Şimdi Ara

Redmi Note 4 Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ana konuya yazdım da cevap alamadım. Biraz da aciliyeti olduğu için konu açmak istedim.
    Kardeşime bu telefonu alacağız ama nereden alsak diye kararsızız. Bu gece alınacaktı yarına sarktı.

Xiaomi Redmi Note 4 32 GB (İthalatçı Garantili)
    http://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-4-32-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000005XUB4

Bu linkte belirtilmemiş ama daha önce satın alan varsa işlemcisi snapdragon mı? Bu önemli açıkçası...

Diğer sorum ise burdan mı alınmalı yoksa gg’den cepport satıcısından mı alınmalı sizce? Teşekkür ederim şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ogudeg -- 17 Ekim 2017; 22:30:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• piayback P kullanıcısına yanıt
    Galiba hepsiburada’dan alıcam hocam cepport falan kötü yorumlar gördüm forumda. Kurumsal bir firma sonuçta şu ana kadar iadede vs sorun çıkmadı bunda da sıkıntı olmaz umarım. Bahsettiğiniz link ile hbyi kıyaslarsak ne fark var sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ogudeg

Galiba hepsiburada’dan alıcam hocam cepport falan kötü yorumlar gördüm forumda. Kurumsal bir firma sonuçta şu ana kadar iadede vs sorun çıkmadı bunda da sıkıntı olmaz umarım. Bahsettiğiniz link ile hbyi kıyaslarsak ne fark var sizce?

iki ilandaki cihazda aynı hocam, fark yok. GG' de biraz daha ucuz diye attım
  • taksitli alabileceğimiz yer var mı ? Arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.