Şimdi Ara

Xiaomi Note 8 Pro 128Gb Galeri Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
6.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    note 8 pro 128 GB yeni aldım.
    Whatsap yedeğini yükledim 2000 kusur foto geldi geldi.Galeriye girince ALBÜM--ENSON fotoğraflarda 4000 küdür gösteriyor.
    Girince içi boş çıkıyor.
    ALBÜM deki diğer klasörlere girince bazen boş çıkıyor bazen de açılıyor içindeki fotoğraflar.

Dosya yöneticisine girince sıkıntı yok orda fotolar hep açılıyor.

Yeni aldım daha böyle bişey olunca ister istemez insanın canı sıkılıyor.ALTTA SS koydum.Şimdiden çok teşekkürler.Xiaomi Note 8 Pro 128Gb Galeri Sorunu
    Xiaomi Note 8 Pro 128Gb Galeri Sorunu

• Merhaba. Sırf telefonun kendi galerisi kötü diye canınız sıkılmasın. Basit galeri veya quick pic diye bir uygulama yükleyerek o dandik galeriden kurtulabilirsiniz. Belki o galeri ileride güncellemeyle düzeltilebilir de.
  • @Exfat; Reis su dediklerin içime su serpti ya la eyvallah :) bu android 10 güncellemesini faalan bekliyorum belki düzelir. Ama bu gibi galeri sorunu olan var mı ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihb1993 -- 19 Mart 2020; 20:30:14 >
  • Bende 1 ay önce mi 10t pro aldım aynı sorun bende de var. Kendi galerisini kullanmıyorum. Teknik destek yönünden xiaomi çok zayıf, bu sorunu onlarla paylaşmama rağmen dönüş yapan olmadı. Daha önce Huawei kullanıyordum. Her yönüyle sorunsuzdu. Google ile sıkıntısı olmasaydı yine Huawei tercih ederdim...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.