Şimdi Ara

REEDER W100i WİNDOWS TABLET 699 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
3
Favori
16.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Servise yolladım ses tuşunu yaptılar, ses kısma rahat çalışıyor fakat ses açmayı yapmamışlar. Tekrar göndermedim böyle kullanırım artık. Batarya ise tamamen sıfırlayıp tekrar 8 saat şarj edince biraz daha düzeldi. Benim korkum olurda Windows çökerse falan güç düğmesi ile ses tuşu kombinasyonu gerekme durumuydu.
    Biosa nasıl giriliyor biliyormusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adimavi kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl bir bilgi verdiysen artık satıcıya dükkanı kapattırmışlar.

• Hayır Maalesef , Teknoassiste verdiğim için orası ile iletişim kuruyorum. En son attıkları sms'de Ürünün işlemlerinin hızlandırılması için firma ile görüşüldüğünün bilgisini verdiler. Sabırla yasal servis süresini beklemeye devam ediyorum. 16.takvim günü. Nasıl olacak açıkçası bekliyorum. Eğer tamir edipte geri verirlerse ürünü kavga çıkacak kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayneo -- 15 Ocak 2015; 16:11:30 >
  • Ses açma dışında sıkıntı kalmadı bende, o da çok önemli değil kalsın öyle. Microsoftun bluetooth klavye ve Mouse unu aldım ve sıkıntısız kullanıyorum. Sevmeye başladım bu tableti

• Bunla windows magazadaki aspalth 8 combat 4 gibi oyunları oynarmısın

• Marketteki her oyunu açar kardeşim

• Bu gece itibariyle teknosa dan siparisi verdim iki uc gune gelir insallah hadi hayirlisi geldikten sonra goruslerimi bildiricem

• Nasıl cihaz arkadaslar alınırmı ? hdmi girşi olması beni + yönde etkiledi.
  • Ürün elime iki gün önce ulaşmış olup teknosadan siparişi vermiştim ön izlenimlerim
    1Eğer bu fiyata oyun ağırlıklı değilde iş/web de takılma olarak gerçekten tam bir fp ürünü ve inanılmaz seri güzel bir ürün
    2.Oyun olarak şuan cs 1.6 yı 40-50 fps aralığında metin2yi 30-40 fps aralığında lolü 30-40 aradada 25 fps e indi oyun için başarılı pek olmasada gayet güzel.
    3.ben klavyesini pek beğenmedim açıkcası ama malzeme hissiyatı mükemmel denilebilir. ağırlık olarakda normal bir ürün.
  • suan klavyem bozuldu galiba takıyorum calışmıyor neden olabilir
  • Ben microsoftun bluetoothlu klavyesini kullanıyorum artık gerek yok tümleşik kullanmaya. Taktığınız zaman donanım sesi geliyormu bi bak. Ses geliyorsa yazılımsaldır sıfırlarsınız. Ses gelmiyorsa temassızlık olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: barann79

Ben microsoftun bluetoothlu klavyesini kullanıyorum artık gerek yok tümleşik kullanmaya. Taktığınız zaman donanım sesi geliyormu bi bak. Ses geliyorsa yazılımsaldır sıfırlarsınız. Ses gelmiyorsa temassızlık olabilir

Hocam hic bir ses gelmiyor suan cildiricam garantiye versem para alirlarmi oturdugundan eminim

• Garantiye gönderin o zaman. Ucret almazlar

• quote:

Garantiye gönderin o zaman. Ucret almazlar

Onca.ugras sonucunda baktim girislerde hic bir sikinti yok usbden mouse taktim kirmizi isik yandi sonunda cikarttim klavyeyi sondu yani durum yazilimsal nasil duzeltebilirim

• Yazılımsal ise windowsu sıfırla, yeni kurulum yap yani recoveryden. Bu arada hocam bataryanız %2 olana kadar kaç saat gidiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryukenguile -- 31 Ocak 2015; 23:11:07 >
  • quote:

Yazılımsal ise windowsu sıfırla, yeni kurulum yap yani recoveryden. Bu arada hocam bataryanız %2 olana kadar kaç saat gidiyor?

2_3 saat aifirlama islemi nasil oluyor

• Güncelleştirme ve kurtarma seçeneğinden. Arama kutusuna yazarsanız görürsünüz. Senindemi 3 saat civarı gidiyor bataryası. Ben sadece benimkinde oyle sanıyordum. Ben 3-3.5 saat %0 olana kadar kullanıyorum bitince tekrar açma duğmesine basıp açıyorum ve 1-2 saat arasıda %0 da kullanıyorum. Yani toplam bu şekilde 5 saati buluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bayneo

1 hafta öncesinde teknosadan 650 liraya aldım. bununla aynı fiyat kategorisinde Asus T100 (uzantısını hatırlamıyorum 1GB Ram modeli) 700 lira , ve casper var (2gb ram 64gb SSD) 800 lira civarı. işlemcileri de farklı, o konu biraz karışık.

öncelikle şunu söylemeliyim malzeme kalitesi hiç iyi değil. özellikle klavye ile tablet bir bütünün parçaları değilde iki farklı ürünmüş gibi duruyor. çünkü yapıldığı plastik malzemeleri farklı. tabletin arka plastik kısmı kaymaz kadifemsi bir plastikten klavye ise mat plastikten yapılmış. tuşları da ayrı bir kalitesizlik mevzusu. basma hissi güzel olsa da tuşlar gövde ile uyumsuz bir biçimde. ayrıca tablet - klavyenin birbirine geçme mekanizması da sıkıntılı. Yerine taktıktan sonra çıkarmak için cihazla cebelleşiyosunuz.

Tabletin performansı kabul edilir düzeyde iyi. özellikle tablet programları ve metro arayüzü kullanımı fena değil. oyun hiç oynamadım ve amacım da oyun oynamak değil.

asusa niyetlenmişken gidip bunu aldım sebebi ise 2gb rami olması ve fiyatının 50 lira az olması. fakat aldıktan 2 gün sonra farkettim ki ekranında sorunu var. Şu an teknosaya geri verdim. Eğer değişim olursa bu ürünü geri verip casper veya asusu alıcam. Burda casper daha ön planda çünkü hem 2gb rami var hemde 64gb ssd.
    velhasıl bu tarz bir üründe eğer masaüstü programı kullanmak istiyorsanız 2gb ram ve yeterince büyük disk kapasitesi gerekli.

benim düşüncelerim budur. Eğer merak ettiğiniz birşey varsa yardımcı olmaya çalışayım.

edit1,2: cümle

casper var (2gb ram 64gb SSD)

SSD li model hangisi ben bulamadım

• quote:

Güncelleştirme ve kurtarma seçeneğinden. Arama kutusuna yazarsanız görürsünüz. Senindemi 3 saat civarı gidiyor bataryası. Ben sadece benimkinde oyle sanıyordum. Ben 3-3.5 saat %0 olana kadar kullanıyorum bitince tekrar açma duğmesine basıp açıyorum ve 1-2 saat arasıda %0 da kullanıyorum. Yani toplam bu şekilde 5 saati buluyor

Yine duzelmedi malesef ama klavyedeki usbye takinca algilamiyor ama elektrik veriyor neden olur

• Dostum yolla garantiye gitsin bosuna zaman kaybetme

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.