Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Yama Projesinin İptali (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
5
Favori
55.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
109 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ondan sonra firmayı eleştiriyor dan sonra soru işareti koymanla türkçe bilgini gösterdin 😀.
    Ülke sınırları içinde satılan bir ürünü almaya hakkımız var.
    Aynı zamanda bunu da benim gibi sırf türkçeleşeceği için alan yüzlerce insan varken oyun türkçeleşmesine karşı tepki göstermenle kimin seviyeli olduğunu kimin haddini aşmadığını belli ettin. ( Ben bunu herhangi bir yetkiliye en ufak bir söz soylendiginde yasal olarak hakkı olmadı için sen nasıl bunu söylersin diye şikayet eden zihniyetten ayırt edemiyorum.)

Ayrıca başından beri sana bu kadar yazdığım için de pişmanım çünkü değmezsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetkarakuş -- 4 Eylül 2020; 21:52:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaceİnMirror

Bu mesaj silindi.
    John sonu da Erol gibi süresiz atılmak olacak o yol da ilerliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10kdays

John sonu da Erol gibi süresiz atılmak olacak o yol da ilerliyor.

Alıntıları Göster
    Banlatsana banlatabiliyorsan o zaman? Hayırdır bu özgüven nereden geliyor, ben de o yolda ilerliyormuşum falan? Şu iki tarafta da görevli mod arkadaşınıza mı güveniyorsunuz?

Sanki herkes kendileri gibi düşünmek zorunda, düşünmeyenler banlanma yolunda ilerliyormuş. Bak sen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Banlatsana banlatabiliyorsan o zaman? Hayırdır bu özgüven nereden geliyor, ben de o yolda ilerliyormuşum falan? Şu iki tarafta da görevli mod arkadaşınıza mı güveniyorsunuz?

Sanki herkes kendileri gibi düşünmek zorunda, düşünmeyenler banlanma yolunda ilerliyormuş. Bak sen..

Alıntıları Göster
    Abacı gibi millete küfür et bu konu da o zaman banlatayım. kapişş + o dediğin admini tanımıyorum.

Red Dead Redemption 2 Yama Projesinin İptali

Red Dead Redemption 2 Yama Projesinin İptali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10kdays -- 5 Eylül 2020; 13:27:34 >
  • Beni kendinizle ya da başkalarıyla karıştırmayın. Ben siz miyim köşeye sıkışınca aciz bir şekilde küfre sarılayım.

Forumdaki seviye gün geçtikçe düşüyor..
  • Şepirt bu ne ürperti seziyorum .. Bu kullanıcının mesajlarını alıntılayamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10kdays -- 5 Eylül 2020; 16:44:29 >
  • Neler dönmüş serhat buralarda, iki troll takımı birbiriyle versuslaşmış. Bakalım kim kazanacak? Şepırt ve troll ekibi versus çeviri yancı fake troller. FIGHT!

• @Round Robin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10kdays -- 5 Eylül 2020; 16:58:34 >
  • Red Dead Redemption 2 Yama Projesinin İptali

End Game... Şepirt origin den ekliyorum gel bakayım kenara fifa da nasılsın
  • yama hiç bir zaman olmayacak herhalde.
  • umudu kesip ingilizce oynamaya başladım,yama eğer çıkarsa bir de türkçe bir daha bitiririm.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.