Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (686. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.936
Cevap
278
Favori
453.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 150 rahat vardır, özellikle Collectables ve Player başlıkları ölüm gibi çok uzun sürüyorlar. Onlar biterse bitirmiş gibi sayılıyorsun zaten.
  • Chapter 3ten 4 görev yaptım. Oyunun sonuna çok var mı? Bitmesini istemiyorum ağırdan alayım yarıyı geçtiysem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spoiler sayılmaz random olaylardan biri.

Adamın biri yardım istedi, kolundan yaralanmıştı. St. Denis deki doktora yetiştirdim. Doktor kolunu kesti adamın. Çıktım gittim.

Aradan baya uzun zaman geçti. Şehirde biri idam ediliyordu. Bir baktım benim yardım ettiğim kolu kesilen adamı asıyolar. Birşey yapmadım ve adam idam edildi. Oradaki polise Arthur., Bu adama kolu için yardım etmiştim biliyomusun dedi şaşkın ifadeyle.

Düşündüm de acaba adamı idamdan kurtarma şansım var mıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thriller89 -- 21 Kasım 2018; 13:35:18 >

• Linç yermiyim bilmiyorum ama ben oyunu şu an için çok beğenmedim arkadaşlar :)

Chapter 3ün ilk bölümlerine kadar geldim. Nedenine gelirsek oyun "güzel" bir GTA kopyası olmuş bence. Dediğim gibi "güzel" bir kopya ama GTA'da yaptığım şeylerin bire bir aynısını burada yapmak beni soğutuyor oyundan.
    1-Göreve giderken at üstünde geçen konuşmalar, GTA'nın klasik araba içindeki konuşmaları.
    2-Yine bolca kovalama sahneleri.
    3-Bazı görevler direk GTA V'den alıntı gibi nerdeyse. Özellikle gece uyuyan iki adamın evini soyduğumuz görev V bile değil baya SA'daki görevin aynısı oyunun başında böyle bir görev vardı :)
    https://www.youtube.com/watch?v=7FqYcZZ94Xg

Oyunlarda gerçekciliği seven biri olarak detaylar çok hoşuma gitti ve ufak şeylerle uğraşması gerçekten çok eğlenceli şunuda söylemek lazım "yaşayan açık dünya" olayını bu sefer tam anlamıyla yapmış Rockstar tebrik etmek lazım. Ancak şimdilik görev tasarımları beni çok soğuttu oyundan her görevde GTA V geliyor aklıma umarım oyun ileride açılıyordur. Tekrar yenilemekte fayda var oyun kötü değil ama bu kadar abartılacak kadarda değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMute23 -- 21 Kasım 2018; 14:13:31 >

• TheMute23 T kullanıcısına yanıt
    Haklısınız böyle bir oyun için ne gerek var diyaloga falan dümdüz bastı gitti oynarız oyunu.Koklaşa koklaşa sonuçta konuşa konuşa değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ItsCawfeee

Haklısınız böyle bir oyun için ne gerek var diyaloga falan dümdüz bastı gitti oynarız oyunu.Koklaşa koklaşa sonuçta konuşa konuşa değil.
    Diyalog olmasın demiyorum ama oyun bazen seni çok fazla kendi istediği yola sokuyor. Kampa girince otomatik görev alıyor ve hop bir anda at arabasında buluyorum kendimi, halbuki başka planım vardı benim. Sonra dakikalarca konuşa konuşa git gel soğutuyor beni oyundan. Oyun gereğinden fazla yola sokmuş gibi hissediyorum bizi en azından görevlere kendimiz gitseydik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMute23 -- 21 Kasım 2018; 14:12:29 >

• kampa girince otomatik görev almak diye bir şey yok.hem o konuşmalar havadan sudan başlıyor ve genelde görevle ilgili oluyor.hoseyle ayı avına giderken avlanma ile ilgili, tuzak kurmakla ilgili bilgi veriyor. gta 5 in neresinde ayı avı muhabbeti döndü..

Evin soyulduğu görevdede eğer gündüz yapmayı seçerseniz tamamen farklı ilerliyor görev.hatta bu göreve giderken
    ayıyı naaptın diye soruyor, ayıyı avlayıp,avlamadığnıza göre tamamen değişiyor muhabbet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep.34 -- 21 Kasım 2018; 14:57:59 >
  • thriller89 kullanıcısına yanıt
    Daha oldukça fazla var :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu oyun yuzundenps4 aldim

Baska oyun oynamak gelmio icimden

Spiderman bile sarmio

..

Benim.gibi olan cok vardir.

Yeni bi nesil oyunculuk baslatmistir.

Dogrumu.benim gibi hissesenler var mi.ya da yok mu.

Son olarak haritada bu hazina haritasi aldim..haritada gorunmuo.ne zaman gorunur

• klongs kullanıcısına yanıt
    Bill değil micah o. Denemedim ama sanmıyorum çünkü şehir içinde büyük bi olaya karışınca maske işe yaramıyor.

