Şimdi Ara

Redmi Note 8 Pro 1088 TL - Trendyol (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
639
Cevap
27
Favori
130.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: radko

Bile bile dolandırılanların sayısı bi hayli fazlaymış.
    Bu ülkede sizin gibiler olduğu sürece tosuncuklar bitmez zaten 😂
    Asıl bu ülkede sizin gibi hakkını bilmeyen biri yok konuda.
    Herkes kredi kartı ile alışveriş yaptı, arada garantör trendyol var, trendyol'da yamuk yapsa (böyle birşey söz konusu değil tabiki) bankaya harcama itirazı denilen bir olay var, yapılan her alışveriş gönderilmemeye karşı sigortalıdır. banka iade eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilcrs -- 2 Aralık 2019; 17:45:9 >
  • Arkadaşlar yazılanları sabırla okuyorum.Cidden millet bazı konularda ne kadar hassasmış, keşke her konuda hayatta bu kadar hassas davransalar.Birincisi biz kimsenin malını zorla almıyoruz.Gece bi indirim olmuş bende sipariş verdim ve ürünü aldım.Eğer cidden söylendiği gibi fiyat hatası olsaydı sabah satıcı durumu fark edince telefonu alanlara dönüş yapar durumu izah ederdi bizde siparişi iptal ederdik.Neticede böyle bir durumdan faydalanarak almak kesinlikle istemem.Ama bu güne kadar satıcıdan resmi bi açıklama yada olumsuz bir dönüş yapılmadı esas nokta burası bence.Satıcı iyi niyetli olsa bugüne kadar siparişi iptal eder özür dilerdi.Şunu belirteyim zaten ben siparişi verirken bu durumu göze alarak sipariş verdim en kötü ihtimal geçte olsa paramı geri alırım.Neticede hergün tv de onlarca reklam yok efsane cuma vs.indirime girmiş ürünü almak neden suç olsun yada bu kadar edebiyat yapmaya özellikle telefonu almamış kişilerin edebiyatına gerek yok.Dediğim gibi ben hatalı fiyat girildiğine inanmıyorum özellikle bu saatten sonra trendyol devreye girmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: halilcrs

Asıl bu ülkede sizin gibi hakkını bilmeyen biri yok konuda.
    Herkes kredi kartı ile alışveriş yaptı, arada garantör trendyol var, trendyol'da yamuk yapsa (böyle birşey söz konusu değil tabiki) bankaya harcama itirazı denilen bir olay var, yapılan her alışveriş gönderilmemeye karşı sigortalıdır. banka iade eder.

Alıntıları Göster
    Kardeşim, niye ciddiye alıp, uzun uzun cevap verdin ki.
    Boşverin konuşup dursun kendi kendine trolcük.

• radko kullanıcısına yanıt
    heh bi sen akıllısın zaten :) bu olayı dolandırmayla bir tutuyorsan zaten boşa nefes alıyorsun demektir de, nedir zoruna giden 10 gün sonra hala bu konuda geziyorsun :) mazalah gönderirler de üzülürsün o yüzden gelelim de göndermesinler diye ağlayayım mı diyorsun ?
  • Trendyol devreye girdi zaten büyük ihtimal bak bu hafta black friday sen iptal etme çünkü heryerde kötü izlenim bırakırız dedi satıcıya, şimdi yıldırma politikası uyguluyorlar artık paraları iade olsuna kadar düşsünler bizde 50 liralık çek veririz bunada şükür ederler diye düşünüyorlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reDsbLacKSK -- 2 Aralık 2019; 22:3:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

heh bi sen akıllısın zaten :) bu olayı dolandırmayla bir tutuyorsan zaten boşa nefes alıyorsun demektir de, nedir zoruna giden 10 gün sonra hala bu konuda geziyorsun :) mazalah gönderirler de üzülürsün o yüzden gelelim de göndermesinler diye ağlayayım mı diyorsun ?
    kendi alamadı muhtemelen arkadaş. kendince birşeyler söyleme derdinde.
  • reDsbLacKSK R kullanıcısına yanıt
    Yıldırma vs den çok oyalama, bf geçsin de şikayet var da fazla şikayet olmasın diye oyaladılar :) ben reklam bütçesinden farkı karşılayıp başka satıcı üzerinden gönderirler belki diyordum ama bf de bittiğine göre o ihitmal de kalmadı. 1 2 güne iptalleri başlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun arkadaşlar, umarım en kısa sürede paranızı geri alırsınız. Boş yapmaya gerek yok, kimin hesabında fazladan 1088 TL olsa almak için şansınız denerdi, sonuçta ortada Trendyol var.
  • Bugün tüketici hakem heyetine başvurdum, bakalım ne olacak

• trendyol kadar üç kağıtçı bir site var mı acaba? bir daha önünden geçmem. morhipo ona 10 çeker. adamlar iade de kargo ücretini yansıtıyorlar.
    https://forum.donanimhaber.com/trendyol-iade-de-kargo-ucreti-aldi--141070394#141070394
  • quote:

Orijinalden alıntı: hooper

Bugün tüketici hakem heyetine başvurdum, bakalım ne olacak
    Hh ne ne yazdın ne payşaştın. Yol gösterirmisin

• Siparişler daha iptal edilmedi ki; THH'ye neden başvuruyorsunuz?

