Şimdi Ara

reeder a8ic

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şu tablet için yorumlarınızı alabilir miyim? http://www.reeder.com.tr/anasayfa-urunleri/reeder-a8ic.html

• arkadaşlar bu tablet hakkında bilgisi olan.. en azından atom işlemci diğerlerine karşı Rockchıp veya .MTK ile kıyaslayabilecek olan. ilgilenirseniz sevinirim..
  • islemcisi ve grafik birimi olsun fiyatına gore cok iyi bir tablet bana gore ,dıs goruntusu de ipad e oldukca benziyor.Karsılastırma yapmak istiyorsan Intel Atom Clover Trail Z2520 vs mtk veya esdeger bir rockchip islemci ile google dan karsılastırabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: dembay1

arkadaşlar bu tablet hakkında bilgisi olan.. en azından atom işlemci diğerlerine karşı Rockchıp veya .MTK ile kıyaslayabilecek olan. ilgilenirseniz sevinirim..

Merhaba naptınız tableti aldınızmı ?
    Bende oğluma karne hediyesi olarak almak istiyorum.
    Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.
  • tablet güzel ama birde firmaların tasarımı özgün olsa daha iyi olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENİZELİ

quote:

arkadaşlar bu tablet hakkında bilgisi olan.. en azından atom işlemci diğerlerine karşı Rockchıp veya .MTK ile kıyaslayabilecek olan. ilgilenirseniz sevinirim..

evet tableti aldım. ben internet hızı için araştırmıştım. ipad den hız olarak aşağı kalır yanı yok. buda bana yetiyor. pili gayet yeterli geldi bana. dokunmatiği çok hassas. yani tam anlamıyla alınabilir bir tablet. ancak 460 tl ye çıkabilirseniz a8i daha iyi.
  • quote:

quote:

quote:

evet tableti aldım. ben internet hızı için araştırmıştım. ipad den hız olarak aşağı kalır yanı yok. buda bana yetiyor. pili gayet yeterli geldi bana. dokunmatiği çok hassas. yani tam anlamıyla alınabilir bir tablet. ancak 460 tl ye çıkabilirseniz a8i daha iyi.

pil ömrü konusunda sürekli kullanımda 5 saatin altında ise 100 lira bile vermeyin bu tablete
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASYONALIST

quote:

quote:

quote:

pil ömrü konusunda sürekli kullanımda 5 saatin altında ise 100 lira bile vermeyin bu tablete

reeder a8ic kullanıyorum. %93 pil doluluğu ile 4 saattir internetteyim. Şu an doluluk %45 de. parlaklık yarıda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dembay1 -- 17 Haziran 2014; 13:49:57 >
  • Valla a8r ile 2 saat bile yarı ışıkta dayanmıyordu ama servis olarak mükemmel ilgililer a8ic aldım umarım sorın çıkmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dembay1 D kullanıcısına yanıt
    daha berbat bir şey yapamazdınız herhalde aldığım ilk günden beri sıkıntı çekiyorum
    kafasına göre programları kapatıyor herhangi bir program aynı şekilde kapatıyor ve tekrar açmasıda aşırız zor
    şimdide açma kapama butonu ve ses butonları çalışmıyor çalıştırabilmek için iyice sıkmak gerekiyor
    ilk günden beri orijinal ekran jelatini duruyor ve koruma kılıfında kullanıldı daha iki üç aylık cihaz

daha kötüsünü üretebilseydiniz kilden tablet olurdu ve en azından bir işe yarardı yazanları okurdunuz kendini kapatmazdı

ne kadar yere yazabilirsem hepsine bütün forumlara yazıcam belki adam gibi bir şey üretirsiniz

