Şimdi Ara

EXPER EASYPAD-P10MAN.ROM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Experin yeni tableti P10MAN nın adroid marketli file managerli fruit ninja angry bird kurulu romunu paylaşıyorum.

Herkeze hayılrlı olsun.

http://www.mediafire.com/?nb2r835kc6812ul

buda sürücüleri http://www.mediafire.com/?gjbdss79rifs6w1

GÜNCELLEME İŞLEMLERİNE BAŞLAMADAN ÖNCE LÜTFEN BATARYAYI ŞARJ EDİNİZ

Tablet PC’nin bilgisayara bağlanması:
    1. USB data kablosu ile tablet PC’yi bilgisayara USB Portu üstünden bağlayınız.
    2. Tablet PC üstündeki Güç ve Ses kısma tuşlarına tablet PC’de görüntü gelene kadar aynı anda basınız.

Nvidia Sürücüsünün Yüklenmesi
    1. Nvflashdriver.zip içeriğini uygun bir dizine açınız.
    2. Tablet PC önceki bölümde tarif edildiği gibi bilgisayara bağlandığında Aygıt yöneticisinde bilinmeyen bir aygıt belirecektir.
    3. Bilinmeyen APX sürücüsü üstüne sağ tuş ile tıklayıp Sürücü Güncelleştir ‘i seçiniz. Gelen menüden
    Seçeneğini seçiniz.
    4. Gelen menüden Göz at seçeneğine basarak nvflashdriver.zip dosyasını açtığınız yeri gösteriniz.
    5. Sürücü Microsoft imzalı olmadığı için aşağıdaki uyarı gelecektir. Bu sürücü yazılımını yine de yükle seçeneğini seçiniz.
    6. Bu işlemin sonucunda Nvidia sürücüleri yüklenecektir.
    ROM Dosyasının Tablet PC’ye gönderilmesi
    1. Aşağıdaki linkten tablet PC’nin ROM dosyasını indiriniz.
    2. Önceki bölümlerde tarif edildiği gibi Tablet PC’nin bilgisayar USB Kablosu ile bağlanmış Nvidia sürücüsünün bilgisayara tanıtılmış olması gerekmektedir.
    3. Zip dosyasını uygun bir klasöre çıkartınız. Çıkartmış olduğunuz dosyalar içerisinden download.bat dosyasını Yönetici olarak çalıştır ( administrator ) seçerek çalıştırınız.
    4. Rom güncellemesi başarı olduğu takdirde batch dosyası aşağıdaki gibi sonuçlanacaktır.
    5. Bağlantıda veya Nvidia Sürücüsünün tanıtılmasında bir sorun olursa aşağıdaki gibi sonuçlanacaktır. Sorun giderme için Bağlantının doğru yapıldığını, Sürücünün düzgün bir şekilde kurulduğunu ve batch dosyasının yönetici hakları ile çalıştırıldığından emin olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radresnes -- 22 Şubat 2012; 15:52:16 >

• Güncell..
  • Paylaşımınız için teşekkürler.

Win 7 x64. "download.bat" dosyasını admin olarak çalıştır desem de olmadı. Bunun üzerine "cmd" konsolu admin olarak açıp, oradan "download.bat" dosyasını çalıştırınca sorunsuz bir şekilde kuruldu.

ftp://ftp.exper.com.tr/SURUCULER/Exper-Tabletler/EASYPAD-P10MAN/

Buradan da güncel dosyalar edilinebilinir.

İyi günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcem17 -- 23 Mart 2012; 1:05:07 >
  • merhabalar bende de easypad p10man var. ancak usb driver yüklerken apx değil ventana sürücüsü görünüyor. ayrıca bu romu yüklemeye çalıştığımda cmd ekranı görünüp hemen kapanıyor. o yüzden güncellemeyi yükleyemedim. nerede hata yapıyorum acaba. yardımcı olursanız sevinirim.
  • kurulumu başlatmayı başardım. fakat bu seferde kurulum sonunda hata verdi. şimdi cihaz hiç açılmıyor. yardımlarınızı bekliyorum.
  • abi dediklerini yaptım ama tablet şimdi de hiç açılmıyor. ne yapmalıyım ? lütfn yardım et
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.