• Arkadaşlar umarım mağduriyetleriniz giderilir. Benim de 28 Kasım günü verdiğim siparişlerimin bazılarında Sipariş Alındı bazılarında Tedarik Aşamasında yazıyor. Sizin telefonlar da gelir inşallah. Acele yok. Bekliyoruz.
    Redmi Note 8 Pro 1088 TL - TrendyolRedmi Note 8 Pro 1088 TL - Trendyol

• bende bugun konustum musterı temsılcısıyle bır sıkıntı yok yollanacak urun dıyor.inatla emın degılım satıcının yollayacagından dıorum hayır yollanacak kusura bakmayın dıyor. neyse bekleyelım bakalım
  • Bugün ben de azarladım biraz. O satıcı ile konuşulup bana haber dönülecek dedim. Kadın hala siparişiniz gelecek merak etmeyin diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: messroe

Hh ne ne yazdın ne payşaştın. Yol gösterirmisin

Alıntıları Göster
    E devlette tüketici diye arayınca tüketici hakem heyeti (ticaret bakanlığı) çıkar, oraya tıklayıp modüle giriyorsunuz. İlgili modülde firmanın ve kendinizin iletişim bilgilerinizi girdikten sonra şikayet türünüzü belirtip şikayetinizi oluşturuyorsunuz, şikayet türü 6502 sayılı kanunun ihlali olacak, çünkü firma 6502 sayılı tüketici haklarını koruma kanununda belirtilen ticari ahlakı göstermemiş, reklamlarda belirttiği indirim kampanyasına istinaden yapılan alışverişlerde tüketiciyi mağdur etmiştir. Siparişimin fotoğraflarını, müşteri hizmetlerinin söylemlerini, firmanın reklam afişlerini de ekleyerek bir şikayet metni oluşturdum. Hepsi bu kadar, yalnız ekleri PDF formatında yükleyebilirsiniz onun için bilgisayarınıza PDF yazıcı yükleyip fotoları pdfye çevirip öyle yükleyebiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hooper -- 3 Aralık 2019; 21:41:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İstanbulda oturan gitsin baksin dukkan acik mi durumlar ne
    Trendyola ne bakiyonuz oyalama taktigi onlar en kotu hediye ceki verip kurtulacak
    Adamlar aralarinda anlasir verir bi miktar kurtulur
    Urunun gelme ihtimali %0.1 zaten ...
    İptalde etmeyin haaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: hooper

E devlette tüketici diye arayınca tüketici hakem heyeti (ticaret bakanlığı) çıkar, oraya tıklayıp modüle giriyorsunuz. İlgili modülde firmanın ve kendinizin iletişim bilgilerinizi girdikten sonra şikayet türünüzü belirtip şikayetinizi oluşturuyorsunuz, şikayet türü 6502 sayılı kanunun ihlali olacak, çünkü firma 6502 sayılı tüketici haklarını koruma kanununda belirtilen ticari ahlakı göstermemiş, reklamlarda belirttiği indirim kampanyasına istinaden yapılan alışverişlerde tüketiciyi mağdur etmiştir. Siparişimin fotoğraflarını, müşteri hizmetlerinin söylemlerini, firmanın reklam afişlerini de ekleyerek bir şikayet metni oluşturdum. Hepsi bu kadar, yalnız ekleri PDF formatında yükleyebilirsiniz onun için bilgisayarınıza PDF yazıcı yükleyip fotoları pdfye çevirip öyle yükleyebiliyorsunuz.

Alıntıları Göster
    O değil de arkadaş 10 üzerinden 10'dan vuruş yapmış helal olsun.

• Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapmak isteyenler için güzel bir rehber var.

Örnek belge
    Redmi Note 8 Pro 1088 TL - Trendyol

https://www.technopat.net/sosyal/konu/tueketici-hakem-heyetine-basvuru-rehberi.558402/

• quote:

Orijinalden alıntı: selcuk666

bende bugun konustum musterı temsılcısıyle bır sıkıntı yok yollanacak urun dıyor.inatla emın degılım satıcının yollayacagından dıorum hayır yollanacak kusura bakmayın dıyor. neyse bekleyelım bakalım
    30 Kasım'da da ben sipariş verdim hala tedarik ediliyor diyor hocam sanki mavi pantolon üretimi ni siparişe göre yapıyor acaba 1 pantolon fiyatına 2 pantalon aldım ondan mı bu eziyet
    Redmi Note 8 Pro 1088 TL - Trendyol

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.