Şimdi Ara

RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] (646. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.935
Cevap
277
Favori
453.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arap atı çok çelimsiz gözüktü gözüme ya :D Stable'a salladım, "Ardennes War Horse" ağır falan ama at budur diyor insan
  • Abidinkaya kullanıcısına yanıt
    Bakdim yok baska at var , hic stable sokmamisdim bu ati ondan gitti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    O zaman gelmez. İyi at aslında sana bağlı çünkü ne aradığına göre en iyisi değişiyor. Hızlı ve staminası iyi olsın diyosan Araplar çok iyi ama çok ürkek sürekli sırtından atar çatışmada kaçar. Eğer iyi hızı iyi dayanıklığı olsun ama beni bırakmasın dersen dutch warmblood öneririm. Kurt saldırısında bile yeterince bekliyor. Ama tabi çok beklersen atar. Çok iyi bi at değil ama benim favorim Mustang. Çünkü yabani olduğu İçin hem sağa sola daha az çarpıyor hem fazla ürkek değil hem de kolay kolay kayıp düşmüyor. Bunun dışında başka iyi atlar da var turkoman gibi ama kullanmadım. Yani bu baya içerikli bi konu aslında senin aradığında alakalı bunun cevabı :D

• Eğer ilk oyunu oynayanlar varsa merak ettiğim birşey sorucam. Armadillo kasabası var mı ilk oyunda varsa buranın olayı hikayesi nedir? Gerçi orada da böyle mi bilmiyorum ama

• Ricky.McFloyd kullanıcısına yanıt
    Dutch warmblood nasil bulabilirim 2 chapter bitmesine az kaldi

• Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    Ben rastlamadım açıkcası satılıyor olabilir stable kata bak hepsinde farklı atlar olabiliyor. Benimkine sahip olmam ilginç bir hikaye o yüzden söylemeyim basıl olduğunu ileride görebileceğiniz sahnelerden çünkü Spoiler olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Ricky.McFloyd

Ben rastlamadım açıkcası satılıyor olabilir stable kata bak hepsinde farklı atlar olabiliyor. Benimkine sahip olmam ilginç bir hikaye o yüzden söylemeyim basıl olduğunu ileride görebileceğiniz sahnelerden çünkü Spoiler olmasın
    Eyw saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ricky.McFloyd

Eğer ilk oyunu oynayanlar varsa merak ettiğim birşey sorucam. Armadillo kasabası var mı ilk oyunda varsa buranın olayı hikayesi nedir? Gerçi orada da böyle mi bilmiyorum ama

Vardı da pek bir numarası yoktu diye biliyorum. Oyun o kasaba etrafında geçtiği için bu kadar ünlü büyük ihtimal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hmm anladım. Bayaenteresan bir yer neyse yakında ilk oyuna başlayacağım o zaman öğrenirim artık :)

• Arkadaşlar oyunu almayı düşünüyorum ama dil konusunda sıkıntı yaşar mıyım İngilizce bilmeden olayları anlamak oyundan keyif almak çok sıkıntı oluyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muratmurat71 -- 13 Kasım 2018; 16:51:35 >
  • bu nasıl seneryo bu nasıl bitiş bu nasıl oyun harika be
  • Muratmurat71 kullanıcısına yanıt
    Hocam kendimden örnek vereyim benimde ingilizce seviyem çok iyi değil, çat pat biliyorum ama oyunu oynarken çok keyif aldım, bence ingilizce bilmesen bile oynanır, böyle bir oyunu tecrübe etmelisin.
  • zinedine_zidane kullanıcısına yanıt
    Savaş atları kategorisi sanırım pri hakka sahip oyunda çıkmıyor. Hile kodunu cheat kısmına yazsam da atı vermedi bana. Onun yerine strawberry roan ve bay roan atları varmış denicem bunları bi nasıl. Ben şuan turkoman kullanıyorum hızı normal ağaçtan taştan kaçıyor kendi kendine Arap atı gibi ağaca toslamaya programlı değil en azından. Mustangı aramadım daha onu da yakalamak lazım işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Today! -- 13 Kasım 2018; 17:32:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 Pro daki blurluk sorunu ile ilgili bir durum oldumu patch filan gelecekti galiba.

Son durumu nedir pro kullanıcılarının ?
  • Oyunu ilk çıktığı günden beri oynuyorum ve dördüncü bölüme yeni gelebildim. Karakteri istediğim hale getirebilmek için pek çok angarya ve bana göre oldukça saçma görevler yapmak zorunda kaldım. Bu yüzden tam bu noktada bir save dosyası sakladım ki, oyunu bir daha oynarsam bu angaryalarla uğraşmadan direk görevler üstünden gidip, oyunda dördüncü bölüme geldiğimde bu save dosyası üzerinden devam edeceğim.

Oyuna gelirsek bence yılın en iyi ikinci oyunu olmuş. Oyunun çok büyük sevapları ve yine çok büyük günahları var. Bu günahları sıradan bir firma yapsa çok farklı tepkiler olurdu. Bununla alakalı oyunun hikayesini bitirdiğimde belki bir şeyler yazarım.

Oyunu benim gibi yavaş, tadını çıkara çıkara oynayanlar için iki yardımcı bilgi vereyim;

- Üçüncü bölümün son görevi için gittiğimiz mekanı dördüncü bölümün başında mutlaka ziyaret edip araştırın orada iki güzel hediye sizi bekliyor olacak. Yalnız çok oyalanmayın elemanlar ateş etmeye başlıyor.

- Şu an dördüncü bölümün başındayım. Sahip olduğum atlar Missouri Fox Trotter (Silver Dopple Pinto), Turkoman (Gold) ve Arabian (Rose Gray Bay) Normalde böyle şeyler yapmam ama oyunun sonunu bildiğim için yaptım. Aşağıdaki video ile ve birazda sabırla bu atları denk getirebilirsiniz.

Bu arada bana göre en iyi atlar Missouri ve Turkoman. Arabian istatistik açısından çok iyi ancak çok korkak bir at. En olmadık yerde sizi sırtından atıyor. Benden şimdilik bu kadar, herkese iyi oyunlar.

Bu arada bu yöntemi kullanırken kimseye görünmemeye dikkat edin, zira epey sıkıntı çıkabiliyor. Test edildi ve onaylandı:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodion Raskolnikov -- 13 Kasım 2018; 18:08:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Benim de dilim pek iyi değil. Burda bi arkadaş görevleri türkçe altyazılı youtube atıyor. Zaten o arladaş bitirmeden bende bitiremem sanırım oyunu.

• RED DEAD REDEMPTION 2  [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER]

RED DEAD REDEMPTION 2  [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER]

Şok oldum. Eve meteor düşmüş. İlk başta ne olduğunu anlayamadım. Sonra ipuçlarını araştırdım ardından nota çizince ne olduğu ortaya çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 13 Kasım 2018; 18:27:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyunda bi zaman yolcumuz var arkadaşlar. Franchis sinklare

• serci07 S kullanıcısına yanıt
    Youtube deki sayfa adını paylaşır mısınız takip edeyim

https://www.youtube.com/channel/UCbDH_ZB8zLji6q8s58WUwdQ

Mbt tv ben arkadaşın paylaşımlarına göre gidiyorum senaryoyu. Video gelinceye kadar harita da takılıyorum.

• 
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.