Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (903. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.935
Cevap
277
Favori
453.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 901902903904905
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Legendery animal bizi öldürdüğünde daha sonra tekrar karşımıza çıkma şansı varmı ? Yoksa sadece bir keremi gözüküyor ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLexmk

Legendery animal bizi öldürdüğünde daha sonra tekrar karşımıza çıkma şansı varmı ? Yoksa sadece bir keremi gözüküyor ?
    Sen öldürene kadar karşına çıkar.
  • maicole kullanıcısına yanıt
    Hocam birde şunu soriyim beyaz jaguar derisi aldım mağaradan satmam gerekli galiba ama unique item diyor strawberry de bir kasaba yönlendirdi beni ama unique itemi satmamak lazım diye biliyorum bunu görev icabı satmak mı gerekiyor

• quote:

Hocam birde şunu soriyim beyaz jaguar derisi aldım mağaradan satmam gerekli galiba ama unique item diyor strawberry de bir kasaba yönlendirdi beni ama unique itemi satmamak lazım diye biliyorum bunu görev icabı satmak mı gerekiyor
    Hatırlamadım, ne desem yalan olur.
  • aLexmk A kullanıcısına yanıt
    Kamptaki strauss var ya hani şu etrafa borç veren eleman. Onun görevlerinden biri sizin bahsettiğiniz. Deriyi satıp parayı kamptaki para kutusuna bırakmalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzun1911 -- 31 Mayıs 2020; 0:22:40 >
  • uzun1911 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam mecbur sattım diğer görevler kilitlenmişti parayıda bırakiyim o halde 👍🏻

• Dutch ı öldürememek içimde kaldııı !!!

• Avımızı gözlemlerken falan sürünemiyoruz dimi ? Bu kadar detay içeren oyunda sürünme nasıl olmaz anlamadım yada varda benmi bilmiyorum

• Oyunda 2 farklı save şeklinde oynuyoruz. Biri oyundayken autosave yapıyor sıkıntısız, diğer kişi kendi storysine girdiğinde autosave açıksa oyun bi öncekine kayıt edilsin mi diye soruyo sürekli. Autosaveyi iki farklı storyde kullanma şansımız yok mu ?

• quote:

Avımızı gözlemlerken falan sürünemiyoruz dimi ? Bu kadar detay içeren oyunda sürünme nasıl olmaz anlamadım yada varda benmi bilmiyorum
    Sürünme yok oyunda, çökerek gitmek gerek av için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bataklıkta balık tutmaya çalıştım bugün special lure ve batalık yemi ile 10 dan fazla denememde hiç tutamadım sürekli oltadan kaçıyor L analogu balık çırpınırken ters tarafa itiyorum balık durunca R analoğu hızlıca çevirip L analoğuda aşağı çekip oltayı yukarı kaldırıyorum.Ama balık yakınlaşmak yerine uzaklaşıyor ve kaçıyor.Küçük balıklarda sorun yoktu ama büyük balık tutmayı beceremedim varmı bi püf noktası ?

• aLexmk A kullanıcısına yanıt
    Büyük balıkların olayı o zaten, daha zorlu ve uzun sürüyor. Sabırla bekleyip uğraşacaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bataklıkta balık tutmaya çalıştım bugün special lure ve batalık yemi ile 10 dan fazla denememde hiç tutamadım sürekli oltadan kaçıyor L analogu balık çırpınırken ters tarafa itiyorum balık durunca R analoğu hızlıca çevirip L analoğuda aşağı çekip oltayı yukarı kaldırıyorum.Ama balık yakınlaşmak yerine uzaklaşıyor ve kaçıyor.Küçük balıklarda sorun yoktu ama büyük balık tutmayı beceremedim varmı bi püf noktası ?
    Başlarda zor geliyor sonra alışıyorsun, tabi bir şeyleri yanlış yapıyorsunuz, normalde uzun da sürse reel in işlemini bitirmeniz lazım.

Balık çırpındığı zaman sol analogu aşağı tutun, böylece çırpındığında sadece olduğu yerde kalır.
    Reel in yaparken çok hızlı olmalısınız. Her bir tür analog döndürüşünde sol analog aşağı yapın.
    Oltayı aldıktan sonra elinize eagle eye’ı aktifleştirin, büyük balıklardan yakınlarda varsa yakınına oltayı salın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 1 Haziran 2020; 11:18:48 >

• maicole kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkürler ben balık çırpınırken sol analoğu sağa sola çekiyordum uzaklaşıyordu sürekli artık aşağıda tutarak denerim

• Arkadaşlar görevler haricinde serbest gezerken banka soyabiliyor muyuz? Bankaya girince bir türlü soyamadım. Bir de kasabada gezerken silahçı bodruma adamın birisini bağlayıp kadın gibi giydirmiş Adam yardım istiyor ama kurtaramadım nasıl kurtarabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi john ciga -- 1 Haziran 2020; 14:17:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: john ciga

Arkadaşlar görevler haricinde serbest gezerken banka soyabiliyor muyuz? Bankaya girince bir türlü soyamadım. Bir de kasabada gezerken silahçı bodruma adamın birisini bağlayıp kadın gibi giydirmiş Adam yardım istiyor ama kurtaramadım nasıl kurtarabilirim?

Rhodes adlı kasabada silah satıcısının bodrum katındaki genci görmüşsün :) Oyunda bu tarz rastgele çok sayıda görev var. Bu görevi aktif etmek için, o gençle karşılaştıktan sonra silah satıcısına giriyorsun ve silah çekiyorsun. Onun ardından satıcıya silah doğrultmuş şekilde bodruma iniyorsun, orada hikayenin aslını öğrenip mevzuyu çözüyorsun :)

• oziboaydino kullanıcısına yanıt
    Gördüğüm kadarıyla yok hocam.
    Siz iki farklı manuel save alıyorsanız, iki ayrı autosave almanın önemi nedir?

• Oyunu daha önceden bitirmiştim ama zamanın da şöyle görseller çekmiştim hatıra olarak kalsın.

Görselleri spoiler içine aldım yer kaplamasın, bakmak isteyenler buyursun.

• BayCicik kullanıcısına yanıt
    Hiç hocam sürekli kritik bir şeyde manuele gir çık aklımın savede kalmaması içindi :)

• oziboaydino kullanıcısına yanıt
    Anladım :))

• 
Sayfa: önceki 901902903904905
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.