Şimdi Ara

[REHBER]Cowon D2' leri Cowon D2+' a dönüştürme: Yeni 3.02 FW'e göre Güncellenmiştir (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
2
Favori
33.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben yaptım bi 15 dakkamı aldı vista'da. Çok teşekkür ederim. Türkçe seçeneiğini kendim bulamamıştım, onu da üstteki arkadaş yazmış sağolsun. Şu anda bi sorun yok. Tekrar teşekkürler. (3.11 kurdum)
  • tekrar teşekkürler bende yaptım d2+
  • tskler biraz geç gördüm ama konu ve paylasım güzel basarılarının devamını dilerim + rep verme gibi durumum olsa repler senin güzel kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bboystability3

ARKADAŞLAR GERÇEKTEN ÇOK ZOR DURUMDAYIM İNANIN Kİ 5 DEFA OKUDUM D2 Yİ D2+ YAPMAYI AMA 9. AŞAMADA KALDIM 2 GÜNDÜR UĞRASIYORUM ARTIK KIRMA NOKTASINA GELDİM LÜTFEN YARDIMCI OLUN
    ÇALIŞTIRDAN CMD YAZIP GİRİYORUM "tcctool -d cowond2 D2N_p.bin" yapıyorum fakat tcctool -d cowond2 D2N_p.bin iç ya da dış komut çalıştırılabilir program ya da toplu iş dosyası olarak tanınmıyor diyor
    KONUYU VEREN ARKADAŞ TCCTOOL DİZİNİNDE İKEN KOMUTU GİRİN DİYOR AMA BEN O DİZİNDE MİYİM ANLAYAMIYORUM NASIL ANLAYABİLİRİM LÜTFEN HOŞGÖRÜLERİNİZİ VE YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

dostum sırayla, ''cd\" ve ardından "cd tcctool" ve en sondada "tcctool -d cowond2 D2N_p.bin" komutlarını gir

• arkadaşlar bende şunu anlamadım şimdi d2 ye olan temalar d2+ yada uyuyormu ?

bide bildiğiniz güsel bir tema linki verirseniz süper olucak ;)

bu arada d2mi alalı sanırım 2.5 sene fln oldu askerdede yanımdaydı ve hala canavar gibi
  • İlk gördüğümde direk çevirdim d2'mi d2+'a. 15-20 sürmüştü diye hatırlıyorum, o zaman teşekkür etmeyi unutmuştum heralde şimdi gördüm edeyim dedim. Teşekkürler...
  • Microsoft Windows XP [Version 5.1.2600]
    (C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

C:\Documents and Settings\roger>cd C:\tcctool

C:\tcctool>
    C:\tcctool>tcctool -d cowond2 d2n_p.bin
    tcctool v0.1 - (C) 2007 Dave Chapman
    This is free software; see the source for copying conditions. There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.

[INFO] Using device "Cowon D2"
    [INFO] Searching for TCC device...
    [INFO] Found TCC device, uploading application.
    [INFO] Patching application uploaded successfully!

C:\tcctool> verilmiş ti ama hala zorluk ceken veya pc de pek iyi olmayan arkadaslara detaylı olsun istedim
  • Çok Teşekkür ederim. D2+ ım oldu sayende .
  • faydam olduysa ne mutlu sevimdim kardeş hayırlı olsun
  • versiyonlar hakkında ne diyosunuz?
    ben direk 2.11 yükledim. 2.02 yada 3.02 den farkı var mıdır? ses olarak nasıl farklar var? düşünceleriniz neler?
  • merhabalar,

yaklaşık 2 yıldır cowonla ilgili hiçbir güncelleme yapmadım. bugün tesadğfen bir bakayım nete dedim ve dplus olayını gördüm. okuduğum kadarıyla iyi bişey :)
    ben şunu sormak istiyorum.

ses seviyesinde bir düşüş oluyor mu?
    ben şu an sennheiser cx350II ile kullanıyorum. ses seviyesi derken plus olmadan önce ses seviyesi 40 iken, dplusa upgrade yapıp sesi 40 yaptığımda aynı seviye olacak mı, yoksa bir düşüş var mı?
    düşüş olacaksa yapmak istemiyorum çünkü.

saygılar.
  • akadaşlar yardım.4. de kaldım. 0 dosyasını içine attım.sonra açma tuşuna ve M tuşuna basılı tutarak usb'yi bilgisayara taktım.beyaz bir ekran çıktı.sonra listeden seçip tanıttım fakat bu seferde bilgisayar aleti tanımıyor lütfen yardım
  • bende bugün gördüm ve d2+ ya geçirdim aleti, menü dili korece-çince işte neyse ona dönmüştü, üsttede bir arkadaş nasıl olacağını anlatmış onu da hallettim.
    emeği geçenlere teşekkürler.....
  • 4) Bu aşamada Çalarınızı firmware kurtarma modunda bilgisayarımıza takacağız. Bunun için "M" tuşuna basılı tutup açma düğmesini de sonuna kadar getirip bu vaziyette hiç bırakmadan usb kabloyu bilgisayara takıyoruz ve elimizi M tuşu ile açma tuşundan çekiyoruz. Ekranın da açılmadığını kontrol ediyoruz. Ekran açılırsa işlem tam olmamış demektir. ( 2 kişi ile işlem daha kolay oluyor ama tek başına da oluyor ). Bilgisayar çaları artık başka bir alet olarak tanımakta. Bilgisayar bu yeni cihazı tanımadığı için sürücü yüklenmesini istemekte. Yeni donanım bulma kısımlarında sürücü yükleme seçeneklerinde dosyaları kendinizi göstereceksiniz. ====ALINT==== KARDEŞ İYİ OKU COK BASİT
  • Merhaba

Anlatılanları tek tek yapmama rağmen her ne hikmetse (!) cowon açıldığında tüm ikonlar JAPONCA ?? Nasıl değiştereceğim ??
  • arkadaşlar d2 yi anlatıldığı gibi d2 plus yaptım.ama bi gariplik vardı playlistte gezerken aşağı yukarı bastığımda tek tek değilde 5er atlayarak geziyordu şarkı isimleride unknown olarak görünüyor ama karışık şekilde çalıyor karttaki şarkıları. 3.02 den 3.13e yükselttim durum yine aynı ne yapabilirim bu durumda?

hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebellious86 -- 10 Mayıs 2010; 14:38:43 >
  • Arkadaşlar D2 -2,59 dan D2+ yapayım derken 8- ile 10 cu maddelerde takıldım kaldım ve cihaz açılmıyor birşeyleri kesin gözden kaçırıyorum veya yanlış yapıyorum bana yardımcı olacak bir arkadaş varmı? cowon yetkili servisini aradım birisi çıktı cowon D2+ yapmak isterken takıldım dedi öyle bir şey yok dedi anlayacağınız sizden birisi yardım etmezse D2 durumu çözenekadr böylece yatacak.Bilgisayarım menüsünde cihaz görünmüyor nasıl kalkacam benbu işin altından lütfen bir arkadaş yardımcı olabilirmi?
  • bilgiler için tşk ler arkaaşım ama bunu da yapamadım diğer yöntemide yapamadım bendemi var bir sorun acaba?
    Defalarca denedim olmadı:S
  • karmaşık görünmesine karşın,konuyu açan arkadaşın mükemmel ayrıntıcı anlatımıyla sorunsuz olarak dönüştürdüm cihazı.

tşkler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bapsteba -- 9 Ağustos 2010; 23:46:12 >
  • arkadaşlar sıfır veya temiz cowon d2/d2+ alabilceğim bi yer varmı?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.