Şimdi Ara

Red mi 5 plus sistem başlatıcı 13 Mayıs güncellemesi sonra sürekli çökme (çözümiçerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Resmi güncelleme sonrası aralıksız çökme gerçekleşti
    Ana ekran sürekli çöktüğü için hiçbir ayara bile giremiyodum. Eğer bu durumda iseniz bir başka telefondan herhangi bir launcher indirip watsaptan kendinize atın bildirimswn watsapa girn.
    İster bu launcheri kullanın isterseniz orjinale dönmek için ayarlar-uygulamalar-uygulama yönetici- sistem başlatıcı- güncellemeleri kaldır
    Bunu uygulayın. Ayarlara girin ana ekran kısmına gelin başlatıcıyı "sistem başlatıcı" seçin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardım edermisin kardes dediğinden birsey anlamadım

• Merrttozcann M kullanıcısına yanıt
    Ayarlara girebiliyo musun ?

• Xiaominin Launcher güncellemesi yapmasından sonra telefonda hata oluşuyor (6 pro var bende). Telefon ana sayfası durmadan hata mesajı verip, nerdeyse işlem yapmaya izin vermiyor.

Ancak whatsapp ile gelen bildirimleri açmak mümkün. bi telefondan kendinize Nova Launcher ın google play store indirme linkini göndererek, yeni launcher ı indirebilirsiniz. Yeni güncelleme gelene kadar, böyle devam etmek gerek gibi duruyor.

• Ya da (yine note 6 pro için. diğerleri nasıl bilmiyorum)
    1. wifi pil ömrü kısmına basıp aşağı çekin
    2. sağ üstteki ayarlar simgesine tıklayın
    3. aşağıya doğru inip yüklü uygulamalara basın
    4. ilk yorumda arkadaşın belirttiği sistem arayüzüne tıklayın
    5. altta ortada güncelleştirmeleri kaldır diyo. ona basın

• Hwr halükarda ya launcher APK sı indirip kuracaksınız ayarlara girip sistem başlatıcı uygulamasının güncellemelerini kaldıracaksınız. Yqda başka yollardan ayarlara girip aynı işlemi yapacaksınız. Yada başka launcher yükleyip onla devam et edeceksiniz.

• tamamen REZİLLİK...
  • bende de aynı problem oldu telefonu sıfırlamak zorunda kaldım dün gece ama tekrar güncelleyince yine aynı problem oldu saçma sapan bir problem bu işlerden anlamayanlar ne yapsın şimdi yada belli yaştaki insanlar mecbur telefoncuya gidecekler böyle bir ortamda... böyle ufak bir gereksiz güncellemeyi bile beceremiyorlar sorun çıkıyor... zaten telefondan soğudum her yeni gelen güncelleme ile telefon biraz daha yavaşladı hard reset atsam bile ilk aldığım günle hiç alakası yok cihazın neyse sabah sabah uyuz oldum yine redmi 5 plus a... Not: telefonda hiç bir zaman oyun oynamam sadece sosyal medya kullanıcısıyım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.