Şimdi Ara

Reeder A8 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
26.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşım cihazı 3 üncü gün iade ettim tüm belgeleri elimde duruyorwww.reeder.com.tr sitesinden yani cihazın kendi sitesinden aldım firmanın diğer adıda (selekt bilgisayar) dır. tek söyledikleri cihazı alıyoruz fakat para iadesi yapmıyoruz. yerine cihaz almak zorundasınız diyorlar. bu yüzden dedimya olay müşteri memnuniyeti değil müşteriyi soymak. bu nedenle benim gibi başka arkadaşlar mağdur olmasın 13.07.2013 tarihinde göndermiş olduğum cihaz halen ellerinde ne cihazı gönderiyorlar nede para iadesi yapıyorlar. Bundan dolayı telefon açıyorum karşımda muhatapta bulamıyorum. tek söyledikleri ilgili yerlere bilgi vereceğiz diyorlar. saygılar. @scuberseko

• Merhaba benzerleri ÇİN versiyonları bu sitede bulunur

http://www.aliexpress.com/item/2013-hot-sale-7-85-inch-IPS-Screen-Quad-Core-Mini-pad/955029938.html

2 gün önce kızıma aldım memnunuz gördüm eksiklikler wifi sorunu 10 yaşımdaki kızıma gayet yeterli dir internet kulanımı için (twetır facebook için yeterli) onlar hariç bence daha profesiyonel markalı tabletler alınmalı 300 TL daha fazla verip samsung modelar alınabilir.
  • 02ahmet06 0 kullanıcısına yanıt
    Hemen kaymakamlıklarda bulunan tüketici hakem heyetine başvur. takip etmezsen alamazsın bu tür firmalardan paranı dikkatli ol.
  • @maverics tableti kullanalı 2 ay oldu nasıl memnunmusun tabletten bu fiyata bulunabilecek en güzel tabletlerden biri ekranı dikkat cekici. ben oyun icin değil daha cok sosyal amaclı internet facebook twitter skype pdf dosyaları ders calışma kitap okuma vb şeyler için almayı düşünüyorum. bu arada tablette gps yok fakat senin yüklediğin fotoğraflarda navigasyon var nasıl faydalanıyorsun bilgi verirmisin.
  • Saol reeder saol :) Arkdaslar A8 tabletimi A8R ile 150 tl farkla değişim yaptım, Artık A8'i önermiyorum alacak olan varsa A8 R şiddetle önerilir.
  • REEDER A8R Bu firmadan uzak durun.. ürünün arkasında durmuyorlar.. cihazları internet konusunda özürlü kendileri gibi.. bu cihazı hiçmi kullanmadan piyasaya sürdüler yaa.. En dandik cin malı bile bunlardan daha hızlıdır internet konusunda
  • Bu cihazdan tek memnun kalan benim galiba. 3-4 ay oldu. Hiçbir sorun yok. İşimi görüyor. Sürekli kurcalıyorum canım sıkılınca rom yüklüyorum tekrar sıfırdan. Farklı arayüzleri denedim. Sürekli kullanımda 3 saat götürüyor beni. Diğer türlü gün boyu açık iki gün idare ediyor. Bir kere açık unutmuşum evde kaldığında altı gün beklemede kalmış. Teknik servisten filan zaten umudum benimde yok. Bozulur kırılırsa zaten uğraşmam.

Reeder A8 Reeder A8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverics -- 23 Eylül 2013; 15:05:36 >

• görele a8 kullanıyorsan haklı olabilirisin, bende sık sık wi-fi sorunu yaşıyordum. En son teknik servisle görüştüğümde A8R çıktığını söylediler 150 tl farkla cihazı aldım ve çokta memnunum...Çok şükür daha problemle karşılaşmadım, tabi bu karşılaşmayacagım anlamına gelmez ;)
  • Bu tablet Çin malı değil, Türk maliymis; bilginize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marka olarak bakarsan evet Türk tableti tabi- sen iphone çinde ürütiliyor diye çin telefonumu diyorsun ?
  • Arkadaşlar,

Bu cihazdan uzak durun. Hiç tablet merakı olmayan biri olarak fazla araştırmadan, ipad mini kopyası oluşuna aldanıp eşim için alma gafletinde bulundum. Wireless felaket 4 farklı modemde denedim, ancak modeme yaklaşınca bağlantı sağlıyor. Diğer yandan chrome ile internette herhangibir sayfa açtığımda cihaz müthiş kasıyor. Sayfanın açılışı zaman alıyor. Oyunlarda ise enteresan şekilde sorun yaşamadım.

Bimeks Metrocity mağazası iade süresinin dolmasına rağmen yardımcı oldu ve cihazı iade aldı. Hemen bunun yerine samsung tab3 7" aldım ve kurtuldum. Bimeks e bravo.

