Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (688. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.935
Cevap
277
Favori
453.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk olduğu İçin zor bi soru ama bence rdr olanı al fifa indirimli olarak bulunuyor baya çünkü. Oyun olarak rdr çok çok daha iyi ama bir fifa da mutlaka şart ps ye :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Wildlife art gorevini tamamladim, kadin hediye verdi gorev bitti

Trophy alamadim neden acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ricky.McFloyd kullanıcısına yanıt
    İkisi de oynamak istediğim ve kutulu olanları pahalı olan oyunlar. Üstteki arkadaş da haklı aslında Fifa her sene çıkıyor ama RDR gibileri zor geliyor. Sanırım RDR2'den yanayım ben de. Hocam bir de net bir cevap alamadım bir türlü. Bu oyun için kurulum esnasında (kutulu) internet gerekir mi? Evimizde sınırsız internet yok çünkü. Sorun yaşamak istemiyorum..

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Onun cevabını bilemiyorum malesef çünkü ben sanal marketten alıyorum genelde oyunları. Bazılarında gerekiyo ama rdr de durum nedir hiç bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • joof kullanıcısına yanıt
    It’s Art kupasindanmi bahsediyorsun hocam

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Evet, niye alamadik kupayi

• Arkadaşlar merhaba, RDR2'yi sadece online oynamak için almayı düşünüyorum. Konu hakkında bilgi verebilecek yorum yapabilecek var mı? Sadece online modu için değer mi sizce?_
  • joof kullanıcısına yanıt
    görev tamamlanmişta kupa için yapman gereken şeyler var daha hocam. inşallah kadinin gönderdiği hediyeyi atmadin satmadin kupa için yapman gerekenler videoda var

https://youtu.be/RiixREDhEbw

• Ricky.McFloyd kullanıcısına yanıt
    Anladım. Net bir cevap gelir umarım.

• defected kullanıcısına yanıt
    Gambler, Herbalist, Survivalist gibi insanı hayata küstürebilen challengelar tamamlandıysa devam edin, birkaç güne tamamlarsınız.
  • Az önce çok tuhaf bi ayıyla karşılaştım. 18 ayı saldırısı kupasını kasıyorum bi ayı dinazor kemiği bulunan mağarada bağırıyordu. Gittim yanına kadar saldırmıyor hayvan mağaranın içinden çıkmıyor. Bacaklarına 4 bıçak fırlattım. Canı azaldı herhalde mağaraya girdi uzandı yere. İzledim onu 2 dk sonra öldü. Onur puanı da kaybettim sayesinde.

Oyunda size saldırmayan ne olursa olsun öldürmemek lazımmış demekki.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Oha abiagle bak ya tam turk kadini valla

Sagol hicam. Simdi bi tane kadini baglayip attim atin arkasina eve goturuyirum bakalim nolcak

• quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Arkadaşlar merhaba, RDR2'yi sadece online oynamak için almayı düşünüyorum. Konu hakkında bilgi verebilecek yorum yapabilecek var mı? Sadece online modu için değer mi sizce?_
    çıkmayan birşey için kimsenin düzgün yorum yapabileceğini düşünmüyorum online hakkında.
    hikayesi müthiş ama.tek hikayesi için alınır bence. online güzel olursa üzerine kaymak olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Gambler, Herbalist, Survivalist gibi insanı hayata küstürebilen challengelar tamamlandıysa devam edin, birkaç güne tamamlarsınız.

exoticler
    rock carvings
    tüm hayvan türleri mevzusu
    tüm silahlar
    tüm eşyalar

bunlar kaldı da
    bitmiyor ki ya

ayrıca en sinirlendiğim challenge açık ara gambler oldu

tamamen şans çünkü, adı üstünde kumar gerçi de

vallaha televizyona fırlatıyordum bi ara dualshock u

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Hocam internet olmadan RDR2 oynanır mı? Kutulu diskten bahsediyorum. Sınırsız internet yok maalesef.

• PVH kullanıcısına yanıt
    online betası çıkacak nasılsa acele etmeyin ama bu oyunun onlineından zevk almak için sağlam bir kaç tane oyuncu arkadaşınız olacak, coop oynayıp beraber soyguna,ava gideceksiniz.öyle tadı çıkar....
    oynanır
  • defected kullanıcısına yanıt
    %100 için tüm hayvanlara gerek yok 50 tane bulmak yeterli, silahlardan 48'ini bulmanız yeterli konuda birçoğunu yazdım özelleri eklemedim onları da ekleyeceğim bir ara. Ekipmanlardan 10 tane bulsanız yetiyor. Exoticslerde bitkiler kolay da kuşlar sabır sınıyorlar. Gambler çok lanet bir şey, 5 kartla Blackjack yaptım rahatım, kasa ne yaptı peki? Blackjack çekti. Tabii bu durumdan sonra Van Horn'da 50 kişi falan öldü sonrasında Blackwater'a giderken 10 kişi yolumu kestiler intikam almak için.
    oyunu oynamak için intenet gerekli değil ama kurulum sırasında 3 gblık bir güncelleme çekiyor.ben dün oyanerken evin neti kesildi,ps4 uyarı verdi oyuna bir etkisi olmadı ama kurulum sırasında 3 gblık dosyayı indiremezse sorun yatartırmı sanmıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

%100 için tüm hayvanlara gerek yok 50 tane bulmak yeterli, silahlardan 48'ini bulmanız yeterli konuda birçoğunu yazdım özelleri eklemedim onları da ekleyeceğim bir ara. Ekipmanlardan 10 tane bulsanız yetiyor. Exoticslerde bitkiler kolay da kuşlar sabır sınıyorlar. Gambler çok lanet bir şey, 5 kartla Blackjack yaptım rahatım, kasa ne yaptı peki? Blackjack çekti. Tabii bu durumdan sonra Van Horn'da 50 kişi falan öldü sonrasında Blackwater'a giderken 10 kişi yolumu kestiler intikam almak için.

hahahaha :D aynen ben de masadakilere sıktım sürekli sinirden :D

önce şu exoticlere girişicem sanırım ya çıksın aradan :/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.