Şimdi Ara

Reeder A10ix Air Kullananlar (ANA KONU) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
9
Favori
28.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bu tablette ekran goruntusu nasil aliniyor ? Power + ses kisma olmuyor. İki pencere ust uste olan yere basili tutmakta ise yaramadi bilen var mi acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goztepeli__

Arkadaslar bu tablette ekran goruntusu nasil aliniyor ? Power + ses kisma olmuyor. İki pencere ust uste olan yere basili tutmakta ise yaramadi bilen var mi acaba

Uzun süre basılı tut o tuşlara

• İki yontemide denedim olmuyor uzun bassamda almadi ekran goruntusu

• Tabletin wifi çekim gücü nasıl? Kronik sorunları var mı? Kullananlar memnun mu?

• A7İQ model tabletimizde benim konuşan tom um adlı oyunu bir türlü açamıyorum. Her defasında benim konuşan tom um durduruldu hatası veriyor ve oyun açılmıyor. Tableti fabrika ayarlarına getirdim sonuç yine aynı. Bunun bir çaresi var mı arkadaşlar.
  • arkadaşlar sakın almayın ben vatan bilgisayardan aldım şimdi iade etmek istiyorum fakat vatan bilgisayar beni kale bile almıyor. servise gönderiyorlar servis sıkıntı yok deyip geri yolluyor. tablette clash of clans oynarken sürekli cihaz kendini wifi den atıyor oyunun bağlantısı kesiliyor. yetmiyormuş gibi bir de cihaz çok ısınıyor ve kapanıyor. şarz konusundada vasat cihazı şarja takıyorum oyunu açıyorum cihaz şarj olacağına şarjı düşmeye başlıyor ve sonra kapanıyor. cihazı 2 kere servise göndermeme rağmen servis yazılım attık bir sorun saptanamadı deyip geri yolluyor. bıktım usandım tablet parası kadar yol parası harcadım git gellerle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzatagan

arkadaşlar sakın almayın ben vatan bilgisayardan aldım şimdi iade etmek istiyorum fakat vatan bilgisayar beni kale bile almıyor. servise gönderiyorlar servis sıkıntı yok deyip geri yolluyor. tablette clash of clans oynarken sürekli cihaz kendini wifi den atıyor oyunun bağlantısı kesiliyor. yetmiyormuş gibi bir de cihaz çok ısınıyor ve kapanıyor. şarz konusundada vasat cihazı şarja takıyorum oyunu açıyorum cihaz şarj olacağına şarjı düşmeye başlıyor ve sonra kapanıyor. cihazı 2 kere servise göndermeme rağmen servis yazılım attık bir sorun saptanamadı deyip geri yolluyor. bıktım usandım tablet parası kadar yol parası harcadım git gellerle.

Hocam bende problemler yaşadım facebook sorunu ısınıp kapanması gibi ama gittim teknosadan almıstım değistirdiler şimdiki hiç sıkıntı yok

• Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Yazılımsal herhangi bir sorun oluşmadı. Bana göre fiyatına göre iyi bir cihaz. Şuana kadar gördüğüm en büyük sıkıntı fazla ısınması. Fazla oyun oynayınca elde tutulamaz hale geliyor. Saatlerde oyun oynamayacağım için sıkıntı olarak görmüyorum. Ekran kalitesi, dokunmatiği, hızı bana göre yeterli. Need for Speed MW yükledim hiç donmadı. Şarjı söylendiği gibi 10 saat boşta gidebilir ama kullanınca imkansız.

SD kart girişini üste kapağın içine almışlar ilk aldığımda klavuzda yazmadığı için bulmakta zorlandım :)

Teknosa dan 540 tl + 120 tl sigorta ile almıştım.
  • Arkadaşlar ısınma sorunu demişler ama 2 saat sağlam sistem harcayan bir oyun oynayıp kılıflarından çıkarıp bir dokunsunlar telefonların arkasına.
    A10ix in thermal sensör sıkıntısı olduğu doğru. Screen Dimmer yükleyin ne servisle ne de ısınıp kapanmasıyla uğraşın. Bukadar basit çözümü olan birşeyi de yapamıyorsanız ya da yapmak istemiyorsanız ipad var oda kusursuz değil ama ipad yazıyor :)

• bu ürüne uygun ekran koruyucu film ve kılıf nerden alabilirim
  • Kendi soruma cevap vereyim.Ürünü teknosadan aldım.Dün 439 tl ye düşmüştü. Netde araştırmamda ürün kasa olarak Teclast P98 ile aynı. Dolayısıyla kılıf ve ekran filmi olarak aliexpressten alınabilir.Ayrıca sanırım İpad air ile ekran boyutları aynı.Türkiyeden de alınıp takılır sanırım.Ben aldım.Elime geçince denerim.Gerçi ürünle beraber takılı ekran filmi geliyor.
    Malum termal uyarı çıkıyor.Arkadaşın dediği screen dimmer programını kurdum.Ekranı kısıp start dediğimde ( doğrumu kullanıyorum bilemiyorum) termal uyarı vermiyor.
    Ön izlenim malzeme kalitesi hiç fena değil.Fiyatına göre F/P oranı yüksek.
  • Boşverin. İade ettim bende. Zırt pırt kapanıyordu üstelik çok da ısınmadan.Sakın almayın uzak durun.
  • Daha dün aldım tableti media'dan 500e kılıfına ipad air ile birebir
    Oyun yüklemedim ancak bir problemim var WiFi yetersiz diyor yanı başımda ipad mini youtube da 720p açarken bende video açılmıyor sadece youtube da değil çekim gücü yetersiz. Bu problem sadece bende mi var? Uygulama yükleyerek geçer mi yoksa servise göndermem mi gerekli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enzi_ramsey -- 11 Eylül 2015; 23:03:33 >
  • Nisan ayı içinde Vatan'dan Windows lu Reeder 7 inc tablet aldım 199 TL gayet uygun güzel bir üründü.
    Reeder tabletlerini; Tasarım ve Fiyat açısından çok beğeniyorum. Performansı ise rezalet.
    Daha doğrusu peş peşe aldığım 2 tabletin ikisi de hatalı çıkınca iade ettim.
    ( 8 inc, Windows'lu Casper T8W aldım. Ram 1 GB olduğu ve ekran bana küçük geldiği için sattım,
    büyük ekranlı [en az 10 inç] ve en az 2 gb ramli bir cihaz bakıyorum)
    Reeder'in bu ürününü araştırmak için foruma geldim. Ancak şunu gördüm, bu cihazla ilgilenen
    Toplam: 15 kişi
    Satın alan: 13 kişi
    iade eden: 12 kişi

