Şimdi Ara

Reddedilen kızı etkileme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kıza cuma günü okul çıkışı açıldım kızın cevabı ise daha yeni bir travma atlattım oldu.Aslında arkadaşlarıyla konuşurken birine çıkma teklifi etsemmi diye soruyordu.Şimdi bu kızın yüzüne yalan söylediğini söylemedim ama bana yalan söylenmesini sevmiyorum.Bu kızla aynı sınıftayım.Salı günü okula gidince bunu etkilemek için ne yapabilirim.Amaç geri dönüş almak ama kabul etmemek.Şimdi egosu tavan yapmış ortalıkta atıp tutuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kizi hic miklemessen cok etkilenir Facebook onayli

• Kiz peşinde koşmadim memnunum evlenmedikten sonra sadece kizlarin egosunu besleriz

• Bundan sonra yuzune bile bakma bu onun icin yeter

• Kiza zorla sahip ol egosu hava olur.

• Cikar vur masaya

• Bi kiz vardi teklif etti redettim. Kiz o gunden beri yuzume hic bakmadi gozgoze gelmedik bile. 2 senedir

Suratina bile bakma en iyisi diyim sana sakin bakma asla yoksa kaybedersin

• Aynı sınıftayız.Salı günü ne... yicez bakalım.Kızda okulda havalı olsa gam yemicem.Normal bişey ama güzel kız.Neyse peşimden koşmasını nasıl sağlarım.Parfüm kullanırım.Maviden nike den giyinirim
    Zenginin haftalığım 50-75 tl arası onun kine göre daha fazla arkadaş çevrem var.Doğum günü 13 nisanda bu arada.Yani asıl amaç peşimden koşmasını sağlamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gas Monkey -- 29 Mart 2014; 23:40:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gas Monkey

Aynı sınıftayız.Salı günü ne... yicez bakalım.Kızda okulda havalı olsa gam yemicem.Normal bişey ama güzel kız.Neyse peşimden koşmasını nasıl sağlarım.Parfüm kullanırım.Maviden nike den giyinirim
    Zenginin haftalığım 50-75 tl arası onun kine göre daha fazla arkadaş çevrem var.Doğum günü 13 nisanda bu arada.Yani asıl amaç peşimden koşmasını sağlamak.

Kanka nikeden giyinene kızlar teklif ediyor zaten

• Yas kac 13 falan mi?

• Ya o anlamda denenmiştir parasal anlamda sıkıntım yok anlamındadır o biraz yanlış cümle kurdum.Kızı etkilemek için ne yapmalıyım amaç o.

• Yorumlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.