Şimdi Ara

Redmi Note 8 Pro 1088 TL - Trendyol (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
639
Cevap
26
Favori
130.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: messroe

Bu mesaj silindi.
    Merhaba, ekran görüntüsü koyabilir misin? bende hala tedarik aşamasında...
    birde müsteri hizmetleriyle neler yaşadın, kavga döğüş mü sakin sakin mi?
  • Müşteri hizmetleriyle görüştüm siparişim tedarik edilemediği için iptal oldu sağolsunlar lütfedermiş gibi 55 TL hediye çeki tanımlayacaklarmış sizden özür dileriz bla bla dediler iki iş günü içinde hesabıma para geçecekmiş trendyol işte ne beklersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde iptal edilmiş

• Ben de elendim
    Redmi Note 8 Pro 1088 TL - Trendyol

• 50 tl alt limitli 55 tl indirim kuponu vermişler.
  • bizimkiler iptal edildi,,, siz güle güle kullanın hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse indirim kuponuyla hemen mi band 4 aldım 120 liraya geldi xD

• Benimde iptal olmuş 50 TL çek

• Benim de iptal, yeterince faiz aldılar sanırım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hooper

Özel mesajla soru soran arkadaşlar için yaptığım başvurunun resmini buraya atıyorum, benzer şeyler yazabilirsiniz.

'' İşbu Sözleşmenin akdedilmesi tarafların ayrı ayrı DSM ile akdetmiş oldukları üyelik sözleşmelerinin hükümlerinin ifasını engellemeyecek olup taraflar işbu Sözleşme konusu Mal/Hizmetin satışında DSM’nin herhangi bir şekilde taraf olmadığını ve Sözleşme kapsamında tarafların yükümlülüklerini yerine getirmeleri ile ilgili herhangi bir sorumluluğu ve taahhüdü bulunmadığını kabul ve beyan ederler.''

Mesafeli satış sözleşmesinde 2. madde son paragraf böyle, trendyol kendini korumaya alıyor bu şekilde. Ama ben de sizin gibi yine trendyol adına başvurucam. Birşey çıkacağını sanmıyorum.

• Burada suç DAICO denen ne idüğü belirsiz firmaya yüklü miktarda satış yaptıran Trendyol'un. Siparişlerin mesefali satış sözleşmesine bakarsanız bu merdiven altı firmanın ne mail adresi ne de telefonu Trendyol'da bile kayıtlı değil. Kayıtlı olan firmalarınki "Firmanın iletişim bilgileri Trendyol'da kayıtlıdır" şeklinde yazıyor. Belki de gerçekten Trendyol bu firmanın yetkilisine ulaşamadı bile. Halbuki baştan sözleşme yaparken tüm bilgileri verme zorunluluğu getirilmeliydi. Yahu sen Trendyol olarak milyar dolara satılmış dev bir firmasın, bu kadar acemiliği nasıl yapıyorsun!

• ayıptır yazıktır günahtır
  • Benimde iptal oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: halilcrs

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hahahaha ğ helal hocam çok güldüm ya.. Benimde iptal oldu ama burdaki troller seviniyor maasallah

• Trendyol pek kullanmıyordum Bazı yaşadığım sıkıntılar yüzünden tövbe ettim Bence bu olayda iade edilip paranızı tam geri alırsanız yine sevinin

Trendyol yönetimi çok çakal Sizin paranızı kaç gündür çalıştırıyorlar Yine en karlı onlar oldu

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.