Nisan ayında 5 gün içinde aldığı iki farklı reeder cihazı arızalı çıkıp iade etmiş biri olarak,
    buradaki yorumları okuduğumda REEDER' i tamamen defnettim. Üstüne de bir kamyon toprak attım.
    Bir daha bu markaya araştırmak için bile bakmayacağım.

FORUMDAŞLAR hepinizi seviyorum, iyi ki varsınız:
    Not bu arada şöyle bir ürün buldum, tavsiye ederim
    http://urun.n11.com/ipad-ve-tablet/exper-easytab-e2d-130-celeron-1037u-2gb-64gb-ssd-116-P67074031
    2 GB RAM
    64 GB SSD
    11,6 Ekran (1366*768)
    Klavyesi var
    6000 mAh pil
    (ve diğer özellikler) Fiyatı da 438 TL ben bir tane ayırttım.

• quote:

Orijinalden alıntı: infileXible

Nisan ayı içinde Vatan'dan Windows lu Reeder 7 inc tablet aldım 199 TL gayet uygun güzel bir üründü.
    Reeder tabletlerini; Tasarım ve Fiyat açısından çok beğeniyorum. Performansı ise rezalet.
    Daha doğrusu peş peşe aldığım 2 tabletin ikisi de hatalı çıkınca iade ettim.
    ( 8 inc, Windows'lu Casper T8W aldım. Ram 1 GB olduğu ve ekran bana küçük geldiği için sattım,
    büyük ekranlı [en az 10 inç] ve en az 2 gb ramli bir cihaz bakıyorum)
    Reeder'in bu ürününü araştırmak için foruma geldim. Ancak şunu gördüm, bu cihazla ilgilenen
    Toplam: 15 kişi
    Satın alan: 13 kişi
    iade eden: 12 kişi

Nisan ayında 5 gün içinde aldığı iki farklı reeder cihazı arızalı çıkıp iade etmiş biri olarak,
    buradaki yorumları okuduğumda REEDER' i tamamen defnettim. Üstüne de bir kamyon toprak attım.
    Bir daha bu markaya araştırmak için bile bakmayacağım.

FORUMDAŞLAR hepinizi seviyorum, iyi ki varsınız:
    Not bu arada şöyle bir ürün buldum, tavsiye ederim
    http://urun.n11.com/ipad-ve-tablet/exper-easytab-e2d-130-celeron-1037u-2gb-64gb-ssd-116-P67074031
    2 GB RAM
    64 GB SSD
    11,6 Ekran (1366*768)
    Klavyesi var
    6000 mAh pil
    (ve diğer özellikler) Fiyatı da 438 TL ben bir tane ayırttım.

Reeder çok sorunlu tablet üreten firma daha doğrusu Çin'den getiren babama reeder a12ix aldık o bile sorunlu çıktı

• arkadaşlar reeder a10ix air tableti 2-3 aydır kullanıyorum, internet bağlantısı sürekli kopuyor,sıkıntı. zaten çoğu sorun yukarıda yazılmış bende onlara tek tek girmeyeceğim. Tablet elimden düştü, ekranın üst camı çatladı piyasada "üst cam" satan yok. Hatta internette satan varsa buraya link versin. Ben bulamadım. Aksesuar açısından da sıkıntılı bir ürün, samsung tabletlere bakıyorum her dükkanda "üst cam ekranı" raflarda duruyor, çeşit çeşit kılıfları var, kırılmaz ekran koruyucuları var. Başka bir markadan tablet seçin derim....şimdilik uzak durun.....
  • blueline. B kullanıcısına yanıt
    piyasada reeder dokunmatik camlar çok nadir bulunur. servise gönderin değişim yapsınlar fakat biraz tuzlu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazan12345

piyasada reeder dokunmatik camlar çok nadir bulunur. servise gönderin değişim yapsınlar fakat biraz tuzlu...

al işte yine bir dezavantaj. Neresinden tutsan elinde kalıyor. Bu tableti almak isteyen arkadaşlar bir defa değil bin defa düşünsün. Paranızı çöpe atmayın, dikkat. Öte yandan tamir parası vermek yerine üzerine 200-300 daha koyar sıfır başka model tablet almayı tercih edeceğim.
  • blueline. B kullanıcısına yanıt
    hocam siz yine de gönderin ve not ekleyin ücretini bana bildirmeden onarım yapmayın diye. belki ucuza yaparlar sizde yaptırıp satarsınız...elinizden çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazan12345

hocam siz yine de gönderin ve not ekleyin ücretini bana bildirmeden onarım yapmayın diye. belki ucuza yaparlar sizde yaptırıp satarsınız...elinizden çıkar.

haklısın ama reederden o kadar soğudum ki başkasına satarsam vicdanım rahat olmaz, hem alan arkadaşın kulaklarımı çınlatmasınıda istemem.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.