• ben daha almadım haritayı ama envanterden seçmeyi deneyin.Genelde öyle işliyor çünkü.
  • celikadam1985 C kullanıcısına yanıt
    RDR2 ile Spiderman çok farklı iki oyun zaten. RDR2 ağır oynanış ve aim assist ile kolay aksiyonu derin bir hikayeyle birleştirip çok farklı bir oyun olmuş ama Spiderman de güzel. :)

Bir süredir tadını çıkarta çıkarta RDR2 oynuyordum dün Spiderman'e başladım da resmen koşturmaca gibi geliyor bu dünya.. Ancak güzel oyun olmuş..
  • cocobongo555 kullanıcısına yanıt
    Yok sadexe o son sinematik farklı oluyor yoksa nihai son aynı. Bir de ara sahneler farklı oluyormuş bu Spoiler sayılmaz misal bazı sahneler ver hatırlarsın kurt gördüğün eğer onurlu oynarsan oralarda geyik görüyormuş falan.

• quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

150 rahat vardır, özellikle Collectables ve Player başlıkları ölüm gibi çok uzun sürüyorlar. Onlar biterse bitirmiş gibi sayılıyorsun zaten.

Challange lar zorladı mı peki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen ne diyorsun, en çok onlar zorladı.
  • Rehbere yeni başlıklar ekledim, rehberde şu anda toplam 30 tane başlık bulunuyor. RDR'nin hikayesi ve RDR2'deki mini oyunlar dışındaki neredeyse her şeyi eklemeye çalıştım yine eksikler olabilir vaktim oldukça güncellemeye devam ederim.

YENİ EKLENEN BAŞLIKLAR

Hikaye- melkor23'e çevirip paylaşmama izin verdiği için teşekkür ediyorum.
    Hayvanlar - Tüm hayvanların listesi, nerede bulunduklarını gösteren video serisi, efsanevi hayvanlar
    Balıklar- Tüm balıkların listesi, nerede bulunduklarını gösteren video ve resimler, efsanevi balıklar
    Toplanabilir Stranger Görevler- Stranger görevlerini ikiye böldüm, bu başlıkta sadece toplanabilirleri kapsayan stranger görevleri bulunuyor.
    Hazine Avcılığı- Hazine haritaları ve yerlerini gösteren videolar
    Challenge Görevler- Oyundaki bütün challenge görevleri, nasıl yapıldıkları, ödülleri, rehber videolar
    Yerleşim Yerleri- Oyunun 6 ana yerleşim yerinin kısa açıklamaları
    Bitkiler- Oyundaki tüm bitkiler, etkileri, nerede kullanıldıkları, bulundukları yerler
    %100 Tamamlama- Oyunu %100 tamamlamak için yapmanız gerekenler
    Kupalar- Oyundaki alınabilir 34 kupanın nasıl alındığına dair bilgiler, online gelirse onları da ekleyeceğim sonrasında.

• Red dead online gelseydi artik. Baya keyifli olacak orasi kesin.
  • dün şu rastgele gelişen byeaz nokta görevlerinden birinde ne yapılması gerektiğini bulamadım.adama alttan larak iyilikle yaklaştım ama

Görev: Garibanlığın gözü kör olsun, diye bir kız için ağlayan bir herif var.

kız bunu parasız olduğu için terk etmiş.ben aslansın, kaplansın,para her şey değil tarzı konuştum.olumlu seçerek ağlaya ağlaya gitti ama merak ettim antagonize yapsaydım bu adam ile hırsızlık, banka soygunu bir şey olur muydu acaba ???
  • chapter 6 ya geçtim...soracaklarımı o yüzden spoiler içine alıp sormak istiyorum...

1-son chapter da kampın ihtiyaçlarını karşıladığım defteri bulamadım..yoksa yok mu artık?
    2-oyunda 3 tane hazine haritası buldum ve hallettim..başka hazine haritaları var mı, varsa oyun karşıma çıkarıyor mu yoksa ben mi bulacağım?
    3-bir stranger görevi vardı...ocası ölmüş bir kadına tavşan avlamasını öğretiyoruz falan...sonra onun evinde bayılıyoruz..ayıldığımızda kadın gitmiş...bir mektup bırakmış..ama ingilizcem yetmedi..o grevdeki konuyu sonunu kısaca özeteleyebilir misiniz:)
    4-annesburg istasyondan bir bounty poster aldım...suçlunun ismi gideon bennet..fakat hiç göevi çıkmadı..internettede çözüm bulamadım hatta reddit te bi kaç kişi daha bunu sormuş...bir de wilson j. daniels diye bi adamın bounty posteri çıktımdı çantamda..o da nedir nasıl yapıcam bilmiyorum haritada hiç belirmedi..
    5-daha önce yazmıştım..tüm sigara kartları tamam ama send mail aktif olmuyor..nette falan rastaldnız mı bunun hakkında bir çözüm ya da neyi atlamış olabilirim?talismanları tamamlamak için bu görevi mutlaka bitrmem gerek..
    6-wildlife art görevleri yaptıkça güncelleniyor mu? hiç yapmadım ödülü falan nedir?
    7-blackwater ve bölgesine chapter 6 bitince mi girebileceğim..çünkü orada avlamam gereken legendary hayvan var bi kaç tane..yoksa epilogueler bitince mi açılacak haritada..

uzun oldu biraz sorular..yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark-Samurai

Red dead online gelseydi artik. Baya keyifli olacak orasi kesin.
    Ne zaman gelecek ?

• 
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.