Şimdi Ara

Redmi pro mu mi max mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cidden çok arada kaldım mı maxin ekran boyutu korkutuyor. Redmi pronun da snapdragon olmayışı dolayısıyla quick charge özelliğinin bulunmaması. Kamera çok önemli değil. Redmi pronun ekraninin oled olması çok cezbediyor. Hangisini alsam keşke diğerini alsaydım diyecek gibi hissediyorum mesela birinin asla alınmaz dedirticek bi sorunu var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 aydir 64gb mi max kullaniyorum diger telefonu hic kullanmadim. 9 saatten asagi ekran suresi almıyorum pil performansi muthis ne yaparsaniz yapin 1 gunde yuzde 50 nin asagisina dusmuyor pil. Ekrani guzel pisman etmez. Kamerasi gunduzde cok guzel ama gece o kadar degil. Şimdiye dek keske su ozelligide olsaymis demedim. Boyutu gozunuzu korkutmasin tablet gibi birsey değil zaten 2. Gun alisiyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redmi pro kullaniyorum, suan global rom cikmadi ama eu rom da is goruyor.. Ekran ciddi anlamda piyasada ki bir cok telefona fark atar.. Global rom ciksin o zaman taksimde xiaomi haykiracam :)

• Ama global rom çıkmaz. O cihaz çin için hususi çıktı.

• Recepali55 R kullanıcısına yanıt
    Xiaomi kendi resmi sitesinde international kismina telefonu koydu, bu da cihazin uluslarasi satisa cikagi anlamina geliyor

• Mi max'i eline almadan karar verme.Boyutlari korkunç büyük çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Xiaomi kendi resmi sitesinde international kismina telefonu koydu, bu da cihazin uluslarasi satisa cikagi anlamina geliyor

Nereden takip edebiliriz.

Global romun çıkıp çıkmadığını.

• quote:

Orijinalden alıntı: Recepali55

quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Nereden takip edebiliriz.

Global romun çıkıp çıkmadığını.

http://en.miui.com/download.html Her telefon için buradan bakabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.