Şimdi Ara

[Rehber]Bitcoin & Altcoin Nasıl Alınır - Kripto Paralar (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.236
Cevap
129
Favori
73.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yibrahim

BTCturk'de hesap açıp, güvenlik işlemlerini tamamlayıp. Parayı oraya atıp, bitcoin veya etherium alabilirsin. Baya düştü fiyatları avantajlı olabilir şuan. Ama para atarken btcturk'e, açıklama kısmındaki kodu yanlış girme dikkat!

Diğer bitcoin harici prim yapabilecek türlerden almak daha mantıklı değil mi. Xrp veya başka birşey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat425 kullanıcısına yanıt
    Direkt olarak altcoin alinabllecek guvenli bir site bilmiyorum. Olabilir guvenilir bir yol bulabilirseniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar usd uzerinden al sat yapabilecegim yabanci borsa varmi?usdt tehter degil ama bildigimiz dolar uzerinden
    elimdekini mesela sattigimda para hesabimda dolar olarak bekleyecek.
    bazi yerlwre baktim btc eth uzerinden aliniyor.oyle olunca btc ve etc fiyati seni etkiliyor.
    suan x coin 3 dolar iae vozdurdugumda hesabima direk 3 dolar yansisin istiyorum.
    gerci btc uzerinden alinca da ayni hesap mi oliyor anlayabilmis degilim :)
  • Xrp almak istiyorum hangi siteyi tavsiye edersiniz ? Birde koinim'e üye oldum mesela ama alış olayıbı çözemedim.

Misal ben 50 litalık bitcoin almak istiyoeum bunu hangi sitede yapabilirim ?

• Alt coinler için binance güvenilir bir site,telefon uygulaması çok kullanışlı..

Eth veya Btc alım satımı direk btctürkten yapıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GFBzone

Alt coinler için binance güvenilir bir site,telefon uygulaması çok kullanışlı..

Eth veya Btc alım satımı direk btctürkten yapıyorum..

Hocam paribudan bahsedenler olmuş ama minimum ödeme tutarı var. btctürk'te böyle bir sınır var mı ? Direkt olarak 50 ya da 100 liralık işlem yapabiliyor muyum ? Şu sıra xrp 0,70 $ alım fırsatı gibi geldi ama minimum ödeme sınırı kadar param yok.
  • Btctürk'de bankadan atarken sınır var ama papara dan hesap açıp oradan gönderirsen sınır yok diye biliyorum..
  • paribu kolay al satı kaldırmış böyle saçma şeymi olur ya
  • Arkadaşlar OAX duyuru konusunu açtım inceleyebilirsiniz, fikirlerinizi ve sorularınızı konuda paylaşabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/oax-kripto-para-dunyasinin-geleneksel-finans-dunyasiyla-entegrasyonu--130990031#130990031

https://coinmarketcap.com/currencies/oax/

Ayrıca oax ile ilgili bir bounty kampanyası yapma fikrimiz var takipte kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hot chocolate -- 7 Şubat 2018; 23:25:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: uçanadam

arkadaslar usd uzerinden al sat yapabilecegim yabanci borsa varmi?usdt tehter degil ama bildigimiz dolar uzerinden
    elimdekini mesela sattigimda para hesabimda dolar olarak bekleyecek.
    bazi yerlwre baktim btc eth uzerinden aliniyor.oyle olunca btc ve etc fiyati seni etkiliyor.
    suan x coin 3 dolar iae vozdurdugumda hesabima direk 3 dolar yansisin istiyorum.
    gerci btc uzerinden alinca da ayni hesap mi oliyor anlayabilmis degilim :)

arkadaslar yokmu bilgili bir arkadas
  • Bitfinex de yapabilirsin. Ama full üyelik doğrulaması yapman lazım. Üyelik doğrulama da çok zor bitfinex de.
  • https://www.youtube.com/watch?v=0jR8_AT4v88&t=40s

Böyle bir program ile bedavadan bitcoin ya da ethereum alabiliyoruz sanırım sizce uygun mudur ?
  • tesekkur ederim.bir deneyeyim.
  • koinim.com sitesinde alım satım işlemleri geç gerçekleşiyor, başka güvenilir hangi siteden bu işlemleri yapabilirim.
  • Bildiğiniz üzere tokenlar sayesinde ücretsiz coin sahibi olabiliyoruz. Şuan ücretsiz token dagıtımı yapan legitcoin'de bunlara bir örnek. Şuan ücretsiz olarak dağıtılıyor ve yol haritası gerçekten iyi gözüküyor. Bedava dağıtıldığı için alın bir kenara atın. Yakın zamanda 70 dolar olma hedefleri var ve piyasa hacmine bakarsak mümkün gözüküyor.
    Legitcoin'e kısaca değinmek gerekirse;

Legitcoin,Ethereum platformu uzerine kurulu gelecek vaad eden bir token. An itibariyle Airdrop aşamasında ve toplam 20 milyon adet ico mevcut.
    Şuan ico döneminde ve kayıt olanlara ücretsiz 5 adet ico veriyor. İco dönemi bittikten hemen sonra büyük borsalara girdiğinde ico fiyatını 70 dolar yapacağını öngörüyorlar. Yani üye olursanız size gelecek olan ücretsiz 5 adet coin yakın zamanda 350 dolar değere sahip olacaktır. Toplam coin adeti ve dijital ortamı ATM ile reel ortama taşıdığı göz önüne bulundurulduğunda bu yil icerisinde 100 dolari bile gormesi mumkun.
    En belirgin ozelliği Atmlerden cekiliyor olabilimesi olacak.

Üye olmak için link:http://legti.me/493706

Kafanıza takılan birşeyler olursa sorabilirsiniz arkadaşlar. (Yakın zamanda BTW aynı şekilde ucretsız coın dagıttı ve ınanılmaz paralar kazanıldı, araştırabilirsiniz)

• volkan_aysen kullanıcısına yanıt
    Boşuna bu kadar uzun uzun anlatmışsın birazdan silerler mesajını :)
  • GFBzone kullanıcısına yanıt
    Silebilirler, sorun diil, bilgi paylastikca degerlidir :)

• volkan_aysen kullanıcısına yanıt
    10 $ yazıyor kardeşim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lemixings

koinim.com sitesinde alım satım işlemleri geç gerçekleşiyor, başka güvenilir hangi siteden bu işlemleri yapabilirim.

btc türk yok mu hocam.
  • luskan kullanıcısına yanıt
    Cunku suan 1 coin 2 dolar. 5 coin verdigi icin hediye olarak, toplamda 10 dolar oluyor. Mart ayinda 1 coin 70 dolar hedefi var.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.