durum bu

ama bide skin dosyasındakileri rardan cıkartıp aynı dosyaya koymayı denememiştim onuda denicem inş olur eğer giremessem ban yiyeceğim.

• quote:

quote:

quote:

ama bide skin dosyasındakileri rardan cıkartıp aynı dosyaya koymayı denememiştim onuda denicem inş olur eğer giremessem ban yiyeceğim.

Skin dosyalarını rar'dan çıkamalısın klasör şeklinde göstermelisin programa

• Abi Derdim Su sKinlehttp://leaguecraft.com/skins/5735-volcanic-wukong.xhtml skin yapmayi biliyorum fakat wukonga yapinca olmuyo yapiyorum oyuna girince normal wukongun renkleri skinin üzerine kaplama gibi oluyo adam bisiler anlatmis fakat anlayamadim ashendle bi zamanin varsa denermisin cok tsk ederim simdiden :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert93can

Abi Derdim Su sKinlehttp://leaguecraft.com/skins/5735-volcanic-wukong.xhtml skin yapmayi biliyorum fakat wukonga yapinca olmuyo yapiyorum oyuna girince normal wukongun renkleri skinin üzerine kaplama gibi oluyo adam bisiler anlatmis fakat anlayamadim ashendle bi zamanin varsa denermisin cok tsk ederim simdiden :D

Yorumları okursan sadece farklı rengi olduğunu anlarsın;

quote:

by kizaman on 04 Aug 2011 (patch v1.0.0.122).
    its just a recolor of general wukong -.- nothing to do with name...

quote:

This skin not working no animations, wokonl looks like a zombie O_O

böyle uzuyor gidiyor liste sorun yok yani skin'i yapanda sorun var

• ya abi adam bi seyler anlatmis senin dediklerin yapmayanların yazdıkları ona bakarsan calismiyo diyende var fakat bisiler dio 10 dosyadan bahsediyo ilk 4 dosya orjinali icin ayriyetten 3 tane ilizyon icin 3 tanede ucma efekti dio ama hic bisey anlamadim SIU ya 3 kere mi aticaz acaba bide ölemi denesem :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert93can

ya abi adam bi seyler anlatmis senin dediklerin yapmayanların yazdıkları ona bakarsan calismiyo diyende var fakat bisiler dio 10 dosyadan bahsediyo ilk 4 dosya orjinali icin ayriyetten 3 tane ilizyon icin 3 tanede ucma efekti dio ama hic bisey anlamadim SIU ya 3 kere mi aticaz acaba bide ölemi denesem :S

5735.zip'i aç Volkanic Wukong.rar dosyasınıda aç içindeki klasörü masaüstüne at ve programa o klasörü göster değişmesi gerekiyor değişmezse skin'de sorun vardır
  • rar lı dosyayı açmadan programa olduğu gibi tanıtan bir video var. Acaba rar'ı programa sürükleyip bırakınca da oluyor mu?
    Ben bir türlü beceremedim şu custom olayınıda, her yere bakıyorum.
    Birde .Net frameworklerin hepsi kurulmalı mı? Ben sadece 4'ü kurdumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: komoli

rar lı dosyayı açmadan programa olduğu gibi tanıtan bir video var. Acaba rar'ı programa sürükleyip bırakınca da oluyor mu?
    Ben bir türlü beceremedim şu custom olayınıda, her yere bakıyorum.
    Birde .Net frameworklerin hepsi kurulmalı mı? Ben sadece 4'ü kurdumda.

sadece bu program için değl birçok program için framework'ler gerekli en basitinden MSN için bile kurman yararına olacaktır Rar'dan klasör şeklinde çıkartmak çokta zor olmasa gerek?
  • Evet Arkadaşın Dediği var bende Leaguecraftta bi adam link vermisti Rarı acmadan direk sürüklüyorum oluyo bende. linkini buhttp://www.mediafire.com/?z70c3cc98h7c173
  • tamam rar sorun değilde diğer sitelerde bu frameworklerden bahsetmemişler. Konunun ilk sayfasında frameworkleri paket halinde indirebileceğimiz hotfile linki vermişsin ama sanırım o dosya silinmiş. Yeni link verebilir misin?
  • İlk mesaj güncellendi tekrar bir kontrol et hotfile linkleri silindi direk indirmesi gerekiyor
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.