reeder desteğe yazdığım msj!!!
  • ben 30 mayıs 2014 de aldım .. hala tıkır tıkır çalışıyor. akıcılıgı olsun işlemleri olsun güzel çalışıyor... arızalı olan size denk gelmiş herhalde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dembay1 -- 19 Ocak 2016; 22:02:38 >
  • Tablet bildiğin ipad tasarımında. Yine de göze hoş görünüyor.Bazı sorunları var. Daha önce asus un 500 liralık bir modelini, Samsung tab4 ü kullandım ve ona göre kıyaslıyorum. Isınıyor hem de fazlasıyla. Sarjı kısa sürede bitiyor.Ben 4 saat ekran süresi gördüm tam ekran parklaklığında.Toplamda da 1 gün gidiyor. Aynı işlemlerle Samsung da ekran 6-7 saatti. Teknik servisi sıkıntılı. Tableti aldığımda eve giderken kulaklık giriş yeri çalışmadığını farkettim.Geri dönüp verdim sadece yenisini vermek yerine lehim attılar. Sorun değil. 1 ay geçti kendi kendine sarj giriş soketi içe kaçtı, serbestleşti orada sarj olmuyordu. Garantiye gönderdim 130 tl para istediler. Tablet zaten 300 tl. Yaptırmadım. Tablet geri geldi tablete ne yaptılarsa kasanın içinde oynuyordu tablet. Kasa içe esniyordu. umursamadım Şarj giriş yerini kendim yaptım bu sever halı üstünde otururken tablet elimden kaydı ve 10-15 cm den halıya düştü ekrandan sadece bir parça kırıldı ve dışarı çıktı.3*2 cm boyutunda. Kasa dengesiz kapatılmıştı acaba ondan mı dedim sonra yine de benim hatam dedim ekran dokunmatiği kırık yüzünden algılamadığı için garantiye ücret sordum 100 tl ekran dedi. Ekranı yaptıracam ama lanet ettim reeder dan. Çok güzel çalışıyor donmuyor kasmıyor ama sürekli bir yeri bozuluyor serviste maaşalah her şeye para istiyor. 100 ekran 130 sarj soketi tablet zaaten 300 tl
  • GEÇMİŞ OLSUN,
    Vatan'dan geçtiğimiz Nisan ayında Windows işletim sistemli A8iq aldım,
    bir hafta içinde yapmadık hata kalmadı. Geri verdim, A7ic (3G li) modelini aldım.
    1 saat sonra hatalar vermeye başladı. Kapapıt yeniden açayım dedim, kapandı açılmadı.
    Vatan'a götürdüm (vatanı tebrik ederim.) onu da geri aldı. Başka marka aldım.

Bir hafta içinde aldığım iki farklı reeder tablet, ikisi de arızalı çıkınca firmaya mail attım. Cevap veren olmadı.
    Şikayet Var'a yazdım, ertesi gün şirket yetkilisi olduğunu söyleyen çok kibar bir bey aradı
    ''Ürünlerimizin geneli müşteri memnuniyeti esasına göre piyasaya sürülür, bir hafta içinde 2 model
    arızalı cihazımızın size denk gelmesi bizi çok üzdü. Sizden özür dileriz. Dilerseniz başka bir model
    size önerebiliriz.'' Şeklinde kibar ama hiç bir sonuca ulaşmayan açıklama yaptılar.

Ben de bu yüzden uzak duruyorum. Sadece bana denk gelmiştir, başkalarına denk gelmez,
    koskoca firma diye düşünmüştüm ama anlaşılan başkaları bundan muzdarip olmuş.

Ancak şunu da eklememe müsaade edin, hangi marka model tablet alırsanız alın,
    satılan N adet tabletin tamamı arızalı veya hepsi müşteri memnuniyetini zirye yapan
    ürünler olmuyor. İllaki arada sorunlu ürünler çıkıyor.
    Burada iki şey önemli
    1. Firma (hangisi olursa olsun fark etmez) arızalı -ayıplı malının arkasında durup
    çözüm sunuyor mu? Çözüm için alternatifler sunuyorsa sorun yok.
    2. Firmanın tüm ürünleri ile ilgili bir sıkıntı var mı, sadece bir modelde var
    ve bunu satıştan kaldırdıysa mesele yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.