Sakın ha tuhaf markalı tabletler almayın, size tavsiye :)
    Bütçeniz az ise alın 400 liraya samsung tab3 7" gerisine bulaşmayın derim.
  • Sanki Samsung apple kopyası değil çavuşum, aldığın paranın hakkını vereceksen düzgün bir seed yap, Samsung 'dan aldığın paraya değsin.
    Ya da git reeder sana fazlasını versin ;)

reeder'in Intel işlemcilisi Transformer'ı ikiye katlamış, buna da cevabı olan çıkar bu Samsung seedcilerinin cirik attığı forum donanımda:))))))))

reeder A8i Intel işlemcili tablet Quadrant'ta Asus Transformer'ı ikiye katladı.
    https://store.donanimhaber.com/62/97/90/6297904b90ef06aee265600bf7433ce7.png
     Reeder A8

• https://www.facebook.com/reederebr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sez_4 -- 1 Kasım 2013; 23:03:18 >
  • Bu arada maverics merak etme bu iq'sunu yüksek zanneden forum seedcileri iyi satan tabletlere kaka demek için attıkları mesaj başına kontör kazanıyorlar. Onlara bu işi yaptıran iqsu daha yüksek yurdum insanı ya da daha beter Koreli uyanıklar daha çok tablet satacak ya. İyi kötü sonunda belli olur. İyice gıcık olsunlar diye bir daha paylaşıyorum.

Kıskananlar çatlasın, kıskananlar çatlasın:)))))

reeder alayına gider!

https://store.donanimhaber.com/8f/12/22/8f1222d0b29e5a0e6a562eb27a65cfc1.png
     Reeder A8

• Ben bireysel kullanıcıyım hiç bir kurumla bağım yok. Ama birilerine dokunmuş ki bu kontra cevap hazırlanmış belli :)

Samsung fanı değilim, bütçem daha yüksek olsaydı elbette gider ipad mini alırdım.

Bilmeyenler olabilir kısaca izah edeyim; Bir marka ile ilgili internette yazı, yorum yayınlandığında bunlar o markanın sosyal medya işlerini yürüten ajansına düşüyor ve o yoruma hemen cevap geliyor yada o marka şikayetçi olan kullanıcı ile iletişime geçip sorunu gidermeye çalışıyor. Bu arkadaşta sanırım kendisine verilen o görev heyecanı ile bana cevap yazmış :)
  • Sevgili maverick23,

Zaten ben bireysel kullanıcıyım demedim ki.
    Desem daha piyasaya sürülmemiş Intel işlemcili A8i'nin Quadrant testine nereden ulaşacağım?
    Ben sadece diyorum ki sen eğer bireysel kullanıcıysan ben de TC Başbakanıyım :))))

Bu arada reklamını yaptığın Samsung tabletin asıl pahalısı olan Samsung Tab 10.1'e DÖRT KAT fark attığını fark etmişsindir herhalde reeder A8i'nin. Burada Asus transformer'a 2 kat fark attı diyor.

http://img.donanimhaber...5-9db0-8ef57e7d1753.png

• Maverick23 kullanıcısına yanıt
    Müşteriyle iletişime geçip sorununu çözmesi kötü bişeymi ki ?
    Hem A8i de çıktır artık A8R ye bi sorun bulup onuda A8İ ile değişme vakti geldi herhalde...
  • Media Markt özel indirim ile 249 tl yapmış. Alınmaya değer mi?
  • Merhaba Arkadaşlar,

Ben mediamarkt internet kampanyasından 249 tl'ye aldım cihazı 2 gün önce.Cihaz geldi.Dış görünüm olarak oldukça iyi görünüyor.Henüz çok fazla test etme imkanım olmadı fakat ekran oldukça iyi görünüyor.Fakat tableti kapattığınızda ekranda enine çizgiler görünüyor.Sanırım IPS ekran ile ilgili.Ekran açılınca çizgiler yok oluyor.Google chrome normal tarayıcıya göre yavaş çalışıyor.Fakat üzerinde gelen tarayıcı bu tür cihaz için oldukça tatmin edici.HD Videolar takılmadan akıcı olarak izlenebiliyor.Bunda da diğer çin malı tabletler gibi wifi çekimi çok iyi değil fakat evin modemden en uzak noktasında (arada 3 oda var) çekim sadece 1 diş azaldı.Forumdaki firmware güncellemesini henüz denemedim.Zaman bulduğumda daha ayrıntılı incelemelerimi sizlere aktaracağım.

Tablet fiyatını hakedermi diye soracak olursanız bu fiyata işinizi görebilecek kaliteli bir ürün diyebilirim.(EKRAN+KASA diğer çin tabletlere göre çok üstün)

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkancinoglu

Merhaba Arkadaşlar,

Ben mediamarkt internet kampanyasından 249 tl'ye aldım cihazı 2 gün önce.Cihaz geldi.Dış görünüm olarak oldukça iyi görünüyor.Henüz çok fazla test etme imkanım olmadı fakat ekran oldukça iyi görünüyor.Fakat tableti kapattığınızda ekranda enine çizgiler görünüyor.Sanırım IPS ekran ile ilgili.Ekran açılınca çizgiler yok oluyor.Google chrome normal tarayıcıya göre yavaş çalışıyor.Fakat üzerinde gelen tarayıcı bu tür cihaz için oldukça tatmin edici.HD Videolar takılmadan akıcı olarak izlenebiliyor.Bunda da diğer çin malı tabletler gibi wifi çekimi çok iyi değil fakat evin modemden en uzak noktasında (arada 3 oda var) çekim sadece 1 diş azaldı.Forumdaki firmware güncellemesini henüz denemedim.Zaman bulduğumda daha ayrıntılı incelemelerimi sizlere aktaracağım.

Tablet fiyatını hakedermi diye soracak olursanız bu fiyata işinizi görebilecek kaliteli bir ürün diyebilirim.(EKRAN+KASA diğer çin tabletlere göre çok üstün)

tam bunu soracaktım. media markt şu an iyi bi rakam vermiş. almaya değer mi hocam?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.