Şimdi Ara

[Rehber]P970 Optimus Black [Güncel 13.Temmuz.2012] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
670
Cevap
5
Favori
38.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • lg koreden bir haber yok mu ics den?
  • quote:

Orijinalden alıntı: glorya_

lg koreden bir haber yok mu ics den?

buradan daha çabuk haberdar olursun

milletkabloları elinde bekliyor
    :I

http://forum.donanimhaber.com/m_51714483/mpage_1/key_/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t-miharbi -- 23 Ekim 2012; 22:16:28 >
  • arkadaşlar smart flash toolda starta basılmıyo multi dowloand diyip basıncada prtx diye bir sayfa çıkıyor ne ypmalıyım
  • carkadaşlar smartflashtoolda normal modeda starta basılmıyo multidowloand modundada portx diye birşey çıkıyor ne yapmalıyım
  • arkadaşlar v10c'yi nasıl rootlarım?blackjack diye bi program varmış sanırım ama onu bulamadım, elinde olan paylaşırsa veya başka bir yol varsa bana bana anlatırsa sevinirim.

bi de şöyle bi konu var, resmi lg uygulamasıyla telefonu resmi güncellemeye yükseltsem onu rootlama imkanı var mı?
  • arkadaşlar v10c'yi nasıl rootlarım?blackjack diye bi program varmış sanırım ama onu bulamadım, elinde olan paylaşırsa veya başka bir yol varsa bana bana anlatırsa sevinirim.

bi de şöyle bi konu var, resmi lg uygulamasıyla telefonu resmi güncellemeye yükseltsem onu rootlama imkanı var mı?
  • arkadaşlar ben bimden aldım bu sabah çok hoşuma gitti. yalnız baktm sürüm güncel ve android 2.3 yüklü ama bu android sürümünde radyo var diye duydum ama bunda yok çok üzüldüm radyo programı falan var mı? ne yapmam gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smrx

arkadaşlar ben bimden aldım bu sabah çok hoşuma gitti. yalnız baktm sürüm güncel ve android 2.3 yüklü ama bu android sürümünde radyo var diye duydum ama bunda yok çok üzüldüm radyo programı falan var mı? ne yapmam gerekir.

garanti belgesinde ne yazıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

quote:

Orijinalden alıntı: smrx

arkadaşlar ben bimden aldım bu sabah çok hoşuma gitti. yalnız baktm sürüm güncel ve android 2.3 yüklü ama bu android sürümünde radyo var diye duydum ama bunda yok çok üzüldüm radyo programı falan var mı? ne yapmam gerekir.

garanti belgesinde ne yazıyor?

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smrx -- 2 Aralık 2012; 16:32:39 >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.