Şimdi Ara

regal 5100x inox buzdolabını 1460 tl ye mal ediyorum alınırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://urun.n11.com/buzdolabi/regal-5100-x-a-nf-inox-kombi-buzdolabi-P193472326?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMI0buH9fXU1QIVTTwbCh2iAQxEEAYYASABEgITTfD_BwE&gclsrc=aw.ds

arkadaşlar bu buzdolabını 1460 tl ye mal ediyorum alınır mı sizce. aklımda Profilo BD3058L3VV vardı ama dolabın girmesi gereken yer 190 cm uzunluğunda ama profilo 191 cm uzunluğunda o yüzde maalesef profilo olmuyor. sizce bu fiyata regal alınırmı ne dersiniz

• Alınmasını engelleyecek düzeyde bir kalite sorunu yok, VESTEL üretimlerinin beyaz eşyadaki o KORKU saldığı dönemler uzun yıllar önce geride kaldı, Elbette halen bazı üretimlere dikkat etmemiz gerekiyor ki o ürünleri zaten elimden geldiğince yazıyorum forumda. Bu ürünün VESTEL olarak karşılığı aşağıdaki üründür.

https://www.istanbulbilisim.com.tr/vestel-eko-nfky-510-x-a-508-lt-nofrost-buzdolabi-fiyati,181635.html?gclid=Cj0KCQjwlMXMBRC1ARIsAKKGuwjFJal5_s2IqspiocLVQ9fNeLDMiT5xDJskAuWM54Bk_YSsqfcMoYoaAqfzEALw_wcB

Aralarında kalite anlamında zerre kadar fark yoktur, üretimde kullanılan kompresör Electrolux Compressor HTK12AA dır.

3 Yıl garantisi ve ücretsiz nakliye montaj hizmeti ile, bedeli karşılığında garanti süresinin 7 yıla çıkartılabilmesi de avantajları arasındadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Alınmasını engelleyecek düzeyde bir kalite sorunu yok, VESTEL üretimlerinin beyaz eşyadaki o KORKU saldığı dönemler uzun yıllar önce geride kaldı, Elbette halen bazı üretimlere dikkat etmemiz gerekiyor ki o ürünleri zaten elimden geldiğince yazıyorum forumda. Bu ürünün VESTEL olarak karşılığı aşağıdaki üründür.

https://www.istanbulbilisim.com.tr/vestel-eko-nfky-510-x-a-508-lt-nofrost-buzdolabi-fiyati,181635.html?gclid=Cj0KCQjwlMXMBRC1ARIsAKKGuwjFJal5_s2IqspiocLVQ9fNeLDMiT5xDJskAuWM54Bk_YSsqfcMoYoaAqfzEALw_wcB

Aralarında kalite anlamında zerre kadar fark yoktur, üretimde kullanılan kompresör Electrolux Compressor HTK12AA dır.

3 Yıl garantisi ve ücretsiz nakliye montaj hizmeti ile, bedeli karşılığında garanti süresinin 7 yıla çıkartılabilmesi de avantajları arasındadır.

Hocam cevabınız için teşekkür ederim dikkat etmemiz gereken ürünler arasında bu model varmı acaba ne diyorsunuz alınırmı acaba bir karar veremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• freedom1259 kullanıcısına yanıt
    Alınır hocam sıkıntı yok, Ben satıcı değilim, aracı değilim, komisyoncu değilim. Uzun bir dönem bu markanın yetkili servisliğini yaptım, şu an halen bir çok markanın yetkili servisiyim ve yaklaşımlarım hep tekniktir ticari değil.
  • quote:

Alınır hocam sıkıntı yok, Ben satıcı değilim, aracı değilim, komisyoncu değilim. Uzun bir dönem bu markanın yetkili servisliğini yaptım, şu an halen bir çok markanın yetkili servisiyim ve yaklaşımlarım hep tekniktir ticari değil.

hocam birde son olarak bu regal 5100 sizin bahsettiğiniz nfky510 ile mi yoksa nfk510 ilemi aynı... çünkü geçen nfk510 u yakından incelemiştim o yüzden soruyorum. gerçi nfk510 ile nfky510 arasındaki farkı tam anlamadım.
  • freedom1259 kullanıcısına yanıt
    Hocam özelliklerini iyi incelemenizi rica ederim ben o detaylara pek bakmıyorum, ben sadece üretimdeki kalite ayırımına odaklanıyorum ki saydığınız modellerin hepsi %100 aynı kalitede üretimdir zira kullanılan tüm donanımları ayndır.
  • quote:

Hocam özelliklerini iyi incelemenizi rica ederim ben o detaylara pek bakmıyorum, ben sadece üretimdeki kalite ayırımına odaklanıyorum ki saydığınız modellerin hepsi %100 aynı kalitede üretimdir zira kullanılan tüm donanımları ayndır.

anladım hocam çok teşekkür ederim
  • Evet alınır fiyat çok uygun. Vestel de artık kaliteyi yükseltti. Komşum da beyaz eşyaları Vestel den aldı gayet memnun. Sadece en alt segment ürünlerini almayın yeterli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alınmasını engelleyecek düzeyde bir kalite sorunu yok, VESTEL üretimlerinin beyaz eşyadaki o KORKU saldığı dönemler uzun yıllar önce geride kaldı, Elbette halen bazı üretimlere dikkat etmemiz gerekiyor ki o ürünleri zaten elimden geldiğince yazıyorum forumda. Bu ürünün VESTEL olarak karşılığı aşağıdaki üründür.

hocam Electrolux Compressor HTK12AA dediğiniz ACC kompresör Elektrolüx müymüş ?

Acc nin elektrolüx e ait olduğunu bilmiyordum .

Benim NFKY 510 x tede bundan var sanırsam Ama biraz tiz bir sesi var.

• meeb kullanıcısına yanıt
    Yok sayın hocam bu başka bir kompresör. Daha önce de belirtmiştim hatırlarsanız, her ürün gurubunda KESİN olarak ''ŞU'' kullanılıyor diyemiyoruz :)
  • quote:

Merhaba bu buzdolabinin sonunda x olmayan versiyonu ile ayni donanima sahip mi ? Tek fark renk farki midir. Yoksa kompresor farki da var midir.

Bahsettigim model

https://www.istereyon.com/Regal-Rgl-5100-A-No-FrostKombi-Buzdolabi_266604.html?search=5100#0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kahraman1285 K kullanıcısına yanıt
    Ado hocam keşke buralarda olsada artık forumda takılmıyor kendisi.

görünüm olarak fark var özellikle açma yeri falan.

Komp. olayına gelince topu topu 3 5 tane marka kullanıyor vestel danfoss acc embraco tabi bunlar kalitelileri birde işin içine çin malı kompresörler türemiş sanırsam vestel bunları kullanıyor mu bilmorum. ancak şöyle diyeyim sizinkinin benzeri vestel de bu ;

https://www.vestel.com.tr/vestel-nfk510-a++-buzdolabi

enerji tüketim değeri a++ olduğuna göre komp. farklı olabilir.

siz en iyisi birkaç bayii özellikle evkur evve gibi satıcıları dolaşın arkasını görebilirseniz hangi marka olduğunu anlayabilirsiniz.

Buzdolabının kalbi komp. olduğuna göre en önemli parçası . Tabi kalan plastik aksam vs aynı kalitede.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.