Şimdi Ara

Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Selahattin2626 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.095
Cevap
101
Favori
270.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı seyleri söylüyoruz aslında bende bir önceki postta dediklerini dedim ama cihaz baya zayıf geldi bana 10 serisi.Xiaomi global de bir tahminen bir haftaya kadar vermeye başlarlar diye düşünüyorum.Video yu izlemiştim bu seriyi araştırırken arkadaş bir telefoncu arkadaşından getirtip almış satın almak isteyenlere numarasını wp vermiş.Ben distribütör garantili yurt İci cihaz alırım alırsam galiba evophone mu ne.
  • Bu tip satıcılardan uzak durun.Dolar yükselince anında fiyat yükselişi yaparlar,düşünce de fiyatı sabit tutarlar.

Merak ediyorum 3400e alan var mı

Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jakuboo

Bu tip satıcılardan uzak durun.Dolar yükselince anında fiyat yükselişi yaparlar,düşünce de fiyatı sabit tutarlar.

Merak ediyorum 3400e alan var mı

Yarın lansman var. Artık kime kaça verirse :)

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    iner yarın o 2500 e..3400 lira verecen, kayıtla b.k pusurle ugrasacan, garantisiz cihazla cebellesecen..ne güzel is..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sub182 S kullanıcısına yanıt

Zaten 3.499 gibi fiyatla gelirse mecburen çekecekler.

2.700 bandında x3 sattılar herkes 4.000'e gelir diyordu. Bir geldi 3bin fiyatlar 2.100-2.200 :)

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    valla benim de gönlüm ondan yana ama malum, çıkış fiyatları yüksek oluyor..poco ile kıyaslarsak bu cihazin fazlası var,amoled koydular diye sisirecekler fiyatı tahminimce..en alt model 3600 den başlar,3800 ve 4000 diye devam eder...hatta 4 u geçer belki.. yarın belli olacak ak 🐑 kara 🐑..

• Yurtiçi garantili cihazlar ne zaman piyasaya düşer

• Berkæn kullanıcısına yanıt
    yarın başlar satılmaya İnternet sitelerinde..ya da ön siparişle başlarlar,1 haftayi bulmaz stoklara gelmesi..

• biraz önce bir yerde gördüm ama tekrar bulamadım bir satış sitesinde Xiaomi redmi note 10 3199 dan satışa çıkmış diye eğer doğruysa pro olan fiyatı ne olacak bakalım

• Satışa çıkmış https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-10-64gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBCV0000027FN5?magaza=Be%C5%9Fken%20Elektronik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smoke6666 -- 24 Mart 2021; 20:10:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G]

Xiaomi bir şeylere hazırlık yapıyor....

• quote:

Orijinalden alıntı: fairtail

biraz önce bir yerde gördüm ama tekrar bulamadım bir satış sitesinde Xiaomi redmi note 10 3199 dan satışa çıkmış diye eğer doğruysa pro olan fiyatı ne olacak bakalım

Benim hesabıma göre 3750TL -+100TL oynar.

• quote:

Orijinalden alıntı: smoke6666

Satışa çıkmış https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-10-64gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBCV0000027FN5?magaza=Be%C5%9Fken%20Elektronik

Umarım bu fiyat değildir.. Yani normali böyleyse pro 4000 olacak demektir.. O para verilmez..

• Arkadaslar düz redmi note 10 aldim bugun ikinci alan özelliği yok. Herkes de aynı mi pro modelinde varmi?

• serhatti S kullanıcısına yanıt

cuk oturmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 24 Mart 2021; 23:14:40 >
  • Çık artık satışa Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] 

• Yurtdisi olanini 3150 ye satiyolar satisa ciksin onlar ucuzlasin da alalim artik

• Redmi Note 10PRO

6+128 modeli 3799 TL

8+128 modeli 3999 TL

Açıklandı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: wickedfb

Umarım bu fiyat değildir.. Yani normali böyleyse pro 4000 olacak demektir.. O para verilmez..

Alıntıları Göster

Biliydim böyle olacağını Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] 

• quote:

Orijinalden alıntı: mucahitk0606

Redmi Note 10PRO

6+128 modeli 3799 TL

8+128 modeli 3999 TL

Açıklandı arkadaşlar

cihaz güzel ama etmez

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.