Şimdi Ara

Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.095
Cevap
101
Favori
270.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mucahitk0606

Redmi Note 10PRO

6+128 modeli 3799 TL

8+128 modeli 3999 TL

Açıklandı arkadaşlar

Nereden satın alılanabilir

• Berkæn kullanıcısına yanıt

Nisan ayından itibaren mi store lardan alınabilir

• Red mi Note10 da mı Nisan da satışa çıkacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: sub182

cuk oturmuş

Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] 

Fiyatlar 400-500tl fazla.kısa sürede 300tl gibi indirimler olacaktır.

• 3600,3800 ve 4000 olur diye tahmin etmiştim..4 u aşmamış bari..1 aya iner 100 er lira .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 64gb olan gelmeyecek mi peki?

• Temmuz gel artık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

Bu mesaj silindi.

Eminim öyledir Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3799 fiyatina biraz da olsa sevindim 3200-3300 istiyorlardi yurtdisi olanlara fiyatlari indirsinler de alalim Gonul ister garantili almak ama rom atinca garanti disi birakirlar.

• Nuroxy kullanıcısına yanıt

Xiaominin kendi romunu garantiye gönderirken geri yüklersin öyle götürürsün Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G] 

• Sahibinden kayıt yapıp satıyorlar ama bunu imei kolnlama ve 2. Hat da kayıtlı mı oluyor? Garantiside olmaz bunların ama fiyatları neredeyse yarı fiyatına veriyorlar

• Jakuboo kullanıcısına yanıt

Mesajı kendin siliyorsun, "silinsin" yazmıyorsun.

Redmi Note 10 Pro [ANA KONU] Mi TR Fiyatlar Açıklandı [Amoled 120Hz 108MP SD732G]
  • pusat1249 kullanıcısına yanıt

Telefon modeline ve yapan adama göre değişiyor hocam, almadan önce sorup öğrenmek gerekiyor. Çift hat olanlarda bazen bir hat kapatılıp sadece öbür hattı kayıt edebiliyorlar.

• 64 gb gelse 3599 olurdu güzel olurdu

• Merhabalar

webde bazı kişiler satmaya başlamış bile. bunlar avrupa'dan felan getiren kişiler mi? garantisi oluyor mu?

• eXaLs E kullanıcısına yanıt

Kaçak IMEI atılanlar var onları alma. N11 ve Hepsiburada garantili satıyor. Oralarda yakında çıkar satışa şuan redmi note 10 düz modeli var sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 26 Mart 2021; 9:27:12 >
  • kabul etmek lazım,artik 3000lira altına alınabilecek telefon yok,ekonomi ve vergi durumları belli.. kaçak alırsanız da imei garanti vs.ile uğraşması var ki ben hic tercih etmiyorum.. yıllar once almıştım bu şekilde telefon ama epey basım ağrımisti..o saticilarin da çoğu sahtekar,kar marjlari yüksek;üstelik kutu baska,model baska, şarj cihazları orjinal değil,elden çıkarmak istereniz satması zor..ben garantili alıp 1 sene temiz kullanıyorum,yenisi çıkınca eskisini satip uzerine biraz koyup alıyorum.. kaçak macerasina girmek tercih meselesi tabi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 26 Mart 2021; 11:52:45 >
  • Ben huawei p30 ilk çıktığında yarı fiyatından daha ucuza kaçak olanını almıştım bir müddet kullandıktan sonra telefon kapanmıştı sonra aldığım telefoncuya götürdüm bir işlem yapmıştı sonra sorunsuz olarak 1 yıl kullanıp 6s ile takas etmiştim ama huawei p30 bence 5 gömlek üstün 6s ten şimdi de hala 6s kullanıyorum ama kaçak Maçka note 10 pro alacağım Muhtemelen

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.