Şimdi Ara

Electrolux Çamaşır Makinesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Electrolux EW7F2946LB A+++ 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi
    Electrolux EW6F3146EB A+++ 10 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Merhaba bu ikisi arasından birini almaya karar verseydiniz hangisini alırdınız? Neden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saygısız Şeftali -- 24 Mayıs 2020; 23:27:23 >

• Birisi polonyada(600 serisi) birisi isveç üretimi diye biliyorum(700 serisi) ama iki makine de geniş tamburlu( 10 kg olan 68 lt 9 kg olan 69 lt hacimli) 700 serisinin tamburu bir önceki nesil ewf1497cdv2 deki gibi protex tambur aşağı yukarı 600 serisiyle aynı olsa da detaylı incelenince iki tamburdaki farkı görebilirsiniz. Ama en büyük farklılık motor tipi. 700 serisinde 600 e nazaran daha sessiz ve daha stabil çalışabilen PM inverter motor bulunuyor. Bunlarında üstünde 800 serisinde ilave su jetli yıkama mevcut.(EW8F2166MA) inceleyin derim. Ben olsam ikisi arasında 700 serisini tercih ederdim ama. Ucuza kapatmak için 600 serisi de güzel iki makine arasında çok açık kalite farkı yok. Yani durum size kalmış. Bu arada İyi bayramlar dilerim.
  • denizata06 D kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim.İyi bayram bu arada Bir de bu fiyat bandında önerebileceğiniz çamaşır makinası var mı?
  • Saygısız Şeftali kullanıcısına yanıt
    Electroluxe odaklandıysanız çokta başka markalara sapmaya gerek yok bence. Bu kalitede muadil Alman bosch siemensler var ki fiyatları bütçenizden baya yukarıda. 800 serisi bahsettiğim modeli takip edin. Bütçenizin dolaylarındaki en donanımlı geniş çamaşır makinesidir. En sevdiğim yönü de sürede sizi bağlamayıp istediğiniz gibi oynama yapabilmeniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.