Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

REEDER W100i WİNDOWS TABLET 699 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
110
Cevap
3
Favori
14.867
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    363 Mesaj
    Hometech tablet konusunda (premium tab 10) sürücü yedeklerimi vermiştim.İsterseniz göz atın.Belki işinize yarar.İki tablet birbirine bayağı benziyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

En son, arkadaşın biri intel'in sitesine konu açmış. intel link

Çok çok ilginç bir durum var. Diğer çinli tabletlerin sürücüleri, intel in eski ve yeni sürücüleri hiçbir şekilde olmuyor. Chipset sürücüleri de olmuyor. 20 yıldır bilgisayarlarla haşır neşirim böyle bir şey görmedim. Sakın ola recovery bölümünü silmeyin ve kurtarma diski oluşturun.

Reeder'ın elinde de çinlilerin tabletle birlikte gönderdiği recovery DVD sinden başka bir şey olduğunu sanmıyorum.
    |
    |

• Yarbay
    3927 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Alfoni123

Bana, Allah rızası için Reeder w100i nin driverlerini cikarabilecek var mi?
    Yardim edin lutfen driver double vardı oradan cikarip bana atabilecek var mi? 5dk ayirsaniz yeter lutfen

kardeşim bende sorun yaşadım gittim alış veriş merkesinde aynı cihazdan çektim driverları
    |
    |
    [ AMD Ryzen™5 3600 Soket AM4 4.2GHz 35MB 65W 7nm ] [ MSI B450 GAMING PLUS MAX AM4 AMD Ryzen™ DDR4 4133MHz] [ 120GB 840 EVO SATA 3.0 SSD ] [ Kingston 240GB HyperX Fury 3D Serisi Sata 3.0 ] [ MSI GeForce RTX 2060 VENTUS XS 6G GDDR6 192Bit DX12 ] [ CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance Kırmızı DDR4 3200MHz CL16 Dual Kit ] [ XIGMATEK ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 650W MidT ATX SİYAH ] [ MONITOR: LG 34UM580 21:9 IPS ]https://www.flickr.com/photos/161705755@N05/
  • Teğmen
    242 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ferhat121

1 yıllık ofice 365 hediyeymiş bana iyi gibi geldi şu an w8is'nin saçma fiyatını bakınca

http://www.reeder.com.tr/tablet-bilgisayarlar/10-inch-wifi/reeder-w100i.html

Office in cracklenmesi zor mu tablette. Sırf ofiice için W8 Tablet almayı düşünüyOrum. Bir de office parası çıkmasın karşımıza
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrazyStar -- 10 Ekim 2015; 22:11:55 >
    |
    |
    yeğenim yeni başladığı liseden windows tablet istenmiş bende reeder w100i sipariş ettim ancak geldiği günden beri nedensiz olarak kapanma sorunu var.
    Cihaz kendini RESETLEMİYOR direk kapatıyor, aida64 ile stres testi yaptım, 80 dereceye kadar işlemci ısısı 67 dereceye kadarda çıktı ancak kapanmadı.
    Ortalama 53 ila 60 derecede çalışıyor, nette yaptığım araştırmada hiç kimse de bu sorun olmamış. Bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı?

Okuduklarıma göre servis çok kötü, defalarca değişime giden cihazlardan bahsediliyor, yeğenimin okulu devam ettiğinden acil çözüm arayışı içindeyim.

Lütfen yardımcı olur musunuz?

Orijinalden alıntı: Kızıl_@şkiya

Selam arkadaşlar,
    yeğenim yeni başladığı liseden windows tablet istenmiş bende reeder w100i sipariş ettim ancak geldiği günden beri nedensiz olarak kapanma sorunu var.
    Cihaz kendini RESETLEMİYOR direk kapatıyor, aida64 ile stres testi yaptım, 80 dereceye kadar işlemci ısısı 67 dereceye kadarda çıktı ancak kapanmadı.
    Ortalama 53 ila 60 derecede çalışıyor, nette yaptığım araştırmada hiç kimse de bu sorun olmamış. Bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı?

Okuduklarıma göre servis çok kötü, defalarca değişime giden cihazlardan bahsediliyor, yeğenimin okulu devam ettiğinden acil çözüm arayışı içindeyim.

Lütfen yardımcı olur musunuz?

hocam tek çözüm servis gibi gözüküyor maalesef
    |
    |

• Binbaşı
    1999 Mesaj
    Arkadaşlar buna uygun komple klavye yada klavye tuş takımı nereden bulabiliriz ? teknik servis ucreti pahalı geldi de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Varsa şarj aletine talibim.
    |
    |

Karadeniz Teknik Üniversitesi
    İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü (2009)
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.